Teplota: 14,7 °C

Město

Starší zprávy

Oznámení pro odběratele Vodovodů a kanalizací Náchod, a.s.

Pondělí, 27.3.2017

Vodovody a kanalizace Náchod, a. s., oznamuje všem odběratelům, že je možné požádat o změnu ve způsobu zasílání pravidelných měsíčních, čtvrtletních nebo ročních vyúčtování spotřeb vodného a stočného.

Logo VAK Náchod, a. s. Logo VAK Náchod, a. s.

ZŠ Komenského zve budoucí prvňáčky a rodiče

Čtvtek, 23.3.2017

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na další „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do 1. tříd.

Logo - ZŠ Komenského Logo - ZŠ Komenského

Situace na Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě

Středa, 22.3.2017

Veřejnost i členové městského zastupitelstva v Náchodě byli informováni o skutečnosti, že ředitel Základní školy T. G. Masaryka (Náchod, Bartoňova 1005) Mgr. Roman Odvářka rezignoval k 31. 3. 2017 na funkci ředitele školy.

ZŠ T. G. Masaryka ZŠ T. G. Masaryka

Náchod je v česko – polských projektech vyhledávaným partnerem

Středa, 22.3.2017

O spolupráci s Náchodem ve sféře česko - polských projektů je trvalý zájem.

Jednáni na náchodské radnici Jednáni na náchodské radnici

Lázeňská místa v Královéhradeckém kraji spojí síly

Pondělí, 20.3.2017

Již začátkem letošního roku se na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje sešli představitelé čtyř lázeňských míst – Náchod, Velichovky, Lázně Bělohrad a Janské Lázně - s náměstkem hejtmana ing. Alešem Cabicarem a jednali o možnostech užší spolupráce v rámci kraje.

Lázeňská místa v Královéhradeckém kraji spojí síly Lázeňská místa v Královéhradeckém kraji spojí síly

Přechod na digitální vysílání DVB-T2

Pondělí, 20.3.2017

"Povinná" výměna televizí a set-top boxů. Spuštění DVB-T2 se blíží.

Zdroj: www.srovname.cz Zdroj: www.srovname.cz

Fiktivní firmy přilákaly do Náchoda desítky studentů středních škol

Pátek, 17.3.2017

V rámci 6. regionálního veletrhu fiktivních firem, který pořádá Obchodní akademie Náchod, zavítali ve středu 15. března 2017 do náchodského Beránku opět desítky studentů středních škol, aby zde změřily síly a úspěšnost svých projektů.

Fiktivní firmy Fiktivní firmy

Díky rozhodnutí náchodských zastupitelů se pečovatelkám po letech navýší platy

Úterý, 14.3.2017

Zastupitelstvo města Náchoda jednalo v pondělí 13. března 2017 mimo jiné o zvýšení platů pečovatelek Městského střediska sociálních služeb Marie.

Díky rozhodnutí náchodských zastupitelů se pečovatelkám po letech navýší platy Díky rozhodnutí náchodských zastupitelů se pečovatelkám po letech navýší platy