Teplota: 10,7 °C

Doprava

Rekonstrukce chodníku a komunikace v ulici Nemastova v Náchodě

Pátek, 5.5.2017

Na podzim roku 2015 zahájilo Město Náchod ve spolupráci se správci inženýrských sítí přípravu společné akce v Nemastově ulici v Náchodě.

Nemastova ulice Nemastova ulice

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Pondělí, 1.5.2017

Uplynul měsíc od zahájení stavebních prací na opravě průtahu Náchodem a už dnes stavbaři přes veškerá úskalí, která stavbu provázejí, dohnali téměř desetidenní skluz v začátku oprav.

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Týniště nad Orlicí - Václavice

Středa, 26.4.2017

Informace o výluce traťové koleje v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami ve dnech 2. - 4.5.2017. V úseku Opočno pod Orlickými horami - Nové Město nad Metují ve dnech 9. - 11.5.2017 a v úseku Nové Město nad Metují - Václavice dne 12.5.2017.

Informace pro obyvatele sídliště u nemocnice – omezení parkování

Úterý, 18.4.2017

V souvislosti s realizací optimalizace centrálního zásobování teplem, které v letošním roce provádí náchodská teplárna, požádal zhotovitel stavby na sídlišti u nemocnice v místě stávající výměníkové stanice o nutný tábor pozemku pro zařízení staveniště o velikosti 9 x 4 metry na p.č. 110/9.

Starší zprávy