Dnes
Teplota: 10.8 °C

Odbor dopravy a silničního hospodářství

Ilustrační obrázek

Nepovolené reklamní stojany a předzahrádky

Čtvtek, 12.5.2022

Městský úřad Náchod, odbor dopravy a silničního hospodářství upozorňuje vlastníky reklamních stojanů a předzahrádek umístěných na pozemních komunikacích, že je nutné mít „Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání pozemní komunikace“. Toto rozhodnutí nelze nahradit souhlasem vlastníka komunikace!

Ilustrační foto Ilustrační foto

ilustrační foto ilustrační foto

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Úterý, 3.5.2022

Z důvodu havárie vodovodu v ul. Volovnice v Náchodě provede společnost VAK Náchod a. s. jeho opravu a to za úplné uzavírky komunikace v sobotu 7. 5. 2022 od 8:00 do cca 18:00 hodin (v závislosti na průběhu prací i dříve).

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Postup prací v ul. Kladské - aktualizováno

Úterý, 26.4.2022

Od středy 27. 4. 2022 budou autobusy z Náchoda ve směru na Hronov jezdit po své běžné trase. Z tohoto důvodu dojde k návratu zastávky Náchod,Běloves,Ida do své původní polohy v ulici Kladská u bývalé stáčírny minerální vody. 

Výlukové jízdní řády - uzavírka Hronov -Velké Poříčí

Čtvtek, 14.4.2022

19.4. začne plánovaná uzavírka v Hronově a V. Poříčí. Kromě přesunu zastávek Velké Poříčí, Hornické domy (do ulice Příčná) a Hronov, Staropadlská hospoda (do ulice Husova poblíž křížení s Havlíčkovou) dochází i k vydání výlukových jízdních řádů.

Starší zprávy