Město

Zákaz vstupu na hřiště pod MěSSS Marie

Úterý, 23.4.2019

POZOR! Zákaz vstupu na hřiště pod MěSSS Marie z důvodu opravy in-line dráhy v termínu 23.-26. 4. 2019. Děkujeme za pochopení!

Hřiště pod MěSSS Marie Hřiště pod MěSSS Marie

Žáci ZŠ Komenského se zapojili do projektu Abeceda peněz

Úterý, 23.4.2019

Projekt České spořitelny, který učí děti, aby se v dospělosti neztratily a rozuměly tomu, jak fungují peníze a na co si u nich dát pozor, oslovil náchodské školáky již podruhé.

Žáci ZŠ Komenského se zapojili do projektu Abeceda peněz Žáci ZŠ Komenského se zapojili do projektu Abeceda peněz

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Pondělí, 15.4.2019

Dnes odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmstav Náchod, s.r.o., Vratislav Zítka smlouvu o dílo na dostavbu areálu Malých lázní v Bělovsi.

Výstavbu víceúčelové sportovní haly myslíme opravdu vážně!

Pátek, 12.4.2019

O záměru vystavět v Náchodě takovýto multifunkční prostor se začalo diskutovat již v loňském roce.

Starší zprávy