Starší zprávy

19. ročník rybářských závodů na rybníce Podborný

Čtvrtek, 23.05.2024

Lesy města Náchoda, spol. s r.o. vás zvou na 19. ročník Podborského rybářského závodu v neděli 26. května 2024 na rybníku Podborný v Náchodě.

Mistrovství České republiky v armwrestlingu 2024 se bude konat v Náchodě

Úterý, 21.05.2024

Kromě české armwrestlingové špičky se na MČR představí čerství medailisté z ME a dalších velkých mezinárodních soutěží. Tato soutěž bude rovněž kvalifikační na MS 2024.

Atletika - 2. kolo KP družstev žactva

Pondělí, 20.05.2024

V neděli 19.5.2024 odjelo z Náchoda z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce mládí.

Běh o Běloveské bublinky

Pátek, 17.05.2024

Město Náchod ve spolupráci s SVČ Déčko Náchod vás zve na BĚH O BĚLOVESKÉ BUBLINKY.

Atletika - 2. kolo KPD mladšího žactva

Čtvrtek, 16.05.2024

Ve středu 15.5.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Pardubic, mladí atleti ročníku 2011 a mladších na 2. kolo KP družstev žáků a žákyň.

Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem. Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem.

I v květnu u nás cinkají medaile

Čtvrtek, 16.05.2024

První květnový víkend se dva starší junioři Michal Polák (2006) a Jakub Dlohoška (2007) zúčastnili tradičního Memoriálu Zdeňka Vaněčka v Ústí nad Labem. Oba plavci přivezli z ústí medaile, Michal byl 1. v disciplíně 200 Polohový závod a 3. na 200 Volný způsob, Jakub obsadil dvakrát 3. příčku a to v závodě na 200 Motýl a 200 Znak.

Delfín Náchod Delfín Náchod

Atletika -mládežnické závody

Pondělí, 06.05.2024

V sobotu 4.5.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Pardubic na 1. kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek první část.

Zprava v pokleku je M. Patzelt, N. Wittvarová a A. Knillová. Dále pak zprava je s trenérem M. Kosařová, I. Vacek, E. Bořková, J. Bernard, T. Boštíková, M. Špeldová, D. Hrnčířová s hlavním trenérem. Zprava v pokleku je M. Patzelt, N. Wittvarová a A. Knillová. Dále pak zprava je s trenérem M. Kosařová, I. Vacek, E. Bořková, J. Bernard, T. Boštíková, M. Špeldová, D. Hrnčířová s hlavním trenérem.

Zprava je trenér J. Vondřejc, Z. Kostyšynová, R. Paukertová, M. Zeman, R. Majera, J. Bruha, M. Lukáš, Š. Ptáček, A. Vajsarová, L. Lukášová s hlavním trenérem J. Vondřejcem. Zprava je trenér J. Vondřejc, Z. Kostyšynová, R. Paukertová, M. Zeman, R. Majera, J. Bruha, M. Lukáš, Š. Ptáček, A. Vajsarová, L. Lukášová s hlavním trenérem J. Vondřejcem.

Atletika - KP přípravek

Pátek, 26.04.2024

Ve středu odjela z Náchoda z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce šestice nejmladších atletů ročníku 2013 a mladších na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic.

S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek. S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek.