Teplota: 22,5 °C

Starší zprávy

Oznámení ze Základní školy T. G. Masaryka - alternativní třída prvňáčků

Pondělí, 22.5.2017

Nové vedení ZŠ T. G. Masaryka Náchod, které bude školu řídit od 1. 7. 2017 (zastoupené v tomto oznámení Mgr. Radkou Lokvencovou, která do funkce ředitelky ZŠ T. G. Masaryka nastoupí 1. 7. 2017) oznamuje, že od nového školního roku 2017/2018 budou nadále ve škole společně fungovat třídy s klasickým i alternativním vzděláváním.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka

Den s Policií se opět vydařil

Neděle, 21.5.2017

sobotu 20. května 2017 se na dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi konala tradiční společná akci Policie ČR a Městské policie Náchod s názvem Den s Policií.

Den s Policií Den s Policií

Neděle, 21.5.2017

Jedná se o další krok při navazování partnerských vztahů mezi městy Náchod a Partizánske, které by mělo být oficiálně stvrzeno počátkem září ve městě Partizánske podpisem dohody o spolupráci.

Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD. Náchod navštívil primátor slovenského města Partizánske doc. PhDr.Josef Božik, PhD.

Park u města Prahy v centru Náchoda již slouží občanům

Čtvrtek, 18.5.2017

Dnes dopoledne byl za účasti představitelů města Náchoda, dodavatele stavby firmy Alprim CZ s.r.o., projektanta - Ateliér TSUNAMI, autora zeleně - firma green4plan s.r.o. a dalších hostů slavnostně otevřen pro veřejnost park u města Prahy – PARK OSOBNOSTÍ, který se nachází v samém centru Náchoda a bezprostředně navazuje na Masarykovo náměstí.

Loga Loga

Park u města Prahy v centru Náchoda již slouží občanům Park u města Prahy v centru Náchoda již slouží občanům

Představitelé lázeňských míst v Královéhradeckém kraji podepsali Deklaraci o spolupráci

Pondělí, 15.5.2017

Na začátku letošního roku spojili své síly představitelé čtyř lázeňských míst Královéhradeckého kraje - Náchod, Velichovky, Lázně Bělohrad a Janské Lázně a sešli se ke společné diskuzi o možnostech vzájemné spolupráce v oblasti lázeňství a turistického ruchu.

Foto (zleva): Ing. Jiří Hradecký (starosta Janských Lázní), Josef Karel (starosta Velichovek), Ing. Pavel Šubr (starosta Lázní Bělohradu) a Ing. Jan Čtvrtečka (místostarosta Náchoda). Foto (zleva): Ing. Jiří Hradecký (starosta Janských Lázní), Josef Karel (starosta Velichovek), Ing. Pavel Šubr (starosta Lázní Bělohradu) a Ing. Jan Čtvrtečka (místostarosta Náchoda).

Světový den boje proti mrtvici si připomeneme i v Náchodě

Čtvrtek, 11.5.2017

V pondělí 15. května 2017 dopoledne pro Vás bude připraveno ve spolupráci s Oblastní nemocnicí Náchod v Městském divadle Dr. J. Čížka bezplatné ultrazvukové měření krčních tepen, měření tlaku a měření tělesného složení přístrojem inBody a další informace, jak včas rozpoznat příznaky tohoto onemocnění.

Plakát Plakát

Náchodská zvonkohra dočasně mimo provoz

Úterý, 9.5.2017

Náchodská zvonkohra umístěná na Karlově náměstí je z technických důvodů dočasně mimo provoz. O jejím spuštění vás budeme informovat.

Zvonkohra Zvonkohra

Havárie na vodovodním řádu

Úterý, 9.5.2017

Dne 11.5.2017 v obci Náchod v ulici Jugoslávská, Bílkova a Myslbekova bude z důvodu havárie na vodovodním řádu přerušena dodávka vody od 8:00 do 11:00 hodin.

Logo VAK Náchod, a. s. Logo VAK Náchod, a. s.