Město

Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena

Středa, 15.8.2018

Začátkem tohoto týdne byla dokončena oprava komunikace Bratří Čapků. Během prací, které firma STRABAG a.s. zahájila 25. června, byl opraven živičný povrch komunikace o rozloze 2200 m2 a vybudovány chodníky a parkovací stání ze zámkové dlažby, které využijí nejen návštěvníci sportovišť, ale i zaměstnanci firmy ATAS elektromotory, a.s.

Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena

Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny

Pondělí, 13.8.2018

V termínu od 13. do 19. 8. 2018 bude probíhat oprava komunikace v ulici Vítkova v úseku od silnice I/33 po křižovatku s ulicí Müllerova.

Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny

Kraj upozorňuje na potřebnost náhradních rodičů. V září uspořádá týden pěstounství

Pondělí, 13.8.2018

Královéhradecký kraj pořádá ve spolupráci s městskými úřady a neziskovými organizacemi na podporu náhradní rodinné péče Týden pěstounství Královéhradeckého kraje.

Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku

Neděle, 12.8.2018

V průběhu července bylo upraveno a rozšířeno další dětské hřiště v Náchodě – tentokrát v ulici Pod Homolkou na Klínku.

Starší zprávy