Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Pondělí, 26.9.2022

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou v den státního svátku otevřeny podle uvedeného rozpisu.

Otevírací doba Otevírací doba

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022 Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

Čtvtek, 22.9.2022

Ve čtvrtek 22. září byl zahájen podzimní cyklus oblíbených přednášek Richarda Švandy v Malých lázních. Prvním tématem byla řeka Metuje, ale také nejrůznější přírodní katastrofy, které postihly Běloves a okolí.

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

Druhý jarmark v Malých lázních

Úterý, 20.9.2022

V sobotu 17. 9. 2022 proběhl v zahradě Malých lázní již druhý letošní jarmark.

Historické vozy značky Jaguár v Náchodě

Středa, 14.9.2022

Spolek majitelů a fanoušků největšího světového Jaguar klubu Jaguar Enthusiasts club ČR & SR zavítá při svém podzimním setkání i do Náchoda.

Starší zprávy