Úřad

Aktuální informace k zápisům k povinné školní docházce

Sobota, 4.4.2020

Připomínáme, že zápisy probíhají od 2. do 9. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Ošetřovné pro OSVČ – ZMĚNA!!!

Středa, 1.4.2020

Podle informací, zveřejněných na webu Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) nebudou žádosti o vyplacení ošetřovného pro OSVČ přijímány ani vyřizovány živnostenskými úřady !!!!!

Ilustrační foto Ilustrační foto

Sluchově postižení spoluobčané

Čtvtek, 26.3.2020

Sluchově postižení občané, komunikující znakovým jazykem se mohou pro dotazy na aktuální dění, nařízení či jak vyřídit běžné záležitosti (nákupy, úřad, lékař, dávky, práce, rodina atd.) obracet na Tichý svět formou e-mailu, SMS zprávy, telefonátu či přes whats app a videohovor.

Jednání Zastupitelstva města Náchoda dne 30. 3. 2020 se ruší

Středa, 25.3.2020

Vzhledem k tomu, že Vláda České republiky  prodloužila zákaz volného pohybu osob na území České republiky do  1. dubna 2020,  ruší se jednání Zastupitelstva města Náchoda svolané na pondělí 30. března 2020.

Starší zprávy