Teplota: 17,7 °C

Odbor správní

Rozšířená pracovní doba na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů Náchod končí k 31. 7. 2017

Středa, 26.7.2017

Upozorňujeme občany, že prodloužená pracovní doba pro návštěvníky Městského úřadu v Náchodě na pracovišti občanských průkazů a cestovních dokladů skončí k 31. 7. 2017.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod

Pátek, 9.6.2017

Z důvodu zvýšení kvality poskytovaných služeb pro návštěvníky Městského úřadu v Náchodě rozšíří úřední hodiny pracoviště občanských průkazů a cestovních dokladů.

Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod

Informace k vítání občánků pořádané Městským úřadem v Náchodě

Čtvtek, 9.3.2017

Vážení rodiče, rádi bychom vás touto cestou informovali o  způsobu organizace vítání občánků.

Ukončení činnosti OVK

Pondělí, 7.11.2016

Krajský soud v Hradci Králové dnešním dnem zamítl Usnesením č. 30A121/2016-26 návrh na neplatnost voleb do zastupitelstva Královéhradeckého kraje konaných ve dnech 7.a 8.října 2016.

Starší zprávy