Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava

Premiérový ročník NáChodky je minulostí

8.12.2022

V úterý 6. prosince večer proběhlo v Šonově u Nového Města nad Metují vyhodnocení uplynulého ročníku série turnajů v moderních šipkách - NáChodka. Od 8. března, kdy seriál odstartoval, se odehrálo celkem 79 turnajů, jež se pravidelně střídaly na pěti hracích místech nacházejících se na území náchodského okresu. Do bojů o body do žebříčků se v jednotlivých turnajích zapojilo celkem na 100 hráčů a hráček.

Premiérový ročník NáChodky je minulostí Premiérový ročník NáChodky je minulostí

Ocenění za mimořádné sportovní výkony -Pamětní list

7.12.2022

V úterý 6.12.2022 byl pozván Jiří Vondřejc-trenér atletiky,dříve házenkář Dukly Praha a národního týmu,na slavnostní předání Pamětního listu u příležitosti životního jubilea za významný přínos v reprezentaci Armádního sportovního centra DUKLA Praha.

zleva je Ivo Viktor-bývalý československý fotbalový brankář, zprava je Pavel Vršecký-nejúspěšnější trenér cyklistiky zleva je Ivo Viktor-bývalý československý fotbalový brankář, zprava je Pavel Vršecký-nejúspěšnější trenér cyklistiky

s Václavem Fišerem při předávání Pamětních listů s Václavem Fišerem při předávání Pamětních listů

Štěpán Škorpil = sportovní komentátor Štěpán Škorpil = sportovní komentátor

Vánoční sbírka na náchodské medvědy

7.12.2022

Sněhové vločky se pomalu snášejí na nově otevřený zámecký kopec a naši dva chlupáči, Dáša a Ludvík, v hradním příkopě na Státním zámku Náchod si užívají zaslouženého zimního odpočinku.

Připomínka 80. výročí transportu Židů z Náchoda

6.12.2022

Město Náchod a Muzeum Náchodska vás zvou k připomenutí transportu většiny náchodského židovského obyvatelstva do Terezína, od kterého v prosinci uplyne 80 let.

Starší zprávy