Teplota: 4,5 °C

Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

V ulici Vítkova se začne s opravou chodníku

Pátek, 10.3.2017

Od 13. března do konce dubna letošního roku bude město Náchod opravovat chodník v ulici Vítkova v Bělovsi. Opravu bude provádět firma VŠE PRO STAVBY s.r.o.

V ulici Vítkova se začne s opravou chodníku V ulici Vítkova se začne s opravou chodníku

Park za hotelem U Města Prahy zcela uzavřen

Středa, 1.3.2017

Vážení občané, park za hotelem U Města Prahy bude od 2.3.2017 zhotovitelem Alprim CZ s.r.o. z bezpečnostních důvodů zcela uzavřen až do dokončení stavby t.j. do konce dubna 2017.

Park za hotelem U Města Prahy Park za hotelem U Města Prahy

Náchod je úspěšný v získávání dotací na realizaci projektů v rámci příhraniční spolupráce

Pondělí, 12.12.2016

V závěru minulého týdne byly zveřejněny podpořené projekty a projektové záměry v rámci Interregu V-A (2016).

Nový most v Bělovsi už slouží občanům a zkrášluje tento kout Náchoda

Pondělí, 5.12.2016

V pondělí 5. prosince 2016 vedení města Náchoda společně s vícepremiérem a náchodským zastupitelem Pavlem Bělobrádkem a za účasti dodavatele stavby slavnostně otevřeli nový most přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi.

Starší zprávy