Akce ke 100. výročí vzniku Československa

Středa, 10.10.2018

Město Náchod vás srdečně zve na akce Návrat do minulosti 21. 10. 2018 a na Ohňostroj dne 28. 10. 2018.

plakát plakát

Ilustrační foto Ilustrační foto

Okresní výstava králíků, holubů a drůbeže

Pondělí, 1.10.2018

Pod záštitou starosty Jana Birke se v Chovatelském areálu U Cihelny Náchod – Staré Město uskutečnila o víkendu 29.-30. září Okresní výstava králíků, holubů a drůbeže.

Okresní výstava králíků, holubů a drůbeže Okresní výstava králíků, holubů a drůbeže

Den architektury

Pondělí, 24.9.2018

Již tradičně se Náchod zapojuje do celostátní akce s názvem Den architektury. Letos nás čeká procházka podél bývalých městských hradeb s povídáním a ukázkami příkladů, jak podobné prostory jsou řešeny jinde.

Ve Škvorecký Café pokřtí novou knihu o Josefu Škvoreckém

Středa, 19.9.2018

Světlo světa spatřila nová a dosud nejucelenější publikace o Josefu Škvoreckém. Knihu mapující soukromí i dílo jednoho z nejvýznamnějších náchodských rodáků sepsal a sestavil zakladatel a předseda Společnosti Josefa Škvoreckého Václav Krištof.

Starší zprávy