Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Upozornění pro řidiče

Pátek, 23.02.2024

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 byla na silnici II/303 u železničního nádraží Police nad Metují umístěna betonová svodidla a došlo k zúžení vozovky, provoz je řízen kyvadlově semafory.

Upozornění pro řidiče

Pátek, 23.02.2024

Od pondělí 26. 2. 2024 bude společnost innogy provádět opravu havárie parovodu na silnici v ulici Jugoslávská v Náchodě Starém M

Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Pátek, 23.02.2024

Ve čtvrtek 22. února v podvečerních hodinách proběhla další zajímavá přednáška v Malých lázních, tentokrát na téma „Sladko-slané magické hlubiny“.

Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Nové stroje pro čistotu našeho města: Investice do čistšího a příjemnějšího prostředí

Pátek, 23.02.2024

Máme pro vás skvělou zprávu ohledně údržby čistoty našeho města! Nedávno jsme totiž investovali do dvou nových strojů, které pomohou udržovat ulice a chodníky v Náchodě čisté a uklizené.

Nové stroje pro čistotu našeho města Nové stroje pro čistotu našeho města

Veřejné bruslení - jarní prázdniny

Pátek, 23.02.2024

Zimní Stadion Náchod vás srdečně zve o jarních prázdninách na veřejné bruslení.

Stomatologická pohotovost - omezení pro oblast Náchodsko-Jaroměřsko

Čtvrtek, 22.02.2024

Z důvodu nemoci nebude o víkendu 24.–25. 2. 2024 v oblasti Náchodsko – Jaroměřsko sloužena stomatologická pohotovost.

Pozor na dopravní komplikace!

Středa, 21.02.2024

Na základě oznámení Agrární komory Náchod o jejím připojení se k celostátní protestní akci zemědělců, která se uskuteční ve čtvrtek 22.02.2024, upozorňujeme na případné dopravní komplikace, které mohou nastat v Náchodě v důsledku jízdy zemědělské techniky směrem k hraničnímu přechodu!

Přerušení dodávky vody

Středa, 21.02.2024

Dne 26. 2. 2024 bude v době 8:00 - 12:00 hod v obci Náchod, ul. Kamenice (od fy. Sport Hotárek a proti pasáž Kamenice po Karlovo Náměstí) z důvodu havárie na vodovodním řadu přerušena dodávka vody. Vodárenský dispečink Náchod.

logo VAK logo VAK