Dnes
Teplota: 2.7 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


4.3.2021   Ul.Kladská a Polská směrem ke hranicím

Dobrý den, je možné v ul.Kladská směrem k Celním úřadu-provést vyčištění prostoru  od černé skládky-všude jsou poházeny odpadky-pytle - viz foto,provést posečení,odstranění od náletových dřevin a umístění odpadkových košů.!A zajistit jejich pravidelné vysypávání.! Byla by dobrá pravidelná  kontrola těchto  míst i častější vysypávání odpadků ,a to i v ul. Polská  od Hypermarketu Albert směrem k Bavorce -odpadky jsou tam také poházené.! Chtěli bychom  mít  celé okolí Náchoda  čisté a hezké. ��      S pozdravem   Náchoďák     Karel    


4.3.2021   Úklid

Dobrý den,             bylo by možné při jarních úklidových pracích vyčistit od plastů, lahví i ostatního nepořádku park mezí ulicí Cvrčkova a Zahradní.


1.3.2021   Kontejner

Dobrý den, Bylo by možné umístit nebo zařídit ,,červený kontejner“ na elektroodpad někde do ulice Cvrčkova či Zahradní na Karlův kopec.


1.3.2021   Jugoslávská ulice - tuje

Dobrý den, bylo by možné v Jugoslávské ulici ořezat tuje? Překáží v chůzi po chodníku. Děkuji předem Anna Teplá


3.3.2021   Rozbitá houpačka

Dobrý den, na Plhově na dětském hřišti mezi domy č.p. 1829 a 1828 je rozbitá jedna ze dvou řetízkových houpaček, je prohnuté a nalomené sedátko


3.3.2021   Poděkování Ing. Tiboru Zelenákovi

Dobrý  den,  chtěl bych  Vám poděkovat za úpravu parkovacího místa v ul.Cvrčkova 342. Kdykoliv  jsme potřebovali něco vylepšit, vždycky jste nám  pomohl.


3.3.2021   Zastávka Staré Město rozcestí

Dobrý den, na zastávce Staré Město rozcestí (zastávka směrem do města) je zničené sedátko)


22.2.2021   Četné výtluky - ul. Purkyňova

Dobrý den,
i přesto, že snad letos konečně Purkyňovu ulici v Náchodě čeká generální rekonstrukce, bylo by i tak možné do doby, než se tak stane, zasypat výtluky, které jsou místy opravdu výrazné?


22.2.2021   Kácení stromů mě bolí....

Dobrý den, poslední dobou mám pocit, že se v Náchodě nadmíru kácejí stromy. O víkendu jsem zkoumala, odkud se ozývají pily-bydlím nedaleko.


   Poděkování

Za úklid sněhu na SUN


   Úklid sněhu 2

Dobrý den, přestože nebylo reagovano na můj příspěvek, zasílám další foto, jak TS Náchod  pluhuji multikarou - zbytečná práce.


   Úklid sněhu

Bylo by možné, provést úklid sněhu na SUN, už se v tom doopravdy nedá jezdit, 20 cm rozjetého sněhu./jedná se o vnitřní části sídliště /


12.2.2021   Vzrostlé stromy

Dobrý den
Touto formou bych chtěl zažádat  o provedení arboristického zásahu na skupině stromů v ulici Brožíkova .


10.2.2021   Uzavření kanalizační jímky Běloves

Dobrý den žádám o uzavření kanalizační jímky, z důvodu možného zranění dítěte zvířete i dospělého člověka.


3.2.2021   Běloves

Vážení přátelé,  město Náchod  
šlo by posypat Lázeňskou ulici k Lomu a Promenátní ulice, všude je led.

Další