Město

Starší zprávy

Druhé setkání budoucích prvňáčků „Komenďáček“

Pondělí, 18.2.2019

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na druhé setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.

logo logo

Sportovní hrátky - ZŠ T. G. Masaryka Náchod

Pondělí, 18.2.2019

Základní škola T. G. Masaryka Náchod, vás zve na sportovní hrátky pro předškoláky a děti z budoucích 6. sportovních tříd pro školní rok 2019 - 2020

Loga Loga

O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem, stojíme o to, aby žili a pracovali v Náchodě

Pondělí, 18.2.2019

V pátek 15. února 2019 zavítali do Střední odborné školy sociální a zdravotnické Evangelické akademie (www.socea.cz) se sídlem v ulici Kladské v Náchodě osobně starosta města Jan Birke a ředitelka Oblastní nemocnice v Náchodě Ing. Ivana Urešová, MBA.

O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 18.2.2019

V pondělí 18.února 2019 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 4. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Budovy městského úřadu mají nové označení

Sobota, 16.2.2019

V průběhu tohoto týdne nainstalovali pracovníci firmy Elektro Drapač, s.r.o., z Velkého Poříčí nová světelná označení na budovy Městského úřadu v Náchodě v ulici Němcové a Zámecké.

Budovy městského úřadu mají nové označení Budovy městského úřadu mají nové označení

Odstávka teplovodu na Mánesově nábřeží - neděle 17. 2.

Středa, 13.2.2019

Na základě sdělení innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce dodávky tepla ze zdroje Z3 Mánesovo nábřeží teplárny Náchod.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zákaz návštěv v náchodské nemocnici

Pátek, 8.2.2019

Chřipka udeřila i v Náchodě a s platností od 9. 2. 2019 platí zákaz návštěv v celé Oblastní nemocnici Náchod a. s. a to v souvislosti s vyhlášením stavu epidemie chřipkových onemocnění v Královéhradeckém kraji a s ohledem na počet onemocnění v okrese Náchod.

Informace o odstávce páry 10. 2. 2019

Středa, 6.2.2019

Na základě informací innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce páry ze zdroje teplárny Náchod.