Teplota: -0,6 °C

Město

Nové parkoviště u dopravního hřiště v. Náchodě

Pátek, 15.12.2017

S blížícím se koncem roku se dokončují všechny investiční akce města Náchoda. Jednou z nich je i nové parkoviště vybudované podél místní komunikace v ulici Kapitána Jaroše v Náchodě-Bělovsi u dopravního hřiště.

Nové parkoviště u dopravního hřiště Nové parkoviště u dopravního hřiště

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Úterý, 12.12.2017

Již pátým rokem „oblékli“ děti a učitelé z náchodských škol květníky na náchodském náměstí do „vánočního oděvu“.

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Úterý, 12.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 byli jakož, již tradičně vyhodnoceni zaměstnanci MěSSS Marie, kteří pracují v přímé péči s uživateli sociálních služeb za rok 2017.

Rozpočet města Náchoda na rok 2018 schválen

Pondělí, 11.12.2017

Náchodští zastupitelé dnes v podvečer schválili rozpočet města Náchoda na rok 2018. „Výše rozpočtu na straně příjmů i výdajů dosahuje v letošním roce rekordní výše, více než půl miliardy korun,“ uvedla místostarostka ing. Pavla Maršíková.

Starší zprávy