Teplota: 12,0 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

Ceny Kulturní a sportovní nadace města Náchoda za rok 2016

23.2.2017

V sobotu 18. února 2017 byly již tradičně na Reprezentačním plese Města Náchoda v městském divadle předány ceny nadace za přínos v oblasti kultury a sportu na Náchodsku.

Reprezentační ples města Náchoda Reprezentační ples města Náchoda

Sport

Muži Delfínu Náchod opět postupují do semifinále soutěže družstev, ženy těsně za branami postupu

23.2.2017

Od poloviny ledna do poloviny února se na devíti bazénech v ČR uskutečnilo1.kolo Mistrovství ČR družstev, kterého se zúčastnilo 65 družstev mužů a 69 družstev žen.

Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl) Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl)

Turista

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Holiday World

23.2.2017

Uplynulý týden, ve dnech 16. – 19. února, se na holešovickém výstavišti v Praze konal veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který každoročně přitahuje laickou i odbornou veřejnost.

Město

Ředitel náchodské ZŠ T. G. Masaryka Mgr. Roman Odvářka se vzdal funkce

21.2.2017

Náchodští radní na svém jednání v pondělí 20. února 2017 vzali na vědomí informaci Mgr. Romana Odvářky o vzdání se funkce ředitele ZŠ T. G. Masaryka Náchod.

Starší zprávy