Město

Starší zprávy

AKTUALIZOVÁNO - Město Náchod chystá strategickou investici pro budoucnost města – Zámecký hotel jako centrum kultury, bydlení a rozvoje

Pondělí, 21.10.2024

Zastupitelstvo města Náchoda schválilo nákup objektu zámecké restaurace a hotelu na svém jednání 21. 10. 2024 celkem 16 hlasy z 24 přítomných zastupitelů.

Zámecký hotel Zámecký hotel

Uzavření sběrného dvora

Pondělí, 07.10.2024

Upozorňujeme, že v termínech od 7. do 16. října 2024 bude sběrný dvůr a sklad pro prodej materiálu zavřený, z důvodu rekonstrukce ul. Bílkova Náchod.

Sběrný dvůr Sběrný dvůr

Lávka v Bělovsi je opravená a připravená k bezpečnému užívání

Pondělí, 07.10.2024

Oprava lávky v Bělovsi je úspěšně dokončena a od dnešního dne opět plně v provozu pro veřejnost.

Původní stav Původní stav

Lávka v Bělovsi je opravená Lávka v Bělovsi je opravená

Fotografie a emoce s Jindřichem Štreitem

Pátek, 04.10.2024

Na náchodské radnici proběhlo ve čtvrtek 3. října 2024 neuvěřitelně milé a inspirativní setkání s jedním z nejvýznamnějších českých dokumentárních fotografů, Jindřichem Štreitem.

Fotografie a emoce s Jindřichem Štreitem Fotografie a emoce s Jindřichem Štreitem

Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+

Čtvrtek, 03.10.2024

Tento týden proběhlo slavnostní předání certifikátů novým studentům programů Akademie 60+, které zajišťuje ZUŠ Náchod.

Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+ Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+

Lávka pro pěší v ul. Na Strži opět v provozu

Středa, 02.10.2024

Od dnešního rána je lávka Na Strži opět otevřena pro pěší! Po několika týdnech prací se tak občané mohou těšit na zcela zrekonstruovanou lávku, která opět propojí využívanou trasu především školákům ze ZŠ T. G. Masaryka.

Lávka Na Strži Lávka Na Strži

Náchodský zpravodaj - říjen

Úterý, 01.10.2024

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc říjen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

Výpadek webu Městského střediska sociálních služeb Marie

Pondělí, 30.09.2024

Web Městského střediska sociálních služeb Marie, Bartoňova 1998, Náchod, byl napaden a má nyní výpadek