Město

Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát

Úterý, 15.10.2019

V minulém týdnu byla zahájena oprava chodníku v ulici Plhovská v úseku od konce parkoviště u supermarketu LIDL po stávající zámkovou dlažbu před čp. 1099.

Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát Chodník pro pěší na Plhov dostane nový kabát

Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu

Pondělí, 14.10.2019

Město Náchod má od 12. října 2019 nové partnerské město. Stal se jím francouzský Persan v departementu Val-d'Oise v regionu Île-de-France (25 km severně od Paříže).

Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu Kulturní partnerství města Náchoda a francouzského Persanu

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2020

Pondělí, 14.10.2019

Třetí ročník česko-polského projektu se ponese ve znamení zapomenutých i stále živých tradic. Návštěvníci se mohou těšit na osm různých, pravidelně se opakujících prázdninových zážitků.

Výlov rybníka Podborný v Náchodě

Neděle, 13.10.2019

Včerejšímu výlovu rybníka Podborný počasí opravdu přáloJ Na návštěvníky a kolemjdoucí čekala nejen zajímavá podívaná, ale i ochutnávka rybích specialit a možnost nákupu živých ryb přímo na hrázi rybníka.

Starší zprávy