Teplota: 3,6 °C

Doprava

V ulici Sokolské je pro rodiče s dětmi vyhrazeno nově až pět parkovacích míst

Pátek, 24.3.2017

Na základě podnětu náchodských zastupitelů na jednání 13. března 2017 došlo v tomto týdnu v ulici Sokolské před budovou Základní školy Komenského k navýšení počtu vyhrazených parkovacích míst pro rodiče s dětmi ze tří na nově celkem pět. Související úpravu dopravního značení provedla firma Dopravní značení Náchod s.r.o.

Vyhrazené parkování Vyhrazené parkování

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel

Pondělí, 20.3.2017

Podle informací velení Armády České republiky se ve dnech 25. až 26. března 2017 uskuteční na území České republiky společný přesun příslušníků U. S. ARMY a Velké Británie v rámci NATO mission - Enhance Forward Presence.

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel

Termín zahájení rekonstrukce průtahu Náchoda se posouvá

Čtvtek, 16.3.2017

Podle posledních informací, které má Město Náchod aktuálně k dispozici, nelze termín zahájení avizované rekonstrukce průtahu Náchoda v tuto chvíli upřesnit.

Zahájení další etapy oprav průtahu Náchoda je za dveřmi

Středa, 8.3.2017

V letošním roce bude dokončena rekonstrukce průtahu Náchodem opravou úseku od okružní křižovatky u Slávie po výjezd z města směrem na Hradec Králové, tj. až po tzv. „Rybárnu“.

Starší zprávy