Starší zprávy

Mimořádná výstava v náchodském Beránku

Úterý, 7.5.2019

Dnes odpoledne, 6. května 2019, navštívil starosta města Náchoda Jan Birke putovní výstavu obrazů a fotografií „Každý den je dar“, která je umístěna v recepci hotelu u Beránka.

Mimořádná výstava v náchodském Beránku Mimořádná výstava v náchodském Beránku

Canto - Absolutní vítěz ústředního kola soutěže ZUŠ

Úterý, 7.5.2019

V sobotu 4. 5. 2019 se ve Smetanově domě v Litomyšli konalo celostátní kolo soutěže ZUŠ vyhlašované MŠMT.

Canto - Absolutní vítěz ústředního kola soutěže ZUŠ Canto - Absolutní vítěz ústředního kola soutěže ZUŠ

ZUŠ Náchod

Pátek, 3.5.2019

Klavírní soutěže motivují a podporují talentované žáky. Václav Podškubka - žák ZUŠ Náchod ze třídy O. Ciporenko se letos zúčastnil hned třech klavírních soutěží a určitě se v nich neztratil.

Václav Podškubka - žák ZUŠ Náchod ze třídy O. Ciporenko Václav Podškubka - žák ZUŠ Náchod ze třídy O. Ciporenko

Sborová výměna Rarášci a Svítáníčko Praha

Pondělí, 29.4.2019

Přípravné dětské sbory Rarášci ZUŠ Náchod a Svítáníčko ZUŠ Štefánikova Praha spolu strávily dva pestré víkendy.

Sborová výměna Rarášci a Svítáníčko Praha Sborová výměna Rarášci a Svítáníčko Praha

I TY JSI FILMAŘEM - nevídaný úspěch na Febiofestu

Čtvrtek, 21.3.2019

Žáci literárně dramatického oboru ZUŠ Náchod zvítězili v celostátní soutěži Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest!

Nevěřte všemu, co na netu vidíte Nevěřte všemu, co na netu vidíte

Hodina Země 2019

Úterý, 19.3.2019

Naše město se již podeváté připojí k celosvětové kampani HODINA ZEMĚ, jejímž cílem je vyjádřit, že nám není lhostejný stav životního prostředí a klimatu.

Hodina Země 2019 Hodina Země 2019

Už se to blíží!

Pondělí, 25.2.2019

Naše firma „Úsměv“ (žáci 4.C) chystá pro širokou veřejnost jarní jarmark.

Už se to blíží! Už se to blíží!

Deštivé dny - nový termín

Pondělí, 11.2.2019

Dobrý den, dovolujeme si vás informovat, že pro zrušené divadelní představení DEŠTIVÉ DNY byl stanoven nový termín konání - 14. května 2019 v 19 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Ilustrační foto Ilustrační foto