Náchodské Kuronské slavnosti se přesouvají do podzámčí

Pátek, 1.7.2022

Letošní ročník největší kulturní akce v Náchodě, Náchodských Kuronských slavností, se z důvodu pokračující rekonstrukce zámeckého kopce a dalších plánovaných úprav v areálu Státního zámku Náchod uskuteční v sobotu 10. září na Masarykově náměstí a v přilehlých ulicích.

NKS 2022 NKS 2022

Kulturní léto v Malých lázních Běloves

Pátek, 1.7.2022

Město Náchod a Městské informační centrum Malé lázně vás srdečně zvou na bohatý letní kulturní program pro dospělé i děti v oblíbených Malých lázních v Bělovsi.

Kulturní léto v Malých lázních Běloves Kulturní léto v Malých lázních Běloves

Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod – sobota 18. 6. 2022

Středa, 15.6.2022

Zveme vás již tuto sobotu – 18. 6. 2022 od 8 do 12 hodin - na Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici v Náchodě.

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Úterý, 14.6.2022

V sobotu 11. 6. 2022 se v areálu Malých lázní v Bělovsi konal tradiční jarmark.

Starší zprávy