3. kolo KP družstev přípravek v atletice

Čtvrtek, 16.9.2021

Ve středu odjela skupina atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda na 3. kolo KP družstev přípravek roč.2010 a mladších do Pardubic na tzv. čtyřboj. Ten se skládá z běhu na 60m a 600m,skoku dalekého a hodu kriketovým míčkem. Každá disciplína je bodově ohodnocena a součtem všech je určeno celkové pořadí .

S trenérem jsou: zleva v pokleku Michael Patzelt,Dušan Svoboda a Vojta Vojtěch. Zleva pak stojí Aneta Ševců,Gabriela Ševců,Nela Wittvarová,Klára Šedová a Nikol Vítková. S trenérem jsou: zleva v pokleku Michael Patzelt,Dušan Svoboda a Vojta Vojtěch. Zleva pak stojí Aneta Ševců,Gabriela Ševců,Nela Wittvarová,Klára Šedová a Nikol Vítková.

Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod

Pondělí, 13.9.2021

Ve dnech 2. – 4. září 2021 se v Brně uskutečnilo celostátní finále družstev a jednotlivců v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy složené ze čtyř děvčat a čtyř chlapců.

Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod

Za sportem na náměstí

Pondělí, 6.9.2021

Nedělní odpoledne patřilo na Masarykově náměstí sportu. Počasí se vydařilo na jedničku!

Víkend plný atletiky

Pondělí, 6.9.2021

Nejdříve v sobotu 4.9. odjel Jiří Bruha z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Olomouce na tzv. baráž o udržení se v Extralice družstev s trenérem.

Starší zprávy