Město

Výročí úmrtí T. G. Masaryka

Úterý, 14.9.2021

Na dnešní den, 14. září, připadá výročí úmrtí prvního prezidenta Československé republiky, T. G. Masaryka. Již tradičně si nejen den jeho narození (7. 3. 1850), ale i den jeho úmrtí (14. 9. 1937), připomínají představitelé náchodské radnice a zástupci místní organizace Konfederace politických vězňů v Náchodě.

Výročí úmrtí T. G. Masaryka Výročí úmrtí T. G. Masaryka

Hydroosev - unikátní metoda výsevu na zámeckém kopci

Pondělí, 13.9.2021

V souvislosti s postupem prací na revitalizaci zámeckého kopce probíhá aktuálně výsev lučního trávníku unikátní metodou, tzv. hydroosev.

Hydroosev - unikátní metoda výsevu na zámeckém kopci Hydroosev - unikátní metoda výsevu na zámeckém kopci

Den zdraví v náchodské nemocnici

Pátek, 10.9.2021

Oblastní nemocnice Náchod navazuje na dříve pravidelně organizované preventivní Dny zdraví v areálu nemocnice. Vzhledem k uplynulým událostem je ovšem letošní Den zdraví, který se uskuteční v sobotu, 25. září od 13 do 18 hodin v areálu nemocnice Náchod, zcela výjimečnou akcí s podtitulem „Region děkuje zdravotníkům“.

V Montaci můžete pozorovat nový „MIKROSVĚT“

Pátek, 10.9.2021

Společnosti Lesy města Náchoda, spol. s r.o. se podařilo, ve spolupráci se firmou EKOSFER Solutions, s.r.o., dokončit další zastavení na naučném okruhu v Montaci.

Starší zprávy