Teplota: -0,6 °C

II. adventní neděle v Náchodě

Neděle, 10.12.2017

Dnes v podvečer se uskutečnilo již druhé adventní setkání u vánočního stromu na Masarykově náměstí v Náchodě. Tentokrát byl program v režii zástupců Církve bratrské a Církve adventistů sedmého dne.

II. adventní neděle v Náchodě II. adventní neděle v Náchodě

Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Středa, 6.12.2017

Město Náchod ve spolupráci s Klubem SUN Náchod – MC Hopsáček a SVČ Déčko si vás dovolují pozvat na hravé odpoledne Sněhánky aneb "Veselé Vánoce s Perníčkem".

Sněhánky aneb Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem" Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Advent v Náchodě rozzářil vánoční strom

Pondělí, 4.12.2017

Vánočním stromem v Náchodě, který byl dnes v podvečer rozsvícen za přítomnosti stovek náchodských občanů, je pro letošní rok douglaska tisolistá.

Náchodská zvonkohra je po roce opět ve vánočním.

Pátek, 1.12.2017

Přesně na rok od slavnostního odhalení Náchodské zvonkohry a získání českého rekordu v Nejpočetnějším řetězové zvonění se zvonkohra převlékla do vánočního hávu a vy si tak můžete vychutnávat adventní čas za zvuku vánočních koled.

Starší zprávy