Město

Nové stroje pro čistotu našeho města: Investice do čistšího a příjemnějšího prostředí

Pátek, 23.02.2024

Máme pro vás skvělou zprávu ohledně údržby čistoty našeho města! Nedávno jsme totiž investovali do dvou nových strojů, které pomohou udržovat ulice a chodníky v Náchodě čisté a uklizené.

Nové stroje pro čistotu našeho města Nové stroje pro čistotu našeho města

Přerušení dodávky vody

Středa, 21.02.2024

Dne 26. 2. 2024 bude v době 8:00 - 12:00 hod v obci Náchod, ul. Kamenice (od fy. Sport Hotárek a proti pasáž Kamenice po Karlovo Náměstí) z důvodu havárie na vodovodním řadu přerušena dodávka vody. Vodárenský dispečink Náchod.

logo VAK logo VAK

Město Náchod podalo stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání

Úterý, 20.02.2024

Město Náchod podalo stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání v reakci na odvysílání reportáže České televize v pořadu Reportéři 15.01.2024, která vyvolala vážné obavy ohledně objektivity a vyváženosti zpravodajství.

Dobrá zpráva pro milovníky Běloveských bublinek!

Středa, 24.01.2024

Zimní pítko na kolonádě v Malých lázních v Bělovsi je po odstranění technických problémů opět v provozu! Děkujeme za trpělivost.

Starší zprávy