Teplota: -0,6 °C

Krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Středa, 17.1.2018

Svojí premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou jízdu v kategorii Cvrček 1 soutěže Bruslička. Ta je určena začínajícím bruslařům.

Vendula Maršíková Vendula Maršíková

Oluša - kraso Strakonice Oluša - kraso Strakonice

Natálie Hrábková Natálie Hrábková

Kam právě teď na běžky v Kladském pomezí

Čtvrtek, 21.12.2017

Při pohledu na zasněžené kopce se většina z nás již nemůže dočkat, až se oddá zimnímu sportování. První nedočkavci se mohou opatrně sklouznout po Panské cestě z Odolova. Strojově se v Kladském pomezí bude upravovat až nasněží více.

Kam právě teď na běžky v Kladském pomezí Kam právě teď na běžky v Kladském pomezí

Krasobruslařky na cestách

Úterý, 19.12.2017

Závody v Praze, Novém Městě nad Metují, ve Dvoře Králové nad Labem, a v Mladé Boleslavi.

Metujští tygři dnes pořádali již 47. ročník soutěže v zimním plavání

Neděle, 17.12.2017

Na rybníku Podborný, kde se soutěž O pohár starosty města Náchoda v sobotu 16. 12. 2017 konala, čekalo na organizátory hned po ránu překvapení po mrazivé noci - ledová krusta.

Starší zprávy