Teplota: 12,0 °C

Město

Ceny Kulturní a sportovní nadace města Náchoda za rok 2016

Čtvtek, 23.2.2017

V sobotu 18. února 2017 byly již tradičně na Reprezentačním plese Města Náchoda v městském divadle předány ceny nadace za přínos v oblasti kultury a sportu na Náchodsku.

Reprezentační ples města Náchoda Reprezentační ples města Náchoda

Ředitel náchodské ZŠ T. G. Masaryka Mgr. Roman Odvářka se vzdal funkce

Úterý, 21.2.2017

Náchodští radní na svém jednání v pondělí 20. února 2017 vzali na vědomí informaci Mgr. Romana Odvářky o vzdání se funkce ředitele ZŠ T. G. Masaryka Náchod.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka

Čištění a monitoring dešťové kanalizace v ul. Českoskalická

Úterý, 21.2.2017

Ve dnech 21.-23. 2. 2017 dojde v souvislosti s chystanou 2. etapou rekonstrukce průtahu Náchoda k čištění a monitoringu dešťové kanalizace v ulici Českoskalická v Náchodě v úseku od křižovatky u Hotelu Hynek až po odbočku na sídliště Branka, který budou provádět Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.

Úterý, 21.2.2017

Základní škola Komenského v Náchodě si vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na den otevřených dveří, který se uskuteční 28. února 2017 ve všech budovách školy.

Starší zprávy