Úřad

Starší zprávy

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Pátek, 24.6.2022

Místní poplatek ze psů na rok 2022 je splatný dne 30. června 2022.

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 20.6.2022

V pondělí 20. června 2022 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 27. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

INFORMACE O ODSTÁVCE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU EVIDENCE ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKATELŮ

Čtvtek, 16.6.2022

Městský úřad, odbor Obecní živnostenský úřad Náchod informuje podnikatele o tom, že ve dnech 4.-8. července 2022 dojde k odstávce informačního systému evidence zemědělských podnikatelů z důvodu přechodu na jiný typ programu.

Ve středu 1. 6. se obnoví zkouška sirén

Úterý, 31.5.2022

Z rozhodnutí generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky bude obnovena pravidelná zkouška sirén. Zkušebně se sirény rozezní ve středu 1.června 2022 v poledne, a to stálým tónem po dobu 140 vteřin.

plakát plakát

ilustrační foto ilustrační foto

Інформація про зарахування до шкіл

Středa, 25.5.2022

Для іноземців, яким в Чеській Республіці надано тимчасовий захист згідно із законом про деякі заходи у зв'язку зі збройним конфліктом на території України З місцем проживання в пришкільному районі початкової школи, заснованої містом Наход, термін зарахування до 2 червня 2022 року визначається наступними часами:

ilustrační foto ilustrační foto

Zvládli byste autoškolu? Vyzkoušejte si, jak byste obstáli u další série nových otázek.

Pondělí, 23.5.2022

Do zkoušek autoškol nově přibudou edukativní videa z reálných situací v provozu. Videa budou součástí další nové sady testových otázek, které se zaměří hlavně na nejzranitelnější účastníky provozu, jako jsou motorkáři, cyklisté a chodci.

ilustrační foto ilustrační foto

Nepovolené reklamní stojany a předzahrádky

Čtvtek, 12.5.2022

Městský úřad Náchod, odbor dopravy a silničního hospodářství upozorňuje vlastníky reklamních stojanů a předzahrádek umístěných na pozemních komunikacích, že je nutné mít „Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání pozemní komunikace“. Toto rozhodnutí nelze nahradit souhlasem vlastníka komunikace!

Ilustrační foto Ilustrační foto

Informační seminář „Kotlíkové dotace 2022“ Náchod

Pondělí, 2.5.2022

KDY: 11.5.2022, kdykoliv mezi 10:00 a 17:00 hod. budou probíhat individuální konzultace, v 11:00 hod a ve 14:00 hod se uskuteční krátká prezentace kotlíkových dotací.