Teplota: 12,0 °C

Doprava

Výstavba obchvatu Náchoda má zelenou

Pátek, 10.2.2017

Občané Náchoda se konečně dočkají stavby obchvatu města. Stavba, na kterou čekají už řadu let a je klíčová nejen pro Královéhradecký region, ale i celou Českou republiku, vyřeší celou řadu problémů spojených s tranzitní dopravou.

Výstavba obchvatu Náchoda Výstavba obchvatu Náchoda

Provoz na průtahu Náchodem je opět obousměrný

Čtvtek, 1.12.2016

Oprava průtahu Náchodem je dokončena a obousměrný provoz byl dnes v 9:00 hodin obnoven za účasti investora, dodavatelů, Policie ČR a Města Náchod.

Provoz na průtahu Náchodem je opět obousměrný Provoz na průtahu Náchodem je opět obousměrný

Informace k otevření komunikace I/33 Náchod po rekonstrukci

Středa, 30.11.2016

Oprava průtahu Náchodem, resp. její dílčí etapa pro letošní rok, dneškem (tj. 30. 11. 2016) končí.

Kolony v Náchodě se nadále komplikují

Neděle, 16.10.2016

V pátek 14. října 2016 proběhl další, v pořadí již třetí kontrolní den na stavbě průtahu Náchoda za účasti všech zainteresovaných subjektů, stavbařů a Policie ČR.

Starší zprávy