Město

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 20.9.2021

V pondělí 20. září 2021 v 16.30 hodin se koná ve velkém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 21. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Pieta k uctění památky zesnulých hasičů JSDH Koryčany

Neděle, 19.9.2021

K uctění památky dvou hasičů jednotky Sboru dobrovolných hasičů obce Koryčany, zesnulých při výbuchu rodinného domu v Koryčanech 15. září, se dnes v pravé poledne připojili také náchodští dobrovolní hasiči.

Pieta k uctění památky zesnulých hasičů JSDH Koryčany Pieta k uctění památky zesnulých hasičů JSDH Koryčany

Výročí úmrtí T. G. Masaryka

Úterý, 14.9.2021

Na dnešní den, 14. září, připadá výročí úmrtí prvního prezidenta Československé republiky, T. G. Masaryka. Již tradičně si nejen den jeho narození (7. 3. 1850), ale i den jeho úmrtí (14. 9. 1937), připomínají představitelé náchodské radnice a zástupci místní organizace Konfederace politických vězňů v Náchodě.

Hydroosev - unikátní metoda výsevu na zámeckém kopci

Pondělí, 13.9.2021

V souvislosti s postupem prací na revitalizaci zámeckého kopce probíhá aktuálně výsev lučního trávníku unikátní metodou, tzv. hydroosev.

Starší zprávy