Město

Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu

Čtvrtek, 24.11.2022

Náchodští radní schválili na svém jednání 14. 11. 2022 využití finančních prostředků ze sbírkového účtu, který zřídilo město Náchod na jaře letošního roku v rámci organizace humanitární sbírky na pomoc Ukrajině zasažené válečným konfliktem.

Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu

Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“

Úterý, 22.11.2022

Po všech problémech, které se při stavebních úpravách této místní komunikace vyskytly, probíhá v současné době pokládka konstrukčních asfaltových vrstev a zároveň příprava chodníkových obrubníků.

Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“ Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“

Ocenění dárců krve

Pondělí, 21.11.2022

Oblastní spolek Českého červeného kříže v Náchodě pravidelně ve spolupráci s Městem Náchod oceňuje bezpříspěvkové dárce krve.

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě

Neděle, 20.11.2022

Od června do listopadu realizovalo město Náchod rekonstrukci částečně zpevněné štěrkové komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě.

Starší zprávy