Teplota: 14,7 °C

Úřad

Starší zprávy

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Čtvtek, 23.3.2017

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb Náchod s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Výzva k podání podnětů do změny č. 1 územního plánu Města Náchod

Středa, 22.3.2017

Zastupitelstvo města Náchoda na svém šestnáctém zasedání 12. 12. 2016 projednalo pořízení první změny územního plánu, která zahrnuje řadu změn z podnětu města, občanů a oprávněných investorů.

Ilustrační foto Ilustrační foto

I vy můžete přispět ke zlepšení života v Náchodě

Úterý, 21.3.2017

Jak jsme vás již informovali, v Náchodě probíhá plánování sociálních služeb. Hlavním naším cílem je zlepšit kvalitu života obyvatel Náchoda.

Loga Loga

Informace o omezení provozu - odbor Obecní živnostenský úřad Náchod dne 28.03.2017

Úterý, 21.3.2017

Městský úřad, odbor Obecní živnostenský úřad informuje podnikatele o tom, že v úterý 28.března 2017 bude z důvodu celodenního školení omezen provoz úřadu.

Budova MěÚ Náchod Budova MěÚ Náchod

Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb

Středa, 15.3.2017

Na slavnostním ceremoniálu v úterý 14. března 2017 byly za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D. vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb za nejlepší internetové prezentace samospráv v Královéhradeckém kraji.

Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb Město Náchod opět uspělo v soutěži Zlatý erb

Jednání Zastupitelstva města Náchoda - živě

Pondělí, 13.3.2017

V pondělí 13. března 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 18. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výsledky 1. kola 2017 žádostí o příspěvek Kulturní a sportovní nadace města Náchoda

Pátek, 10.3.2017

Správní rada Kulturní a sportovní nadace města Náchoda na svém zasedání 8. 3. 2016 mimo jiné posuzovala i přijaté žádosti o příspěvky v 1. kole roku 2017.

Logo -  Kulturní a sportovní nadace města Náchoda Logo - Kulturní a sportovní nadace města Náchoda

Informace k vítání občánků pořádané Městským úřadem v Náchodě

Čtvtek, 9.3.2017

Vážení rodiče, rádi bychom vás touto cestou informovali o  způsobu organizace vítání občánků.

Kolébka na náchodské radnici Kolébka na náchodské radnici