Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
Doprava

Neukázněné řidiče kamionů usměrní dopravní opatření

17.5.2019

Stále více řidičů nákladních vozidel v posledních dnech využívá k objíždění kolony na hlavní komunikaci I/33 v centru Náchoda vedlejší komunikace.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Doprava

Přípravy na zahájení stavby obchvatu Náchoda intenzivně pokračují, takhle bude vypadat

16.5.2019

Příprava realizace stavby obchvatu Náchoda vstoupila další fáze. V průběhu května probíhají v Náchodě a okolních dotčených obcích informativní setkání pro občany, kde se mohou seznámit s dosavadním průběhem příprav, dalším postupem včetně plánovaných termínů a podrobnostmi souvisejícími s majetkoprávním vyrovnáním.

Obchvat Náchoda Obchvat Náchoda

Nález psa - německý ovčák

16.5.2019

16.května byl dopoledních hodinách nalezen na Babí v ulici U Zvoničky pes, německý ovčák.

Město

Porucha pevných linek MP Náchod

16.5.2019

Upozorňujeme občany, že z důvodu poškozeného zemního kabelu není možné kontaktovat MP Náchod na telefonních číslech 156 a 491 426 186.

Starší zprávy