Město

Náchodský zpravodaj - červenec - srpen

Pátek, 1.7.2022

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc červenec-srpen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

Středa, 29.6.2022

Nově vytvořenou „Kutílkovu dílnu“ v Mateřské škole, Náchod, Alšova 952 si dnes dopoledne prohlédli představitelé města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Iveta Lukešová.

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

Pivovar PRIMÁTOR oslavil 150. narozeniny ve skvělé atmosféře

Středa, 29.6.2022

Letošní rok je pro náchodský pivovar PRIMÁTOR jubilejní. Od založení pivovaru uběhlo už 150 let. Tak důležitá událost se nemohla obejít bez velkolepé oslavy.

Mimořádný spoj linky MHD v Náchodě v poslední školní den - 30. 6.

Úterý, 28.6.2022

Na základě požadavku osadních výborů na zajištění dopravní obslužnosti příměstských částí města  Lipí, Jizbice, Dobrošov poslední den školního roku (čtvrtek 30. 6. 2022) bude vypraven mimořádný spoj linky MHD č. 645383.

Starší zprávy