Sobota, 07.09.2024Zahájení Náchodských Kuronských slavností 2024

Zahájení Náchodských Kuronských slavností 2024

V podvečer v pátek 7. 9. jsme zahájili víkend ve znamení Náchodských Kuronských slavností 2024 koncertem pěveckých sborů CANTO ZUŠ Náchod, Pocanto a jejich hostů baskického sboru Zaria.

Pěvecké sbory ukázaly jeden z nejkrásnějších způsobů, jak se zdánlivě neznámí lidé mohou s radostí setkávat a společně s přítomným publikem sdílet svou lásku k hudbě. Odměnou jim bouřlivý potlesk a pro návštěvníky koncert nezapomenutelný zážitek!

V obřadní síni radnice pak starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, František Majer a Milan Vik přivítali zástupce lotyšského partnerského města Bauska a lotyšské ambasády.

Nenechte si ujít 18. ročník Náchodských Kuronských slavností již zítra - v sobotu 7. 9.

Zahájení Náchodských Kuronských slavností 2024 Zahájení Náchodských Kuronských slavností 2024