Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Výstava na stromech představí letos téma Práce (bez) budoucnosti

Čtvtek, 24.9.2020

Stromy v parku u nádraží v Náchodě se první říjnový týden stanou netradiční galerií. 3.–10. října 2020 se tu uskuteční již šestý ročník Výstavy na stromech, která letos u příležitosti Týdne důstojné práce přináší téma Práce (bez) budoucnosti – tedy jak nové technologie promění práci a pracovní podmínky nejen zaměstnankyň a zaměstnanců.

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Úterý, 22.9.2020

V sobotu 19. září 2020 se uskutečnilo v areálu Malých lázní v Bělovsi sportovní odpoledne pro děti.

Starší zprávy