Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
Doprava

Rekonstrukce komunikace v ul. Václavické

12.8.2022

V termínu od 15. do 8.2022 do 31. 8. 2022 bude probíhat rekonstrukce ul. Václavická v Náchodě.

II. etapa II. etapa

I. etapa I. etapa

Rekonstrukce komunikace v ul. Václavické Rekonstrukce komunikace v ul. Václavické

Město

Rekonstrukce komunikace v ulici Zákoutí v Náchodě je dokončena

12.8.2022

Od poloviny května probíhala rekonstrukce místní komunikace v ul. Zákoutí včetně terénních úprav přilehlého okolí, jejímž investorem je město Náchod.

Zákoutí v Náchodě před opravou Zákoutí v Náchodě před opravou

Rekonstrukce komunikace v ulici Zákoutí v Náchodě je dokončena Rekonstrukce komunikace v ulici Zákoutí v Náchodě je dokončena

Město

Další chodníky v Náchodě opraveny

12.8.2022

V minulých dnech byly dokončeny práce na opravách chodníků v ulicích Prokopa Velikého, Žižkova a část na Mánesově nábřeží.

Náchodští medvědi slaví 30 let

11.8.2022

V hradním příkopě na Státním zámku Náchod je stále živo – dva huňatí medvědi hnědí, Dáša a Ludvík, se těší pevnému zdraví a baví přihlížející návštěvníky svými kousky.

Starší zprávy