Úřad

Budovy radnice a městského informačního centra uzavřeny

Čtvtek, 15.11.2018

Vážení občané, v pátek 16. listopadu 2018 budou z důvodu přerušení dodávky elektrické energie budovy nové radnice a městského informačního centra na Masarykově náměstí v Náchodě pro veřejnost uzavřeny.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Akustická zkouška sirén

Úterý, 6.11.2018

Ve středu 7. listopadu 2018 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění. Ve 12:00 hodin se rozezní poplachové sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 140 sekund.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 5.11.2018

V pondělí 5.listopadu 2018 v 16.30 hodin se koná ve velkém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, ustavující zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Stěhování odborů z budovy soudu do Zámecké ulice

Pátek, 2.11.2018

Již na jaře jsme vás informovali, že letošní rok bude ve znamení stěhování pracovníků Městského úřadu v Náchodě z budovy okresního soudu v ulici Palachova do nově rekonstruované budovy v Zámecké ulici.

Starší zprávy