Pátek, 21.06.2024Akademie 60+ má další absolventy

Akademie 60+ má další absolventy

Ve čtvrtek 20. června 2024 se v obřadní síni náchodské radnice předávaly certifikáty absolventům Akademie 60+.

Místostarosta Jan Čtvrtečka předal společně se zástupkyní ředitele ZUŠ Náchod p. Oksanou Tsiporenko a lektorem p. Pavlem Malinou certifikáty absolventům hudebního, výtvarného a pohybového oboru v 1. stupni (6 semestrů) a ve 2. stupni (12 semestrů). Certifikáty a drobné dárky jako ocenění za jejich odvahu a chuť se dále vzdělávat a rozvíjet svůj talent budou hezkou vzpomínkou na jejich studium.

Projekt Akademie 60+ nabízí mezigenerační propojení mezi studenty, vnoučaty a jejich pedagogy a je skvělým podhoubím pro další zážitky a nová přátelství. Na začátku je jistě potřeba i značná dávka odvahy, ale pod vedením zkušených lektorů z náchodské ZUŠ se rozhodně není třeba ničeho obávat.

Všem absolventům Akademie 60+ blahopřejeme a přejeme hodně radosti z nově získaných dovedností a přátelství a věříme, že ve studiu budou s chutí pokračovat i nadále.

Akademie 60+ má další absolventy Akademie 60+ má další absolventy