Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

Podpořte 30. září Květinový den!

28.9.2020

V tomto pro všechny náročném roce nebylo možné v obvyklém termínu a tradiční podobě uskutečnit každoroční květnovou celonárodní veřejnou sbírku nazvanou Český den proti rakovině, známou jako Květinový den.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Město

Údržba vojenského okruhu dokončena

25.9.2020

Firma BplusP s.r.o., Červený Kostelec, dokončila v těchto dnech pro město Náchod údržbu vojenského okruhu. Jedná se o celkem 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda", je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák". Díky této každoroční údržbě jsou infotabule připraveny dobře sloužit turistům. Letos byla na pěti z nich vyměněna střešní krytina, s obnovou budeme pokračovat i v příštím roce.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Starší zprávy