Město

Starší zprávy

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček

Středa, 12.12.2018

Původní sedačky zde sloužily více než 30 let a v minulém týdnu je nahradily nové modernější.

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou posadit do nových sedaček

Původní sedačky Původní sedačky

Modernizace vytápění na sídlišti Plhov

Úterý, 11.12.2018

Dovolujeme si Vás informovat, že zhotovitel investiční stavby "Optimalizace soustavy CZT Náchod-obl. č. 1 Plhov" investora společnosti innogy Energo, s.r.o., společnost Tenza, a.s. prostřednictvím společnosti Alprim CZ s.r.o. a Technických služeb Náchod s.r.o. zahájí ve středu 12. 12. 2018 první práce spočívající v kácení dřevin v trase teplovodů na sídlišti Plhov.

Rozpočet na rok 2019 schválen

Úterý, 11.12.2018

Náchodští zastupitelé na svém jednání v pondělí 10. prosince schválili rozpočet města Náchoda na rok 2019. Jeden z největších rozpočtů v historii města v celkovém objemu 540 mil.

Vánoce v penzionu Marie

Úterý, 11.12.2018

Již tradiční blahopřání krásných vánočních svátků dnes odpoledne přinesli klientům Městského střediska Marie zástupci města Náchoda.

Vánoce v penzionu Marie Vánoce v penzionu Marie

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 10.12.2018

V pondělí 10.prosince 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 2. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchodští senioři si užili vánoční focení

Pátek, 7.12.2018

Vánoční focení si ve čtvrtek 6. prosince doslova užili klienti Domova pro seniory Marie v Náchodě. Ocitli se na pár minut v rukou profesionální kadeřnice a kosmetičky, aby se pak mohli v plné kráse vyfotit.

Na společné fotografii (zleva): Jan Birke (starosta Náchoda), Petra Bašová (zastupitelka), Jana Ježková (kadeřnice), Šárka Čmelíková (vizážistka), Jaromír Vejrych (ředitel MěSSS Marie) Na společné fotografii (zleva): Jan Birke (starosta Náchoda), Petra Bašová (zastupitelka), Jana Ježková (kadeřnice), Šárka Čmelíková (vizážistka), Jaromír Vejrych (ředitel MěSSS Marie)

Náchodští senioři si užili vánoční focení Náchodští senioři si užili vánoční focení

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Úterý, 4.12.2018

V pondělí 3. prosince 2018 byli jakož, již tradičně vyhodnoceni zaměstnanci MěSSS Marie, kteří pracují v přímé péči, zdravotní péči a na úseku úklidu za rok 2018.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Cena vodného a stočného na rok 2019

Pondělí, 3.12.2018

Představenstvo akciové společnosti Vodovody a kanalizace Náchod projednalo dne 22. listopadu 2018 kalkulaci cen vodného a stočného na rok 2019 a vyhlašuje od 1. 1. 2019 nové ceny vodného a stočného.

logo logo