Úterý, 16.07.2024Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo

Léto už je v plném proudu, vše kolem nás kvete, a proto i v letošním roce vyhlašujeme soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo.

Seznamte se tedy s pravidly soutěže.

Pravidla soutěže:

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo je tentokrát vyhlášena s podmínkou umístění tohoto rozkvetlého místa do veřejného prostoru tak, aby dané rozkvetlé místo zkrášlovalo současně i veřejný prostor. Rozkvetlé místo musí být tedy z veřejného prostoru viditelné.

Každý, kdo se bude chtít zúčastnit soutěže, doručí na Městský úřad Náchod, odbor životního prostředí (nejlépe e-mailem na adresu: podatelna@mestonachod.cz) , v období od 15. července do 15. září 2024 jednu až dvě fotografie.

Společně s fotografií je nutné uvést čitelně své jméno, adresu bydliště, telefonní kontakt a adresu místa, kde je možné květinovou výzdobu zhlédnout.

Místo, kde se květinová výzdoba nachází, musí být v Náchodě (všechna katastrální území města).

Fotografie budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách města.

Vyhodnocení soutěže provedou členové komise životního prostředí v měsíci říjnu, přičemž vítěz obdrží 3000 Kč.

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo