Advent v Náchodě zahájen

Neděle, 29.11.2020

Advent v Náchodě zahájen, vánoční strom na Masarykově náměstí již svítí, následován vánočním stromem na nádraží.

Advent v Náchodě zahájen Advent v Náchodě zahájen

Rozsvícení vánočního stromu - tentokrát ONLINE!

Neděle, 29.11.2020

I v letošním roce vás zveme na rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí, tentokrát však s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, z pohodlí, a především bezpečí vašeho domova!

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 23. 11. 2020

Úřad:

po    8.00-13.00
   út    dle tel. dohody
   st    12.00-17.00
   čt    dle tel. dohody
   pá    dle tel. dohody

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.