Pondělí, 14.10.2024Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v ‚huntingu‘ v JAR

Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v ‚huntingu‘ v JAR

Ve dnech 27.-29. září 2024 se v Kapském Městě v Jižní Africe konalo Mistrovství světa v HFT (tzv. „Hunting Field Target"). Na opačnou polokouli se vydali jako reprezentanti ČR nadšenci tohoto sportu v tříčlenném týmu Miroslav Trudič, Petr Ratislav a Jakub Vicher.
Celý průběh závodů provázel déšť i slunce, vítr, nízké teploty a především velká vyrovnanost výkonů všech účastníků. Ale ani toho se nikdo z týmu nezalekl a následovala „medailová sklizeň" za skvělé výkony.
Miroslav Trudič obhájil ve své kategorii titul mistra světa a v absolutním pořadí se umístil z více než 80 účastníků napříč všemi kategoriemi na 4. místě. Jeho kolegové též proměnili své „přesné rány" v medailové pozice a celkem si jako tým odvezli 6 medailí!

Gratulujeme k úžasnému výkonu celému týmu a Miroslavu Trudičovi, právem označovanému legendou tohoto sportu, děkujeme za skvělou reprezentaci města Náchoda.
Je úžasné sledovat, jak i díky naší podpoře, se plní sny!

Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v „huntingu“ v JAR Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v „huntingu“ v JAR