Čtvrtek, 13.06.2024101 let ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí

101 let ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí

Základní škola na Drtinově náměstí ve Starém Městě oslavila ve středu 12. 6. narozeniny - 101 let od svého otevření.

Zahradní slavnost, kde vystoupili za skvělé asistence všech pedagogů i pana ředitele žáci školy mimo jiné s premiérou operky Červená karkulka, si nenechali ujít kromě rodičů, sourozenců a prarodičů i zástupci města - starosta Jan Birke, místostarostové Jan Čtvrtečka a František Majer a vedoucí odboru školství Iveta Lukešová.

Páťáci se pak postarali o velmi vtipné vystoupení na rozloučenou se školou a i díky počasí se dobře bavili všichni přítomní.

Ti, co chtěli zavzpomínat na svá školní léta, měli příležitost ve čtvrtek 13. 6. odpoledne během Dne otevřených dveří.

Děkujeme za pozvání a přejeme škole do dalších let vše nejlepší a hlavně spokojené žáky i rodiče!

Více o historii této základní školy zde: https://www.zs-nachod.cz/.../o-skole/historie-skoly.html

101 let ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí 101 let ZŠ, Náchod, Drtinovo náměstí