Teplota: 2,3 °C

Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem

Pátek, 3.11.2017

Běh do zámeckých schodů – o pohár starosty města Náchoda již po devatenácté prověřil schopnost mladé generace čelit pomyslné výzvě, když široko daleko není žádný eskalátor, ale pouze a jen obyčejné schody.

Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem

Úspěchy náchodských krasobruslařek

Pondělí, 30.10.2017

Krasobruslařky zahájily závodní sezonu v Brně na Velké ceně. Byl to závod Českého poháru, nejvyšší česká krasobruslařská soutěž.

Úspěchy náchodských krasobruslařek Úspěchy náchodských krasobruslařek

Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva

Pondělí, 30.10.2017

Stejně jako v minulém roce, i letos se nám podařilo dovézt do Náchoda prestižní tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva. Náchodská tělocvična na ZŠ TGM totiž splňuje ty nejpřísnější požadavky na pořádání podobných akcí.

Student stavebky je už dvojnásobným mistrem světa

Pondělí, 23.10.2017

Federace WUAP uspořádala v pražské Sparta Aréně WUAP WORLDS CHAMPIONSHIP 2017, kterého se účastnil i student VOŠ a SPŠ stavební arch. Jana Letzela v Náchodě Martin Mikeš.

Starší zprávy