Teplota: -0,6 °C

Starší zprávy

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD

Úterý, 20.2.2018

V únoru se pracovnice Městského informačního centra zúčastnily veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se konal ve dnech 15. – 18. února v Praze a kam se každoročně sjíždí odborná i laická veřejnost.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD

Vyhlášena výzva MAS Stolové hory - Sociální služby a sociální začleňování I. (OPZ)

Úterý, 13.2.2018

Cílem výzvy je přispět k sociálnímu začlenění ohrožených osob na území MAS prostřednictvím sociálních služeb poskytovaných terénní a ambulantní formou a podporou komunitní sociální práce.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 12.2.2018

V pondělí 12. února 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 25. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zákaz návštěv - Oblastní nemocnice Náchod

Neděle, 11.2.2018

Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Jde tedy nejen o Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové Město nad Metují.

Oblastní nemocnice Náchod Oblastní nemocnice Náchod

Náves na Lipí zdobí altán - podílelo se město, hasiči i obyvatelé

Pátek, 9.2.2018

V závěru loňského roku vyslyšelo vedení Města Náchoda prosby občanů příměstské části Lipí na vylepšení altánu, který na návsi zhotovily Lesy města Náchoda.

Náves na Lipí zdobí altán Náves na Lipí zdobí altán

Lávka přes železniční trať, Náchod

Středa, 7.2.2018

Město Náchod v letošním roce plánuje výstavbu lávky přes železniční trať v Náchodě, která bude křížit obousměrnou trať Týniště nad Orlicí – Meziměstí v žkm 58,632 v intravilánu Města Náchoda.

loga loga

Lávka přes železniční most Lávka přes železniční most

Předškoláček - ZŠ T.G. Masaryka Náchod

Středa, 7.2.2018

Vážení rodiče předškoláčků, naše škola ZŠ TGM Náchod i letos připravila pro Vaše děti, které nastoupí do školy v září 2018, projekt nazvaný „PŘEDŠKOLÁČEK".

Předškoláček - ZŠ T.G. Masaryka Náchod Předškoláček - ZŠ T.G. Masaryka Náchod

ANKETA - Náchodský betlém se rozroste o nové postavy

Čtvrtek, 1.2.2018

Milí Náchoďáci, starosta Jan Birke vyzval 1. adventní neděli, při rozsvěcování vánočního stromu, k adventnímu zamyšlení nad rozrůstajícím se náchodským betlémem.

Betlém Betlém