Město

Starší zprávy

Úpravy na Staroměstském hřbitově

Pondělí, 22.07.2024

Na Staroměstském hřbitově je nově opravená přístupová cestička do urnového háje - kolem studny.

Úpravy na Staroměstském hřbitově Úpravy na Staroměstském hřbitově

Odstávka parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod – 21.07.2024

Pátek, 19.07.2024

V neděli 21.07.2024 od 03:00 do 16:00 proběhne z důvodu havarijní opravy v el. rozvodně odstavení parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod.

Odstávka parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod – 21.07.2024 Odstávka parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod – 21.07.2024

Oprava chodníku v Bezručově ulici

Úterý, 16.07.2024

Od 18. července po dobu přibližně tří týdnů bude probíhat oprava chodníku v Bezručově ulici včetně nových podkladních vrstev, nové opěrné zdi a odvodňovacího kanálku.

Oprava chodníku v Bezručově ulici Oprava chodníku v Bezručově ulici

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo

Úterý, 16.07.2024

Léto už je v plném proudu, vše kolem nás kvete, a proto i v letošním roce vyhlašujeme soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo.

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo

Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie

Čtvrtek, 11.07.2024

Ve středu 10. července 2024 se pro klienty Domova pro seniory Marie konalo tradiční opékání špekáčků.

Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie

Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój

Pondělí, 08.07.2024

Rodí se nová akce propojující partnerská města

Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój

Nový zvon zdobí zvoničku na Babí

Středa, 03.07.2024

Opravená zvonička na Babí se dočkala i nového zvonu. Na jeho pořízení se složili sami obyvatelé této příměstské části Náchoda.

Nový zvon zdobí zvoničku na Babí Nový zvon zdobí zvoničku na Babí

Informace společnosti Vodovody a kanalizace Náchod, a. s.

Středa, 03.07.2024

Mezi cíle naší společnosti, kromě řádné péče o vodohospodářskou infrastrukturu, patří ochrana našeho podnikání, ale i ochrana řádně platících zákazníků před těmi nepoctivými.

VAK logo VAK logo