Teplota: 12,0 °C

V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou

Úterý, 21.2.2017

Pondělní večer 20. února 2017 se v Městském divadle Dr. Josefa Čížka uskutečnil vzpomínkový večer na náchodskou rodačku Lubu Skořepovou (*21. září 1923 - ✝23. prosince 2016), jež před loňskými Vánocemi odešla do hereckého nebe. Akci uspořádal Klobouk film Praha společně s Městem Náchod.

V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou

Náchodská masopustní taškařice se vrací!

Úterý, 21.2.2017

Také už se těšíte na sobotu 25. února na masopustní veselí? Rok se s rokem sešel a my si opět dovolujeme pozvat občany Náchoda a okolních obcí na česko-polský Sousedský masopust.

Sousedský masopust Sousedský masopust

Náchodští skřivánci letí do Varů

Středa, 15.2.2017

V oblastních kolech soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek se žákům ZUŠ Náchod opravdu dařilo.

Benefice Luby Skořepové - 20. února 2017

Neděle, 12.2.2017

Veselé vzpomínání na zesnulou herečku Lubu Skořepovou doplněné videoukázkami a fotografiemi z jejího uměleckého i soukromého života

Starší zprávy