Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Rozvoj informačních a komunikačních systémů města Náchod

Pátek, 20.4.2018

V projektu se počítá s maximálním možným využitím stávajících technologií, řešení a souvisejících aspektů (pracovní stanice, serverové a síťové prvky, bezpečnostní HW a SW pro servery, výchozí instalace a data IS GINIS a DERIK).

loga loga

Novostavba hasičské zbrojnice

Čtvtek, 19.4.2018

Stávající hasičská zbrojnice v Hurdálkově ulici je pro účely dobrovolných hasičů v dlouhodobě nevyhovujícím stavu.

loga loga

Další opravená komunikace – U Stříbrného potoka

Pátek, 10.11.2017

V průběhu října byla dokončena oprava další místní komunikace U Stříbrného potoka.

Další opravená komunikace – U Stříbrného potoka Další opravená komunikace – U Stříbrného potoka

Lávka do Montace má nový kabát

Úterý, 24.10.2017

Město Náchod v polovině října dokončilo opravu lávky přes řeku Metuji do Montace.

Lávka do Montace před rekonstrukcí Lávka do Montace před rekonstrukcí

Lávka do Montace má nový kabát Lávka do Montace má nový kabát

Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena

Pátek, 20.10.2017

Od 25. září probíhala druhá etapa opravy chodníku a komunikace v ulici Jiráskova.

Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena

Zateplení objektu č.p. 93 Lipí u Náchoda

Pondělí, 18.9.2017

V lednu letošního roku byly v rámci realizace projektu „Zateplení objektu č.p. 93 Lipí u Náchoda“, CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001529 zahájeny stavební úpravy, přinášející snížení energetické náročnosti provozu, multifunkčního objektu č.p. 93 na Lipí.

Logo Logo

Zkvalitnění služeb Městského informačního centra v Náchodě, číslo projektu 17CRG04-0036

Pondělí, 18.9.2017

Na jaře letošního roku Město Náchod požádalo o dotaci na zkvalitnění služeb informačního centra, ta byla schválena.

Logo Královehradeckého kraje Logo Královehradeckého kraje

Oprava krovů a výměna střešní krytiny radnice

Pátek, 1.9.2017

V květnu byla zahájena oprava krovů a výměna střešní krytiny vizuálně v původním stylu na objektu radnice čp. 40 v Náchodě.

Oprava krovů a výměna střešní krytiny radnice Oprava krovů a výměna střešní krytiny radnice