Město

Starší zprávy

Náchodský zpravodaj - červenec - srpen

Pátek, 1.7.2022

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc červenec-srpen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

Středa, 29.6.2022

Nově vytvořenou „Kutílkovu dílnu“ v Mateřské škole, Náchod, Alšova 952 si dnes dopoledne prohlédli představitelé města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Iveta Lukešová.

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

Pivovar PRIMÁTOR oslavil 150. narozeniny ve skvělé atmosféře

Středa, 29.6.2022

Letošní rok je pro náchodský pivovar PRIMÁTOR jubilejní. Od založení pivovaru uběhlo už 150 let. Tak důležitá událost se nemohla obejít bez velkolepé oslavy.

Pivovar PRIMÁTOR oslavil 150. narozeniny Pivovar PRIMÁTOR oslavil 150. narozeniny

Mimořádný spoj linky MHD v Náchodě v poslední školní den - 30. 6.

Úterý, 28.6.2022

Na základě požadavku osadních výborů na zajištění dopravní obslužnosti příměstských částí města  Lipí, Jizbice, Dobrošov poslední den školního roku (čtvrtek 30. 6. 2022) bude vypraven mimořádný spoj linky MHD č. 645383.

ilustrační foto ilustrační foto

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Čtvrtek, 23.6.2022

Na pozvání starosty Jana Birke vyrazili ve středu 22. června 2022 senioři v Městského střediska sociálních služeb Marie na výlet do Malých lázní v Bělovsi.

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Sobota, 18.6.2022

Za účasti vedení města Náchoda a představitelů profesionálních a dobrovolných hasičů požehnal v sobotu 18. června 2022 děkan Římskokatolické farnosti – děkanství Náchod p. Zdeněk Kubeš repliku historického praporu náchodských hasičů z roku 1889.

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Pátek, 17.6.2022

Obřadní síň náchodské radnice dnes patřila „náchodskému Gočárovi“.

Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

Pátek, 17.6.2022

Ve čtvrtek 16. června 2022 klienty Domova pro seniory Marie navštívily děti z MŠ Alšova se skvělým programem a indiánskou tématikou.

Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie