Vánoční strom v Náchodě už svítí

Úterý, 3.12.2019

První adventní setkání v neděli 1. prosince 2019 navodilo tu pravou předvánoční atmosféru. Programem tentokrát provázeli zástupci Církve bratské a Církve adventistů sedmého dne.

Vánoční strom v Náchodě už svítí Vánoční strom v Náchodě už svítí

Noc filmových nadějí TV Nova 2019

Pondělí, 2.12.2019

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES. Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Oslavy 30 let demokracie v Náchodě

Pátek, 15.11.2019

Včerejší vernisáží výstav odstartovaly za účasti vedení města Náchoda oslavy 30 let demokracie v Náchodě.

Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě

Středa, 13.11.2019

Historicky významný milník novodobých dějin si připomeneme na Masarykově náměstí v Náchodě v neděli 17. listopadu 2019.

Starší zprávy