Teplota: -1.3 °C

Město

Výtěžek z prodeje roušek v rouškomatu poputuje seniorům

Pondělí, 25.1.2021

Před rokem zasáhla celý svět pandemie, která změnila naše životy. Přinesla s sebou řadu omezení a nejistot, ale také obrovskou vlnu solidarity a vzájemné podpory.

Foto: archiv společnosti PROMA REHA, Město Náchod Foto: archiv společnosti PROMA REHA, Město Náchod

Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací

Pondělí, 25.1.2021

V pátek 22. ledna 2021 byla v Náchodě podepsána smlouva o dílo na realizaci jednoho z největších vodárenských projektů pod názvem „Posílení kapacity a zabezpečenosti východočeské vodárenské soustavy Náchod – Hradec Králové“.

Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací Vodárenská soustava východních Čech projde rozsáhlou modernizací

INFORMACE O NOVELE ZÁKONA O CESTOVNÍM RUCHU

Pondělí, 25.1.2021

Městský úřad Náchod, odbor Obecní živnostenský úřad informuje podnikatele, kteří podnikají v oblasti cestovního ruchu, o tom, že s účinností k 1.1.2021 došlo k novele zákona č.159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu. Novela byla provedena zákonem č.117/2020 Sb.

Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ!

Čtvrtek, 7.1.2021

V úterý 5. ledna 2021 byl na Masarykově náměstí osazen nový parkovací automat. Jedná se o automat firmy Siemens, který umožní motoristům platbu nejen mincemi, ale i bezkontaktně platební kartou.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

po    8.00-13.00
   st    12.00-17.00

Budova MěÚ, Němcové 2020

po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty