Město

Starší zprávy

Základní školy v Náchodě chystají zápisy do 1. tříd

Čtvrtek, 4.3.2021

Vážení rodiče, začátkem dubna čeká Vaše děti první důležitý krok v jejich životě – výběr školy a následný zápis do 1. tříd. Volba školy bude záležet především na Vás. Abychom Vám rozhodování co nejvíce ulehčili, naleznete v tomto čísle Náchodského zpravodaje hlavní informace o všech základních školách, které zřizuje město Náchod.

ZŠ Staré Město ZŠ Staré Město

ZŠ Plhov ZŠ Plhov

ZŠ Babí ZŠ Babí

Poznejte Náchod s GEOFUNem

Čtvrtek, 4.3.2021

Město Náchod spouští nové geolokační výletní hry! Seznamte se zábavnou a zážitkovou formou se zajímavostmi v Náchodě.

Poznejte Náchod s GEOFUNem Poznejte Náchod s GEOFUNem

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Středa, 3.3.2021

Ve čtvrtek 25. 2. 2021 navštívila Domov pro seniory Kateřina Zemanová, která předala hmotné dary Nadačního fondu ing. Miloše Zemana, prezidenta České republiky.

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Náchodský zpravodaj - březen

Úterý, 2.3.2021

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc březen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

O děti zdravotníků, policistů, záchranářů a dalších krizových profesí bude postaráno

Neděle, 28.2.2021

Na základě nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR od 27. 2. 2021 jsou hejtmanem Královéhradeckého kraje nově určeny školy, které budou zajišťovat péči o děti rodičů zařazených do složek IZS a dalších krizových profesí ve věku od 2 do 10 let.

O děti zdravotníků, policistů, záchranářů a dalších krizových profesí bude postaráno O děti zdravotníků, policistů, záchranářů a dalších krizových profesí bude postaráno

Cestování do Polské republiky

Pátek, 26.2.2021

Často se nás ptáte, jak je to aktuálně s cestováním k našim sousedům do Polské republiky. Proto přikládáme dostupné informace k opatřením z polské strany.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Purkyňova ulice se již brzy dočká kompletní opravy

Čtvrtek, 25.2.2021

Komunikace v Purkyňově ulici v Náchodě čeká na svou opravu již řadu let. Přípravy oprav v koordinaci se všemi síťaři se diskutují již více než pět let a termín kompletní opravy byl odsouván především v souvislosti s výstavbou náchodské nemocnice.

Purkyňova ulice se již brzy dočká kompletní opravy Purkyňova ulice se již brzy dočká kompletní opravy

Naděje pro rizikovou skupinu s onemocněním COVID-19

Pátek, 19.2.2021

V rámci boje se současnou epidemií přináší Oblastní nemocnice Náchod, a.s., do našeho regionu nový léčebný postup pro rizikovou skupinu našich spoluobčanů.

Oblastní nemocnice Náchod Oblastní nemocnice Náchod

Provoz MěÚ Náchod od 15. 2. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

po    8.00–12.00 a 13.00–17.00
   út    8.00–12.00
   st    8.00–12.00 a 13.00–17.00
   čt    8.00–12.00

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

po    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
       13.00-17.00 bez objednání
   út    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
   st    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
       13.00-17.00 bez objednání
   čt    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky

Budova MěÚ, Němcové 2020

po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    ZAVŘENO pro veřejnost, zpracování agendy

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty