Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava

Halové Mistrovství ČR v atletice

19.2.2020

O víkendu 15.-16. února 2020 se konalo v Ostravě halové Mistrovství ČR v atletice dorostenecké a juniorské kategorie.

Halové Mistrovství ČR v atletice Halové Mistrovství ČR v atletice

Město

Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky, zajistí tak zdravotnickou péči pro občany, která byla v ohrožení

18.2.2020

Zastupitelstvo města Náchoda schválilo na dnešním jednání koupi pozemku a budovy čp. 665 na Denisově nábřeží. Jedná se o budovu staré polikliniky, jejíž prostory využívá jedenáct lékařů, především stomatologů.

Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky

Úřad

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

17.2.2020

V pondělí 17. února 2020 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 10. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Město

Nová zastávka na Jizbici

14.2.2020

Obyvatelé Jizbice se mohou těšit z nové autobusové zastávky.

Starší zprávy