Teplota: 10,7 °C

Město

Oznámení ze Základní školy T. G. Masaryka - alternativní třída prvňáčků

Pondělí, 22.5.2017

Nové vedení ZŠ T. G. Masaryka Náchod, které bude školu řídit od 1. 7. 2017 (zastoupené v tomto oznámení Mgr. Radkou Lokvencovou, která do funkce ředitelky ZŠ T. G. Masaryka nastoupí 1. 7. 2017) oznamuje, že od nového školního roku 2017/2018 budou nadále ve škole společně fungovat třídy s klasickým i alternativním vzděláváním.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka

Den s Policií se opět vydařil

Neděle, 21.5.2017

sobotu 20. května 2017 se na dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi konala tradiční společná akci Policie ČR a Městské policie Náchod s názvem Den s Policií.

Den s Policií Den s Policií

Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD.

Neděle, 21.5.2017

Jedná se o další krok při navazování partnerských vztahů mezi městy Náchod a Partizánske, které by mělo být oficiálně stvrzeno počátkem září ve městě Partizánske podpisem dohody o spolupráci.

Park u města Prahy v centru Náchoda již slouží občanům

Čtvrtek, 18.5.2017

Dnes dopoledne byl za účasti představitelů města Náchoda, dodavatele stavby firmy Alprim CZ s.r.o., projektanta - Ateliér TSUNAMI, autora zeleně - firma green4plan s.r.o. a dalších hostů slavnostně otevřen pro veřejnost park u města Prahy – PARK OSOBNOSTÍ, který se nachází v samém centru Náchoda a bezprostředně navazuje na Masarykovo náměstí.

Starší zprávy