Město

Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky

Středa, 25.1.2023

V úterý 24. ledna proběhlo na náchodské radnici osobní setkání prezidenta Miloše Zemana s jeho polským protějškem Andrzejem Dudou, kteří přijali pozvání zdejšího starosty Jana Birke. Doprovázeni byli svými manželkami, paní Ivanou Zemanovou a paní Agatou Kornhauser-Duda.

Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky Náchod hostil setkání prezidentů České a Polské republiky

Dobrá zpráva nejen pro Náchoďáky – těšte se na minerálku IDA

Úterý, 10.1.2023

Město Náchod dlouhodobě podniká veškeré kroky k obnově lázeňství v Náchodě-Bělovsi.

IDA IDA

Smutná zpráva

Neděle, 8.1.2023

Jeden ze symbolů náchodského zámku, medvědice Dáša, o tomto víkendu bohužel náhle uhynula a odešla do medvědího nebe.

Náchod se zapojí do prestižního Mezinárodního výzkumu dospělých PIAAC

Čtvrtek, 5.1.2023

Během prosince 2022 až července 2023 bude v Náchodě probíhat prestižní Mezinárodní výzkum dospělých PIAAC, který pořádá Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Česká republika se výzkumu účastní spolu s více než 30 zeměmi z celého světa. Výzkum realizuje Národní pedagogický institut ČR z pověření Ministerstva školství.

Starší zprávy