Úřad

Starší zprávy

Akustická zkouška sirén

Úterý, 2.7.2019

Ve středu 3. července 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Informace k vydání průkazky pro využívání služby SENIOR TAXI

Pátek, 28.6.2019

Průkazku na využití služeb Senior taxi může získat každá fyzická osoba, která je na území města Náchoda hlášena k trvalému pobytu a dosáhla věku nejméně 65 let nebo osoba, která dosáhla věku 18 let a vlastní průkaz ZTP, ZTP/P.

Průkazka Průkazka

Senior taxi Senior taxi

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 24.6.2019

V pondělí 24.června 2019 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 7. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb

Pátek, 21.6.2019

Letošní ročník Festivalu sociálních služeb se nesl v duchu řady změn.

Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb

Příprava další vlny kotlíkových dotací v kraji

Čtvtek, 13.6.2019

Královéhradecký kraj uspěl s žádostí o poskytnutí 3. grantu kotlíkových dotací u Ministerstva životního prostředí. Zájemcům o kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji bude v letech 2019 a 2022 rozděleno celkem přes 207 mil Kč.

logo logo

Pozvání na Festival sociálních služeb

Úterý, 11.6.2019

Město Náchod vás srdečně zve na Festival sociálních služeb. Akce se koná v úterý 18. 6. od 9 do 18 hodin na Masarykově náměstí před budovou radnice.

Akustická zkouška sirén

Úterý, 4.6.2019

Ve středu 5. června 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Úterý, 4.6.2019

Místní poplatek ze psů na rok 2019 je splatný dne 30. června 2019.