Teplota: 11,4 °C

Město

Starší zprávy

Budova náchodské radnice má novou střechu

Pátek, 20.10.2017

V květnu letošního roku byla zahájena oprava krovů a výměna střešní krytiny vizuálně v původním stylu na objektu náchodské radnice čp. 40. Opravy za téměř 3,2 mil. Kč, které prováděla firma Lestav, spol. s r.o. ze Dvora Králové n. L., byly dokončeny koncem září.

Budova náchodské radnice má novou střechu Budova náchodské radnice má novou střechu

Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena

Pátek, 20.10.2017

Od 25. září probíhala druhá etapa opravy chodníku a komunikace v ulici Jiráskova.

Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena Oprava chodníku a komunikace v ulici Jiráskova je dokončena

First Responder

Pátek, 20.10.2017

Pojmem „First Responder“ obecně označujeme člověka, který je schopen realizovat rychlý zásah u osoby v přímém ohrožení života.

First Responder First Responder

Budova bývalé školy na Lipí bude po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení sloužit obyvatelům této příměstské části Náchoda

Středa, 18.10.2017

Ve středu 18. října 2017 se za účasti vedení města Náchoda a dodavatele stavby firmy MOVIS Hronov, s.r.o., slavnostně otevřela budova bývalé školy v příměstské části Lipí po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení.

logo logo

Budova bývalé školy na Lipí před rekonstrukcí Budova bývalé školy na Lipí před rekonstrukcí

Komenda v Londýně

Středa, 18.10.2017

Ve dnech 1. – 5. října 2017 se 40 žáků Základní školy Komenského v Náchodě zúčastnilo studijně - poznávacího zájezdu do hlavního města Velké Británie – Londýna a jeho okolí.

Komenda v Londýně Komenda v Londýně

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Úterý, 17.10.2017

Z důvodu dlouhodobého nerespektování dopravní značky vyznačující pěší zónu a tím porušování pravidel silničního provozu v ulici Kamenice a také na základě statistiky pohybu vozidel v těchto místech, rozhodlo vedení města Náchoda o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 16.10.2017

V pondělí 16. října 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 22. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Mateřská škola v Komenského ulici má dokončeno zateplení celé budovy

Čtvrtek, 12.10.2017

Jedna z nejdéle fungujících mateřských škol v Náchodě se dočkala v letošním roce zateplení i druhé poloviny budovy.

Mateřská škola v Komenského ulici Mateřská škola v Komenského ulici