Teplota: -0,6 °C

Město

Starší zprávy

Nové parkoviště u dopravního hřiště v. Náchodě

Pátek, 15.12.2017

S blížícím se koncem roku se dokončují všechny investiční akce města Náchoda. Jednou z nich je i nové parkoviště vybudované podél místní komunikace v ulici Kapitána Jaroše v Náchodě-Bělovsi u dopravního hřiště.

Nové parkoviště u dopravního hřiště Nové parkoviště u dopravního hřiště

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Úterý, 12.12.2017

Již pátým rokem „oblékli“ děti a učitelé z náchodských škol květníky na náchodském náměstí do „vánočního oděvu“.

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Úterý, 12.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 byli jakož, již tradičně vyhodnoceni zaměstnanci MěSSS Marie, kteří pracují v přímé péči s uživateli sociálních služeb za rok 2017.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Rozpočet města Náchoda na rok 2018 schválen

Pondělí, 11.12.2017

Náchodští zastupitelé dnes v podvečer schválili rozpočet města Náchoda na rok 2018. „Výše rozpočtu na straně příjmů i výdajů dosahuje v letošním roce rekordní výše, více než půl miliardy korun,“ uvedla místostarostka ing. Pavla Maršíková.

Vizualizace Vizualizace

Střední školy v Náchodě nezanikají!

Pondělí, 11.12.2017

Náměstkyně Berdychová: Kromě názvů organizací se pro žáky a učitelské sbory nic nemění

Obchodní akademie Obchodní akademie

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 11.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 24. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Odpočívadlo u mostu v Bělovsi

Pátek, 8.12.2017

Pozorným občanům města Náchoda neunikla výstavba nového odpočívadla u mostu v Bělovsi. Stavební práce začaly v říjnu a byly dokončeny v listopadu letošního roku.

loga loga

Odpočívadlo u mostu v Bělovsi Odpočívadlo u mostu v Bělovsi

Bára Reslová – nejšikovnější žákyně České republiky!

Pátek, 8.12.2017

Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně Základní školy Komenského v Náchodě Bára Reslová. Přes okresní a krajské kolo se probojovala do celostátního finále soutěže „Zlatý oříšek“, což je soutěž pro talentované děti ve všech oborech zájmové činnosti.

Bára Reslová Bára Reslová

www.zlatyorisek.cz - Bára Reslová www.zlatyorisek.cz - Bára Reslová