Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Upozornění - Volby do Evropského parlamentu v roce 2024

Úterý, 23.04.2024

Neděle 28.04.2024 do 16:00hodin - konec lhůty pro občany jiného členského státu EU, kteří chtějí hlasovat na území ČR, pro podání žádosti o zápis do seznamu voličů pro volby do Evropského parlamentu nebo o přenesení údajů z dodatku stálého seznamu voličů do seznamu voličů pro volby do Evropského parlamentu.

ilustrační foto ilustrační foto

Zápisy do mateřských škol 6. a 7. května 2024 od 9:00 do 15:00 hodin

Úterý, 23.04.2024

Od 29. dubna do 7. května 2024 bude možné využít elektronického předzápisu (velmi doporučujeme).

ilustrační foto ilustrační foto

Čarodějnice na dětském dopravním hřišti

Úterý, 23.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.

770 let města - významná osobnost P. Josef Myslimír Ludvík

Pondělí, 22.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 22. dubna, uplynulo 228 let od úmrtí P. Josefa Myslimíra Ludvíka.

Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

Pátek, 19.04.2024

Ve čtvrtek 18. dubna v podvečerních hodinách proběhla v infocentru v Malých lázních poslední jarní přednáška, tentokrát s Mgr. Kateřinou Geržovou – absolventkou Přírodovědecké fakulty UP Olomouc, studentkou kurzu Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové, která má současně desetiletou praxi jako výrobce bylinných produktů z Orlických hor.

Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Čtvrtek, 18.04.2024

Za účasti vedení města Náchoda a členů Tenisového klubu bylo ve středu 17. dubna předáno staveniště pro výstavbu nové tenisové haly v Náchodě-Bělovsi zhotoviteli – zástupcům firmy STAKO Červený Kostelec, s.r.o.

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Stavba SPOLKOVÉHO DOMU v Náchodě dokončena

Pondělí, 15.04.2024

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SPOLKOVÉHO DOMU V NÁCHODĚ, který se uskuteční ve středu 1. května 2024 od 13 hodin.

Pozvánka Pozvánka

Spolkový dům Spolkový dům

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště

Pondělí, 15.04.2024

Starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Milan Vik a František Majer zavítali v pátek 12. dubna v podvečer do příměstské části Náchoda – Jizbici, kde místní zvelebují zázemí sportovního hřiště.

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště Na Jizbici zvelebují místní sportoviště