Dnes
Teplota: 27.3 °C

Doprava

Historické vozy

Hustota a kvalita dopravních sítí odráží a zároveň podmiňuje celkovou hospodářskou úroveň regionu. Železniční a především silniční síť zabezpečuje poměrně dobré dopravní spojení Náchoda s jednotlivými regionálními a mikroregionálními centry i s většinou obcí náchodského regionu. Samo město je pak napojeno na dopravní tepny celostátního i mezinárodního významu. Nemalý problém však představuje skutečnost, že dopravní kapacita stávajících hlavních silnic procházejících náchodským regionem a zejména jeho jádrem městem Náchodem v posledním desetiletí dosahuje mezních hodnot.

Možnosti dalších významných kvalitativních změn stávajících tras (rozšíření silnice, zvýšení kvality povrchu, světelné křižovatky, kruhové objezdy atd.) jsou v podstatě vyčerpány.

Upozornění pro řidiče – POZOR na změnu dopravního značení na výjezdu z Náchoda

Čtvtek, 11.07.2024

Ve čtvrtek 11.07.2024 došlo k úpravě svislého a vodorovného dopravního značení na silnici I/33 před křižovatkou se silnicí I/14 na Brance ve směru od Náchoda.

ilustrační foto ilustrační foto

Parkoviště v ul. Plhovské

Čtvtek, 04.07.2024

Upozorňujeme řidiče, že parkoviště v ulici Plhovské je v současné době dočasně bezplatné.

Parkoviště v ul. Plhovské Parkoviště v ul. Plhovské

Úplná uzavírka okružní křižovatky ve Vrchovinách

Úterý, 02.07.2024

V období od 8. 7. do 31. 8. 2024 dojde k úplné uzavírce okružní křižovatky ve Vrchovinách na silnici I/14 z důvodu její kompletní rekonstrukce.

Opravy krajských komunikací

Úterý, 11.06.2024

Informace pro řidiče – od 11. 6. budou pracovníci Údržby silnic Královéhradeckého kraje provádět výspravy krajských komunikací po Náchodě asfaltovou emulzí a kamenivem.

Starší zprávy