Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Oprava chodníku v Bezručově ulici

Úterý, 16.07.2024

Od 18. července po dobu přibližně tří týdnů bude probíhat oprava chodníku v Bezručově ulici včetně nových podkladních vrstev, nové opěrné zdi a odvodňovacího kanálku.

Oprava chodníku v Bezručově ulici Oprava chodníku v Bezručově ulici

Veřejné osvětlení Náchod, lokalita Klínek – 1. etapa

Čtvtek, 20.06.2024

V tomto týdnu byly zahájeny práce na realizaci nového veřejné osvětlení v ulici Na Klínku a Trojická.

Situační plán Situační plán

ilustrační foto ilustrační foto

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU

Pondělí, 17.06.2024

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU na Dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi přilákalo mnoho zvědavců nejen z řad příznivců RC „rodiny“.

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Středa, 01.05.2024

Ve středu 1. května 2024 byl za účasti velvyslance Japonska v ČR J. E. NAGAOKA Kansuke, vedení města Náchoda, autora návrhu stavby (architektonická kancelář – Tomáš Vymetálek Architects s.r.o.), zhotovitele (Průmstav Náchod s.r.o.), náchodských radních, hostů a všech, kteří se na stavbě podíleli, slavnostně otevřen Spolkový dům v Hurdálkově ulici v centru Náchoda. Od 13 do 16 hodin byly všechny prostory nového Spolkového domu zpřístupněny veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří.

Starší zprávy