Teplota: -0,6 °C

Starší zprávy

II. adventní neděle v Náchodě

Neděle, 10.12.2017

Dnes v podvečer se uskutečnilo již druhé adventní setkání u vánočního stromu na Masarykově náměstí v Náchodě. Tentokrát byl program v režii zástupců Církve bratrské a Církve adventistů sedmého dne.

II. adventní neděle v Náchodě II. adventní neděle v Náchodě

Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Středa, 6.12.2017

Město Náchod ve spolupráci s Klubem SUN Náchod – MC Hopsáček a SVČ Déčko si vás dovolují pozvat na hravé odpoledne Sněhánky aneb "Veselé Vánoce s Perníčkem".

Sněhánky aneb Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem" Sněhánky aneb "Vánoce s Perníčkem"

Advent v Náchodě rozzářil vánoční strom

Pondělí, 4.12.2017

Vánočním stromem v Náchodě, který byl dnes v podvečer rozsvícen za přítomnosti stovek náchodských občanů, je pro letošní rok douglaska tisolistá.

Advent v Náchodě rozzářil vánoční strom Advent v Náchodě rozzářil vánoční strom

Náchodská zvonkohra je po roce opět ve vánočním.

Pátek, 1.12.2017

Přesně na rok od slavnostního odhalení Náchodské zvonkohry a získání českého rekordu v Nejpočetnějším řetězové zvonění se zvonkohra převlékla do vánočního hávu a vy si tak můžete vychutnávat adventní čas za zvuku vánočních koled.

Zvonkohra Zvonkohra

Inspirace osobností Karla IV.

Úterý, 31.10.2017

Ve vstupním prostoru Městské knihovny v Náchodě byla dnes odpoledne otevřena zajímavá výstava dětských výtvarných prací. Jedná se o mezinárodní projekt putovní výstavy inspirované osobností Karla IV., v němž jednotlivé země přidávají svůj díl pohledu na společné téma, kterým byly v tomto případě vánoční zvyky a tradice.

Inspirace osobností Karla IV. Inspirace osobností Karla IV.

Náchodské Dny poezie

Pátek, 20.10.2017

8. ročník - Listopad 2017 - „Labyrint světa poezie“

Náchodské Dny poezie Náchodské Dny poezie

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Pondělí, 16.10.2017

Letos byly již potřetí obměněny fotografie, které které vznikly při společných workshopech českých a polských fotografů.

logo logo

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě

Sobota, 7.10.2017

Již devátý ročník soutěže BATIST Nejsestřička roku hostí tento víkend město Náchod. Dvanáct finalistek přivítali v pátek 6. října 2017 v obřadní síni náchodské radnice také představitelé samosprávy, kraje, sponzorů akce a významné osobnosti regionu, které soutěž pořádanou panem Davidem Novotným dlouhodobě podporují.

Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě