Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

Pátek, 19.04.2024

Ve čtvrtek 18. dubna v podvečerních hodinách proběhla v infocentru v Malých lázních poslední jarní přednáška, tentokrát s Mgr. Kateřinou Geržovou – absolventkou Přírodovědecké fakulty UP Olomouc, studentkou kurzu Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové, která má současně desetiletou praxi jako výrobce bylinných produktů z Orlických hor.

Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.

Starší zprávy