Teplota: -1.3 °C

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

Pondělí, 24.9.2018

V neděli 23. září se na náchodském Masarykově náměstí uskutečnila již po páté oblíbená akce Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod. Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Středa, 19.9.2018

Město Náchod vás zve na pátý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Mapa náměstí - uzavírka Mapa náměstí - uzavírka

Plakát Plakát

Ilustrační foto Ilustrační foto

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Pátek, 7.9.2018

Září ještě cyklistům přeje, a proto zajisté uvítají možnost svézt se o víkendu a svátcích cyklobusy společnosti CDS Náchod, které je zavezou do polských příhraničních měst, ale i do skal.

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou těšit na nové osvětlení

Sobota, 1.9.2018

Na zimním stadionu v Náchodě bylo v uplynulých dnech nainstalováno nové osvětlení ledové plochy včetně nových kabelových rozvodů. Osvětlení, jehož instalace byla v tomto týdnu dokončena, si dnes dopoledne přišli "zkontrolovat" starosta Jan Birke a místostarostka Pavla Maršíková. A rozdíl je patrný na první pohled.

Starší zprávy