Město

Opravy v náchodských školách finišují

Středa, 21.8.2019

Začátek nového školního roku se nezadržitelně blíží. Finišuje proto také většina stavebních prací a úprav v náchodských školách, do kterých letos putuje téměř 15 milionů z městského rozpočtu.

Technická místnost Kočovna Technická místnost Kočovna

Sokolská - třída Sokolská - třída

Sokolská - střecha Sokolská - střecha

Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení

Úterý, 20.8.2019

Medvědi Ludvík a Dáša žijí na náchodském zámku již od roku 1995. Medvědárium o rozměrech 74 x 12 metrů bylo zřízeno v bývalém hradním příkopu a je největší svého druhu v České republice. Zvířatům, o které pečuje společně Město Náchod, Národní památkový ústav a ZOO Dvůr Králové, poskytuje dostatečný výběh i prostor pro skotačení. Tohoto prostoru bude navíc nově více využíváno také při jejich krmení.

Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení

Pivovar PRIMÁTOR se Stoutem potvrdil loňský úspěch na World Beer Awards

Čtvrtek, 15.8.2019

V Londýně se 7. srpna udělovaly ceny World Beer Awards, určené pro nejlepší piva světa.

Nové parkoviště v ulici Bílkova

Středa, 14.8.2019

Od dnešního dne slouží obyvatelům v ulici Bílkova nové parkoviště. Stavební práce na úpravě ploch u obytných domů prováděly Technické služby Náchod, s.r.o., od 18. června.

Starší zprávy