Dnes
Teplota: 6.5 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Atletika - Krajský přebor v přespolním běhu ml.žactva

Pondělí, 15.04.2024

V neděli 14.dubna 2024 odjela z Náchoda s trenéry šestice mladých atletů na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic,který byl zároveň Krajským přeborem jednotlivců chlapců i dívek mladšího žactva ročníku 2011 a mladších.

S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová. S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová.

Veřejné bruslení - duben 2024

Pátek, 05.04.2024

Zimní stadion Náchod vás srdečně zve na veřejné bruslení.

Korfbalový úspěch

Úterý, 02.04.2024

Bronzovou medaili z korfbalového ME v Barceloně přiváží do Náchoda reprezentantka ČR do 19 let Jitka Štěpánová – odchovankyně SK Plhov-Náchod, z.s. Všichni příznivci korfbalové rodiny mají z tohoto úspěchu velkou radost.

Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě!

Pátek, 29.03.2024

Dětské dopravní hřiště v Náchodě vstupuje do nové sezóny s úžasnou NOVINKOU pro všechny milovníky aktivního odpočinku. Ve spolupráci s týmem Správy přírodních zdrojů a lázní Běloves zde vzniklo zcela nové veřejné pétanquové hřiště, které zpestří vaše volné chvíle.

Starší zprávy