Město

Starší zprávy

Bytová výstavba u náchodské nemocnice pokračuje

Pátek, 27.11.2020

V polovině listopadu podepsali zástupci města Náchoda a společnosti Rezidence Duhovka s.r.o. smluvní ujednání, na základě kterých došlo k převzetí zahájených a nedokončených projektů v atraktivní lokalitě u náchodské nemocnice.

Bytová výstavba u náchodské nemocnice pokračuje Bytová výstavba u náchodské nemocnice pokračuje

v v

ZŠ Babí on-line

Pátek, 27.11.2020

I v této složité době, kdy se s dětmi vidíme jen přes kamery, si umíme výuku užít.

ZŠ Babí on-line ZŠ Babí on-line

Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení

Čtvrtek, 26.11.2020

V průběhu října a listopadu proběhla oprava oplocení budovy mateřské školy u Kočovny, která je odloučeným pracovištěm MŠ Myslbekova.

Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení Mateřská škola U Kočovny má nové oplocení

Nová sportovní hala v Náchodě

Úterý, 24.11.2020

Nová sportovní hala v Náchodě, vysněné sportoviště nejen pro Náchoďáky, našlo své umístění v areálu základní školy na Plhově. Jak vypadá záměr stavby, jak bude vyřešena infrastruktura, a komu bude hala k dispozici, se podívejte se na videu se zástupci města Náchoda...

Ilustrační foto Ilustrační foto

Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020

Úterý, 17.11.2020

Dnes dopoledne, v den státního svátku, který je symbolem boje za svobodu a demokracii, uctili představitelé města Náchoda památku událostí 17. listopadu 1989.

Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020 Oslava Dne boje za svobodu a demokracii v Náchodě - 17. 11. 2020

Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu

Pondělí, 16.11.2020

Probační a mediační služba, která vznikla na základě zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, oslaví na začátku příštího roku 20 let své existence.

Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu Probační a mediační služba v Náchodě slaví kulaté narozeniny vysazením stromu

Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy

Pátek, 13.11.2020

Debata o potřebě vybudování nového sportovního zázemí pro halové sporty v Náchodě probíhá již delší dobu, během které se vyvíjí i jeho možné umístění.

Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy Projekt nové sportovní haly v Náchodě začíná mít první obrysy

Důležitá informace pro obyvatele ul. Na Horním konci a cyklisty

Pátek, 13.11.2020

V souvislosti s výstavbou mostu přes řeku Metuji v Bělovsi v ulici U Zbrojnice je v poslední etapě nutné dokončit nájezdy na mostní objekt. Proto bude třeba provést úplnou uzavírku ulice Na Horním konci. Bude se jednat o dva časové úseky v délce trvání tří dnů:

Most v Bělovsi Most v Bělovsi

Provoz MěÚ Náchod od 23. 11. 2020

Úřad:

po    8.00-13.00
   út    dle tel. dohody
   st    12.00-17.00
   čt    dle tel. dohody
   pá    dle tel. dohody

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.