Město

Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny

Úterý, 19.6.2018

Náchodští zastupitelé schválili v pondělí 18. června 2018 nákup areálu bývalé Tepny od společnosti JTH Holding, a.s. Pro nákup hlasovalo 22 z 23 přítomných zastupitelů.

Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny

Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve

Úterý, 19.6.2018

V termínu od 16. dubna do 15. června 2018 probíhaly stavební úpravy místní komunikace a veřejného osvětlení v ulici Dobrovského v Náchodě.

Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 18.6.2018

V pondělí 18. června 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 27. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Informace z Oblastní nemocnice Náchod a. s. 12. 6. 2018

Úterý, 12.6.2018

V tomto týdnu započne nejobtížnější část stavby s ohledem na trasy a orientaci v areálu nemocnice.

Starší zprávy