Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava

Vánoce v Náchodě

28.11.2022

Období adventu vždy vytváří kouzelnou atmosféru plnou očekávání zázračných okamžiků blížících se Vánoc a k tomu neodmyslitelně patří i vánočně laděné kulturní akce.

Vánoční program Náchod Vánoční program Náchod

Vánoce v Náchodě Vánoce v Náchodě

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

27.11.2022

U příležitosti neformálního zahájení, které se uskutečnilo v sobotu 26. listopadu, se sešla autorova rodina společně s jeho nejbližšími přáteli.

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu

24.11.2022

Čtvrteční podvečer 24. 11. 2022 patřil v Malých lázních již tradičně besedě s Richardem Švandou. Tentokrát na téma: Věřte x nevěřte.

Už se to chystá!

24.11.2022

Instalace vánoční výzdoby v Náchodě jede na plné obrátky a dnes dorazil před radnici na Masarykovo náměstí vánoční strom.

Starší zprávy