Dnes
Teplota: 10.1 °C

Doprava

Historické vozy

Hustota a kvalita dopravních sítí odráží a zároveň podmiňuje celkovou hospodářskou úroveň regionu. Železniční a především silniční síť zabezpečuje poměrně dobré dopravní spojení Náchoda s jednotlivými regionálními a mikroregionálními centry i s většinou obcí náchodského regionu. Samo město je pak napojeno na dopravní tepny celostátního i mezinárodního významu. Nemalý problém však představuje skutečnost, že dopravní kapacita stávajících hlavních silnic procházejících náchodským regionem a zejména jeho jádrem městem Náchodem v posledním desetiletí dosahuje mezních hodnot.

Možnosti dalších významných kvalitativních změn stávajících tras (rozšíření silnice, zvýšení kvality povrchu, světelné křižovatky, kruhové objezdy atd.) jsou v podstatě vyčerpány.

Zahájení rekonstrukce ulice Řezníčkova v Náchodě - pondělí 9. 5. 2022

Pátek, 6.5.2022

V termínu od 9. 5. 2022 dojde k úplné uzavírce místní komunikace ulice Řezníčkova. Důvodem je provedení opravy parovodu ve vlastnictví společnosti innogy Energo s. r. o. a opravy zařízení ve vlastnictví společnosti VAK Náchod a. s.

Řezníčkova DIO Řezníčkova DIO

Řezníčkova situace Řezníčkova situace

Zahájení rekonstrukce ulice Řezníčkova v Náchodě - pondělí 9. 5. 2022 Zahájení rekonstrukce ulice Řezníčkova v Náchodě - pondělí 9. 5. 2022

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Úterý, 3.5.2022

Z důvodu havárie vodovodu v ul. Volovnice v Náchodě provede společnost VAK Náchod a. s. jeho opravu a to za úplné uzavírky komunikace v sobotu 7. 5. 2022 od 8:00 do cca 18:00 hodin (v závislosti na průběhu prací i dříve).

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA Upozornění pro řidiče – ul. Volovnice v sobotu 7. 5. UZAVŘENA

Omezení dopravy v ul. Raisova - čtvrtek 5. 5. 2022

Úterý, 3.5.2022

V návaznosti na další průběh stavebních prací na výstavbě bytového domu v ul. Raisova v Náchodě informujeme, že z důvodu odjezdu vrtací soupravy ze staveniště bude ve čtvrtek 5. 5. 2022 omezena doprava v Raisově ulici v době mezi 8. a 11. hodinou na nezbytně nutnou dobu.

Výlukové jízdní řády mezi Náchodem a Hronovem

Pátek, 29.4.2022

Na základě připomínek k docházkovým časům ze SAAR GUMMI dojde od 2.5. k drobným úpravám v provozu ranních a večerních spojů mezi Náchod a Hronovem.

Starší zprávy