Teplota: -0,6 °C

Starší zprávy

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 11.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 24. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Další dobrá zpráva pro Náchod – soud zamítl žalobu na neplatnost smlouvy o prodeji pivovaru

Pátek, 8.12.2017

Krajský soud v Hradci Králové se opět zabýval kauzou prodeje náchodského pivovaru z roku 2009 a zamítl žalobu Pivovaru HOLBA, a. s. Svým rozhodnutím zamítl jak žalobu na to, aby soud určil že smlouva mezi městem Náchod a společnosti LIF je neplatná, tak i žalobu na určení, že město je stále vlastníkem akcií pivovaru.

Plán sociálních služeb 2018 – 2020 je dostupný k veřejnému připomínkování

Čtvtek, 2.11.2017

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb 2018 - 2020 je dostupný na webových stránkách města Náchoda v sekci Městský úřad/Odbor sociálních věcí a školství/Plánování sociálních služeb k veřejnému připomínkování.

loga loga

Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Středa, 1.11.2017

Město Náchod zakoupilo v rámci projektu „Nakládání s BRO - kompostování“ kompostéry o objemu 700 l určené ke kompostování komunálního biologického odpadu.

Kompostéry pro občany Kompostéry pro občany

Akustická zkouška sirén

Úterý, 31.10.2017

Ve středu 1. listopadu 2017 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Územní studie

Středa, 18.10.2017

V polovině letošního roku bylo zahájeno zpracování dvou územních studií.

logo logo

Pátek, 6.10.2017

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Nová vlna Kotlíkových dotací v Královéhradeckém kraji je za dveřmi

Středa, 20.9.2017

Královéhradecký kraj rozdělí dalších dvě stě milionů korun majitelům rodinných domů na výměnu zastaralých zdrojů vytápění.

Logo Královehradeckého kraje Logo Královehradeckého kraje