Teplota: 18,5 °C

Město

Starší zprávy

Vavřinecká pouť v Náchodě opět nabídla bohatý program

Úterý, 15.8.2017

Uplynulý víkend byl v Náchodě ve znamení tradiční Svatovavřinecké pouti, která se konala na Masarykově náměstí.

Zahrada MŠ Myslbekova přivítá děti po prázdninách novými herními prvky

Pondělí, 14.8.2017

V letošním roce bylo dokončeno kompletní vybavení zahrady v mateřské škole v Myslbekově ulici.

Hlasujte v anketě "Informační centrum roku" pro náchodské IC

Neděle, 13.8.2017

Již několik let pořádá Asociace turistických informačních center ČR anketu „Informační centrum roku“, v rámci které mohou lidé hlasovat pro své oblíbené „íčko“.

Informační centrum Náchod Informační centrum Náchod

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Čtvrtek, 10.8.2017

Tento týden byla dokončena avizovaná oprava lávky přes řeku Metuji za továrnou Bartoň-textil, a. s., ve Starém Městě nad Metují.

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Veřejné toalety u náchodské radnice budou z technických důvodů o víkendu uzavřeny

Úterý, 1.8.2017

Upozorňujeme občany a návštěvníky Náchoda, že o tomto víkendu (5. a 6. srpna 2017) bude veřejné WC u radnice z technických důvodů uzavřeno.

WC WC

Náchodská zvonkohra je po plánované revizi ve skvělé kondici

Pátek, 28.7.2017

Její zvonky se rozeznívají od pondělí do neděle v každou celou hodinu od 9. hodiny ranní do 20. hodiny večerní.

Náchodská zvonkohra Náchodská zvonkohra

U náchodského hřbitova vznikne nové parkoviště

Středa, 26.7.2017

V současné době probíhá ve Hřbitovní ulici v Náchodě rekonstrukce plynovodu, jejímž investorem je společnost innogy Energo.

U náchodského hřbitova vznikne nové parkoviště U náchodského hřbitova vznikne nové parkoviště

RNDr. Vladimír Řezníček na náchodské radnici

Úterý, 25.7.2017

V pondělí 24. července 2017 do Náchoda dnes zavítal RNDr. Vladimír Řezníček, hydrogeolog a balneotechnik, který se už v roce 1962 podílel na průzkumu běloveských zřídel.

RNDr. Vladimír Řezníček na náchodské radnici RNDr. Vladimír Řezníček na náchodské radnici