Město

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček

Středa, 12.12.2018

Původní sedačky zde sloužily více než 30 let a v minulém týdnu je nahradily nové modernější.

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček

Původní sedačky Původní sedačky

Modernizace vytápění na sídlišti Plhov

Úterý, 11.12.2018

Dovolujeme si Vás informovat, že zhotovitel investiční stavby "Optimalizace soustavy CZT Náchod-obl. č. 1 Plhov" investora společnosti innogy Energo, s.r.o., společnost Tenza, a.s. prostřednictvím společnosti Alprim CZ s.r.o. a Technických služeb Náchod s.r.o. zahájí ve středu 12. 12. 2018 první práce spočívající v kácení dřevin v trase teplovodů na sídlišti Plhov.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Rozpočet na rok 2019 schválen

Úterý, 11.12.2018

Náchodští zastupitelé na svém jednání v pondělí 10. prosince schválili rozpočet města Náchoda na rok 2019. Jeden z největších rozpočtů v historii města v celkovém objemu 540 mil.

Vánoce v penzionu Marie

Úterý, 11.12.2018

Již tradiční blahopřání krásných vánočních svátků dnes odpoledne přinesli klientům Městského střediska Marie zástupci města Náchoda.

Starší zprávy