Město

Starší zprávy

Venkovní tělocvična na Pavlišově

Úterý, 21.8.2018

Během prázdnin vybudovalo město Náchod v příměstské části Pavlišov novou venkovní tělocvičnu. Jednotlivé cvičící prvky za celkem 150 tis. Kč zde instalovala společnost B plus P, s. r. o. Červený Kostelec.

Venkovní tělocvična na Pavlišově Venkovní tělocvična na Pavlišově

Změna provozu ORL oddělení v Nemocnici v Náchodě od 1. 9. 2018

Pondělí, 20.8.2018

Oblastní nemocnice Náchod a.s. informuje o změně provozu a změně ordinační doby ORL oddělení v Nemocnici v Náchodě od 1. 9. 2018.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Pátek, 17.8.2018

Dnes dopoledne byla v Náchodě-Bělovsi zahájena stavba minerálkovodu, tj. potrubního propojení vrtů Jan a Běla s objektem Malých lázní. Tyto vrty byly osvědčeny jako přírodní léčivé zdroje minerální vody a plynu na začátku letošního roku.

V Náchodě pokračuje obnova lázeňství krok za krokem - stavba minerálkovodu zahájena V Náchodě pokračuje obnova lázeňství krok za krokem - stavba minerálkovodu zahájena

2017-07-04 Jímací vrty - Běloves - varianta C 2017-07-04 Jímací vrty - Běloves - varianta C

Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena

Středa, 15.8.2018

Začátkem tohoto týdne byla dokončena oprava komunikace Bratří Čapků. Během prací, které firma STRABAG a.s. zahájila 25. června, byl opraven živičný povrch komunikace o rozloze 2200 m2 a vybudovány chodníky a parkovací stání ze zámkové dlažby, které využijí nejen návštěvníci sportovišť, ale i zaměstnanci firmy ATAS elektromotory, a.s.

Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena Oprava komunikace v ulici Bratří Čapků dokončena

Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny

Pondělí, 13.8.2018

V termínu od 13. do 19. 8. 2018 bude probíhat oprava komunikace v ulici Vítkova v úseku od silnice I/33 po křižovatku s ulicí Müllerova.

Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny Stavební práce na opravě ulice Vítkova zahájeny

Kraj upozorňuje na potřebnost náhradních rodičů. V září uspořádá týden pěstounství

Pondělí, 13.8.2018

Královéhradecký kraj pořádá ve spolupráci s městskými úřady a neziskovými organizacemi na podporu náhradní rodinné péče Týden pěstounství Královéhradeckého kraje.

www.stansenahradnimrodicem.cz www.stansenahradnimrodicem.cz

Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku

Neděle, 12.8.2018

V průběhu července bylo upraveno a rozšířeno další dětské hřiště v Náchodě – tentokrát v ulici Pod Homolkou na Klínku.

Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku

K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše

Neděle, 12.8.2018

Děkujeme Městu Náchod, které instalovalo nové odpadkové koše v parku areálu SVČ Déčka.

K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše