Dnes
Teplota: 5.2 °C

Dotační programy na podporu sportu pro rok 2021

1) Dotační program z výnosu města ze sázkových her na podporu individuálního sportu fyzických osob reprezentujících město Náchod v mezinárodním měřítku

Dne 18. 12. 2020 vyhlásilo město Náchod dotační program na podporu sportovní činnosti v oblasti individuálního sportu pro rok 2021. Z tohoto dotačního programu lze podat jednu žádost na celoroční činnost fyzických osob v oblasti individuálního sportu dosahujících velmi dobrých výsledků i na soutěžích probíhajících mimo území ČR.

Znění dotačního programu včetně formuláře žádosti naleznete pod níže uvedeným odkazem. Žádost o dotaci z tohoto dotačního programu můžete podávat od 20. 1. do 28. 2. 2021 v listinné podobě na podatelnu MěÚ Náchod nebo elektronicky e-mailem na adresu: podatelna@mestonachod.cz nebo do datové schránky města Náchoda: gmtbqhx.

- Dokumenty ke stažení     (zip / 0,9 MB)

Dotační programy na podporu spolkové činnosti v oblasti sportu byly dočasně pozastaveny. S ohledem na vývoj epidemie COVID-19 probíhá jejich aktualizace. Omlouváme se za komplikace. Jejich opětovné vyhlášení se předpokládá do konce měsíce ledna 2021.