Dnes
Teplota: 6.0 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Provoz krytého plaveckého bazénu v Náchodě

Pondělí, 11.9.2023

Krytý plavecký bazén je pro veřejnost otevřen již od 1. 9. 2023 v běžné provozní době. Provoz sauny bude zahájen od pátku 15. 9. 2023.

Koupaliště Koupaliště

Krytý plavecký bazén Krytý plavecký bazén

Úspěch mladých basketbalistů v Týništi nad Orlicí

Pondělí, 11.9.2023

O uplynulém víkendu se basketbalový tým BK Bizoni Náchod pod vedením trenéra Pavla Borse a jeho asistenta zúčastnil turnaje v Týništi nad Orlicí.

BK Bizoni BK Bizoni

Obrovský úspěch náchodských mažoretek na MS Ostrava

Pondělí, 4.9.2023

Ohromující triumf, výkony, které vzaly dech a neuvěřitelná dávka nasazení – to vše se odehrálo na Mistrovství světa v profesionálním mažoretkovém sportu, které se konalo v Ostravě od 23. do 25. srpna 2023.

Jubilejní 10. ročník akce „Za sportem na náměstí“

Neděle, 3.9.2023

Prezentace pohybových aktivit místních organizací již tradičně před začátkem školního roku připravuje děti i dospělé město Náchod ve spolupráci s místními sportovními kluby a spolky se uskutečnila v neděli 3. září 2023 na Masarykově náměstí.

Starší zprávy