Město

Starší zprávy

Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny

Úterý, 19.6.2018

Náchodští zastupitelé schválili v pondělí 18. června 2018 nákup areálu bývalé Tepny od společnosti JTH Holding, a.s. Pro nákup hlasovalo 22 z 23 přítomných zastupitelů.

Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny Město Náchod koupilo areál bývalé Tepny

Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve

Úterý, 19.6.2018

V termínu od 16. dubna do 15. června 2018 probíhaly stavební úpravy místní komunikace a veřejného osvětlení v ulici Dobrovského v Náchodě.

Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve Ulice Dobrovského je opravena už o měsíc dříve

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 18.6.2018

V pondělí 18. června 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 27. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Informace z Oblastní nemocnice Náchod a. s. 12. 6. 2018

Úterý, 12.6.2018

V tomto týdnu započne nejobtížnější část stavby s ohledem na trasy a orientaci v areálu nemocnice.

Mapa průchodů tras k 11.6.2018 Mapa průchodů tras k 11.6.2018

Oblastní nemocnice Náchod Oblastní nemocnice Náchod

Stavba hasičské zbrojnice zahájena

Neděle, 10.6.2018

Ve čtvrtek 7. června 2018 se uskutečnila významná historická událost pro Město Náchod a pro náchodské dobrovolné hasiče.

Stavba hasičské zbrojnice zahájena Stavba hasičské zbrojnice zahájena

Chodník v ulici Za Kapličkou v novém

Neděle, 10.6.2018

V měsících dubnu a květnu probíhala oprava chodníku v ulici Za Kapličkou. Nový povrch je proveden ze zámkové dlažby včetně podkladních vrstev, součástí oprav byla i oprava prostoru mezi silnicí a chodníkem.

Chodník v ulici Za Kapličkou v novém Chodník v ulici Za Kapličkou v novém

Akademie 60+ má své první absolventy

Úterý, 5.6.2018

Tento projekt vznikl z iniciativy ředitele a učitelů ZUŠ Náchod a Města Náchoda. Občané Náchoda starší 60ti let tak mohou aktivně trávit svůj volný čas.

Akademie 60+ má své první absolventy Akademie 60+ má své první absolventy

Sommerkemp oslavil dvacet let od své existence

Úterý, 5.6.2018

Poslední květnový týden trávilo deset žáků ze Základní školy Komenského Náchod společně se svými vrstevníky z německého partnerského města Halberstadt a s deseti kamarády z holandského Woldendorpu na mezinárodní akci, která se konala již po dvacáté.

Sommerkemp oslavil dvacet let od své existence Sommerkemp oslavil dvacet let od své existence