Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu

Starší zprávy

Otevření poboček Městského informačního centra od pondělí 10. 5. 2021

Čtvtek, 6.5.2021

Od pondělí 10. května dojde díky uvolnění vládních opatření k otevření poboček Městského informačního centra na Masarykově náměstí, v Malých lázních a sezónní pobočky na Státním zámku v Náchodě.

IC SZ Náchod IC SZ Náchod

IC Malé lázně IC Malé lázně

IC Masarykovo náměstí IC Masarykovo náměstí

Finanční zápůjčky na podporu spolkové činnosti v oblasti sportu

Pátek, 29.1.2021

S ohledem na pozastavení dotačních programů určených na podporu celoroční spolkové činnosti v oblasti sportu, schválila Rada města Náchoda možnost udělování finančních zápůjček sportovním klubům, které budou mít v nastalé situaci problém se zajištěním své činnosti.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Plán rozvoje sportu pro město Náchod

Středa, 19.12.2018

Zastupitelstvo města Náchoda schválilo na svém jednání dne 10 12. 2018 znění Plánu rozvoje sportu pro město Náchod.

loga loga

Plan rozvoje sportu Plan rozvoje sportu

Dotační programy na podporu sportu

Pondělí, 19.2.2018

Město Náchod vyhlašuje dotační programy na podporu činnosti náchodských sportovních klubů.

Dětská Prima sezóna

Pátek, 21.4.2017

Studentský festival Náchodská Prima sezóna, který letos oslaví krásné kulaté dvacetiny, se koná od 8. do 12. května.

Dětská Prima sezóna Dětská Prima sezóna

Na náchodském zimním stadionu a v infocentru nově i platební kartou

Sobota, 7.1.2017

Začátek letošního roku přinesl rozšíření možností plateb platebními kartami v městských zařízeních. Nově můžete platit pomocí platebních terminálů na zimním stadionu a v městském informačním centru v Náchodě.

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Úterý, 6.9.2016

Město Náchod vás zve na třetí ročník akce, která se v letošním roce uskuteční z důvodu rekonstrukce Atletického stadionu Hamra na Masarykově náměstí.

Kulturní přehled

Pátek, 30.1.2015

Chcete vědět o kulturních akcích v Náchodě s předstihem? Městské informační centrum Vám nově nabízí zasílání kulturního přehledu o chystaných představeních v Městském divadle Dr. Josefa Čížka a o předprodejích vstupenek ze sítí Ticket Art, Ticketportal a Kupvstupenku.cz.

IC IC