Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Dobrá zpráva pro řidiče!

Pátek, 27.5.2022

Od dnešních ranních hodin bude ukončena uzavírka silnice II/303 ul. Kladská v Náchodě ve směru na Hronov v úseku mezi křižovatkou se silnicí I/14 (okružní křižovatka „U Itálie“) a křižovatkou se silnicí III/303 4 (ul. Borská), která byla plánována do 15. 6. s rezervou do 30. 6. 2022. Společnosti innogy se podařilo ukončit práce na teplovodním potrubí v předstihu. Řidiči již tak nebudou muset úsek složitě objíždět a zlepší se i příjezd k vlakovému nádraží.

Zemědělský den v Náchodě

Pátek, 27.5.2022

Zveme širokou veřejnost ve čtvrtek 2. června 2022 od 9 do 17 hodin na Masarykovo náměstí, kde se uskuteční Zemědělský den.

Zemědělský den Zemědělský den

Lázeňský park prochází viditelnou proměnou

Čtvrtek, 26.5.2022

První etapa obnovy starých lázní je v plném proudu a v tomto území můžete pozorovat v posledních dnech čilý ruch.

Lázeňský park prochází viditelnou proměnou Lázeňský park prochází viditelnou proměnou

Konference Léto 2022 v Kladském pomezí představila novinky v našem regionu

Čtvrtek, 26.5.2022

Ve středu 25. května 2022 se v návštěvnickém centru Pivovaru Primátor v Náchodě uskutečnila tradiční regionální konference k zahájení turistické sezony s názvem Léto 2022 v Kladském pomezí. Účastníci si od zástupců měst, obcí i turistických atraktivit vyslechli více než dvacet zajímavých prezentací o novinkách, které letos chystají pro návštěvníky.

logo logo

Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev

Čtvrtek, 26.5.2022

Ve středu odjela skupina mladých atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce na 3. kolo KP družstev mladšího žactva roč. 2009 a mladších.

Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev

Інформація про зарахування до шкіл

Středa, 25.5.2022

Для іноземців, яким в Чеській Республіці надано тимчасовий захист згідно із законом про деякі заходи у зв'язку зі збройним конфліктом на території України З місцем проживання в пришкільному районі початкової школи, заснованої містом Наход, термін зарахування до 2 червня 2022 року визначається наступними часами:

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 23.5.2022

V pondělí 23. května 2022 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 26. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí

Pondělí, 23.5.2022

Otestovat dovednosti, které děti nabírají na schůzkách. To je hlavním účelem takzvaných skautských závodů. Náchodští skauti však pojali letošní skautské závody zejména jako setkání všech skautů z náchodského střediska, tedy oddílů jak z Náchoda, tak z Velkého Poříčí a Hronova.

Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí