Teplota: -1.1 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

V Náchodě uctili památku Olgy Havlové

25.9.2018

V roce 2018 si by se manželka prvního českého prezidenta Václava Havla – Olga dožila 85 let. Při této příležitosti bude po celé ČR vysazeno 85 stromů dobré vůle.

V Náchodě uctili památku Olgy Havlové V Náchodě uctili památku Olgy Havlové

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

24.9.2018

V neděli 23. září se na náchodském Masarykově náměstí uskutečnila již po páté oblíbená akce Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod. Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Úřad

Česká republika oslaví Dny pěstounství

24.9.2018

V sedmi krajích oslaví v září a říjnu pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí (Tý)dny pěstounství.

Den architektury

24.9.2018

Již tradičně se Náchod zapojuje do celostátní akce s názvem Den architektury. Letos nás čeká procházka podél bývalých městských hradeb s povídáním a ukázkami příkladů, jak podobné prostory jsou řešeny jinde.

Starší zprávy