Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
Doprava

Uzavírka v ul. Tyršova v Náchodě 24. 1.—4. 2. 2022

23.1.2022

Od 24. 1. do 4. 2. 2022 bude z důvodu havárie parovodu uzavřena ve směru z centra ul. Tyršova v Náchodě mezi křižovatkami s ul. Poděbradova (u kebabu) a Smolovou (u sokolovny). Současně bude z důvodu nebezpečí kolize s vozidly objíždějícími místo havárie parovodu uzavřena ul. Smolova mezi křižovatkami s ul. Vančurovou (pod školkou) a Tyršovou (u sokolovny) ve směru od Vančurovy ul.

Mapa Mapa

Místo uzavírky Tyršova u Sokolovny Místo uzavírky Tyršova u Sokolovny

Město

Setkání budoucích prvňáčků

20.1.2022

V úterý 18. 1. 2022 se konalo první setkání budoucích prvňáčků v naší škole,  ZŠ Komenského v Náchodě.  Soustředili jsme se na zrakové a sluchové vnímání. Děti si hrály a pracovaly a zároveň procvičily  oblasti, které potřeba rozvíjet. Ze školy si pak odnesly všechny své práce a dárečky.

Setkání budoucích prvňáčků Setkání budoucích prvňáčků

Úřad

PROGRAM na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2022

20.1.2022

Rada města Náchoda dne 20. prosince 2021 schválila Program na podporu spolků a ostatních neziskových organizací v oblasti sociálních služeb na rok 2022.

Město

O službu Senior taxi je v Náchodě stále větší zájem

14.1.2022

Městská doprava seniorů (MDS), která v Náchodě funguje od srpna 2019, se těší stále větší oblibě. Tato služba umožňuje přepravu náchodským občanům starším 65 let a držitelům průkazek ZTP, ZTP/P starších 18 let.

Starší zprávy