Teplota: 17,7 °C

Město

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Úterý, 17.10.2017

Z důvodu dlouhodobého nerespektování dopravní značky vyznačující pěší zónu a tím porušování pravidel silničního provozu v ulici Kamenice a také na základě statistiky pohybu vozidel v těchto místech, rozhodlo vedení města Náchoda o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 16.10.2017

V pondělí 16. října 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 22. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Mateřská škola v Komenského ulici má dokončeno zateplení celé budovy

Čtvrtek, 12.10.2017

Jedna z nejdéle fungujících mateřských škol v Náchodě se dočkala v letošním roce zateplení i druhé poloviny budovy.

Setkání projektu Aktivní senior polsko – českého pohraničí

Úterý, 10.10.2017

Město Náchod je spolu s dalšími pěti partnery z české i polské strany zapojeno do projektu Aktivní senior polsko-českého příhraničí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000057 spolufinancovaného z prostředků EU - EFRR a SR ČR prostřednictvím programu INTERREG V-A Česká republika - Polsko 2014-2020.

Starší zprávy