Teplota: 18,5 °C

Úřad

Starší zprávy

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Pátek, 23.6.2017

Místní poplatek ze psů na rok 2017 je splatný dne 30. června 2017.

Důležité upozornění

Čtvtek, 22.6.2017

V neděli 25. června 2017 budou z důvodu přerušení dodávky el. energie v budově radnice (čp. 40), na Masarykově náměstí v Náchodě, uzavřeny veřejné záchody a nepůjdou hodiny na radniční věži.

WC WC

Jednání Zastupitelstva města Náchoda - živě

Pondělí, 12.6.2017

V pondělí 12. června 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 20. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod

Pátek, 9.6.2017

Z důvodu zvýšení kvality poskytovaných služeb pro návštěvníky Městského úřadu v Náchodě rozšíří úřední hodiny pracoviště občanských průkazů a cestovních dokladů.

Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod Prodloužená pracovní doba MěÚ Náchod

Akustická zkouška sirén

Úterý, 6.6.2017

Ve středu 7. června 2017 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů

Čtvtek, 25.5.2017

Město Náchod ve spolupráci s Místní akční skupinou Stolové hory Vás zve v souvislosti s tvorbou Koncepce rozvoje školství ve městě Náchod na Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů.

Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů Setkání zástupců středních škol a zaměstnavatelů

Náchod opět uspěl v průzkumu přívětivosti úřadů a je 2. nejpřívětivějším úřadem v Královéhradeckém kraji

Čtvtek, 18.5.2017

Ministerstvo vnitra ČR, odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, vyhlásilo v letošním roce již druhý ročník soutěže mezi obcemi III. typu s názvem "Přívětivý úřad".

Přívětivý úřad Přívětivý úřad

Akustická zkouška sirén

Úterý, 2.5.2017

Ve středu 3. května 2017 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění. Ve 12:00 hodin se rozezní poplachové sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 140 sekund.

Poplachová siréna Poplachová siréna