Město

Mobilní pošta představena v Náchodě

Úterý, 22.9.2020

Dnes dopoledne představila Česká pošta na svém depu v Náchodě novinku – Mobilní poštu. Jde o novou formu poskytování poštovních služeb prostřednictvím vozidel ČP, které jsou upraveny pro plnohodnotné fungování poštovní přepážky.

Mobilní pošta představena v Náchodě Mobilní pošta představena v Náchodě

Oprava pódia v parku Déčka

Pondělí, 21.9.2020

Upozorňujeme občany a návštěvníky Střediska volného času Déčko, že v termínu od úterý 22. 9. 2020 do konce října bude probíhat obnova pódia v parku v Zámecké ulici.

Oprava pódia v parku Déčka Oprava pódia v parku Déčka

Děti z Helen Doron Náchodsko získaly Cambridge certifikáty

Pondělí, 21.9.2020

V letošním roce s malým posunem z důvodu pandemie skládalo 37 dětí z jazykové školy Helen Doron Náchodsko mezinárodně uznávané zkoušky angličtiny Cambridge 20. června 2020.

Nová svítidla ve městě

Pátek, 18.9.2020

Během srpna a září proběhla výměna svítidel v ulicích Ryšavého, Doubicova, kpt. Jaroše, Raisova, Smolova a Vančurova v Náchodě. Stávající sodíková svítidla nahradili pracovníci Technických služeb LED svítidly o výkonnosti 29 W.

Starší zprávy