Město

Starší zprávy

Výprava JGN na Azurové pobřeží

Středa, 26.6.2019

Ve dnech 17. 6. -22. 6. 2019 se 35 studentů a pedagogů Jiráskova gymnázia vypravilo na předlouhou cestu k Azurovému pobřeží.

Výprava JGN na Azurové pobřeží Výprava JGN na Azurové pobřeží

Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole

Středa, 26.6.2019

V měsíci květnu se každým rokem tisíce pracujících připojují, ať už jako jednotlivci nebo skupiny, k projektu „Do práce na kole“.

Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole

Náchodská sportoviště nabízejí stále lepší podmínky, o tom se dnes přesvědčil poslanec a bývalý hokejista Milan Hnilička

Středa, 26.6.2019

Ve úterý 25. června 2019 zavítal do Náchoda vzácný host – olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa v ledním hokeji, dnes poslanec Parlamentu ČR Milan Hnilička. Jeho první kroky vedly na radnici, kde ho v obřadní síni přivítal kolega z poslanecké sněmovny a starosta Náchoda Jan Birke společně s místostarosty Pavlou Maršíkovou a Františkem Majerem.

Náchodská sportoviště nabízejí stále lepší podmínky Náchodská sportoviště nabízejí stále lepší podmínky

Úterý, 25.6.2019

Zastupitelé města Náchoda na svém jednání v pondělí 24. 6. 2019 schválili dokumenty umožňující vznik společného podniku Města Náchod a společnosti innogy Energo, s.r.o.

Vznik společného podniku Města Náchoda a innogy Energo s.r.o. ušetří domácnostem v Náchodě náklady za teplo Vznik společného podniku Města Náchoda a innogy Energo s.r.o. ušetří domácnostem v Náchodě náklady za teplo

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 24.6.2019

V pondělí 24.června 2019 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 7. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchodská jednotka dobrovolných hasičů převzala novou budovu hasičské zbrojnice

Pátek, 21.6.2019

V pátek 21. června 2019 předali představitelé města Náchoda – starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer za přítomnosti ředitele HZS KHK brig. gen. Františka Mencla, ředitele územního odboru Náchod plk. Davida Pouče, starosty Krajského sdružení hasičů Jiřího Orsáka, starosty Okresního sdružení hasičů Ivana Krause a mnoha dalších hostů, novou budovu hasičské zbrojnice v Raisově ulici do užívání Jednotce sboru dobrovolných hasičů Náchod – družstvu Náchod.

plakát plakát

Náchodská jednotka dobrovolných hasičů převzala novou budovu hasičské zbrojnice Náchodská jednotka dobrovolných hasičů převzala novou budovu hasičské zbrojnice

Albi předalo dárky klientům na oddělení sociálních lůžek v LDN Jaroměř

Pátek, 21.6.2019

Oblastní nemocnice Náchod a. s. otevřela dne 24. 4. 2019 v Jaroměři novou stanici sociálních lůžek.

Albi předalo dárky klientům na oddělení sociálních lůžek v LDN Jaroměř Albi předalo dárky klientům na oddělení sociálních lůžek v LDN Jaroměř

Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici

Čtvrtek, 20.6.2019

Město Náchod vedle zavedeného oceňování pedagogických pracovníků oceňuje již osmým rokem také píli a úspěchy žáků udělením titulu "Žák roku".

Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici