Čtvrtek, 03.10.2024 Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+

Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+

Tento týden proběhlo slavnostní předání certifikátů novým studentům programů Akademie 60+, které zajišťuje ZUŠ Náchod.

Oblíbená Akademie 60+ vznikla z iniciativy učitelů ZUŠ Náchod a města Náchoda a je určena pro občany města ve věku 60 a více let, kteří mají chuť věnovat se hudbě, výtvarnému umění nebo pohybovým aktivitám. Tímto způsobem mohou trávit svůj volný čas aktivněji, potěšit se ze své vlastní umělecké tvorby a setkávat se s dalšími studenty. Umělecká činnost se tak může stát prostředkem pro udržení fyzické i duševní kondice a celkového zkvalitnění života.

Tento projekt také vytváří již několik let jedinečné mezigenerační propojení mezi studenty, jejich vnoučaty a pedagogy, a je tak skvělou platformou pro nové zážitky a přátelství.

Na začátku to vyžaduje trochu odvahy, ale pod vedením zkušených lektorů z náchodské ZUŠ se studenti nemusí ničeho obávat😉

Všem studentům přejeme mnoho radosti v jejich dalším vzdělávání a nových aktivitách!

Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+ Slavnostní předání certifikátů novým studentům Akademie 60+