Teplota: 12,0 °C

Starší zprávy

V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou

Úterý, 21.2.2017

Pondělní večer 20. února 2017 se v Městském divadle Dr. Josefa Čížka uskutečnil vzpomínkový večer na náchodskou rodačku Lubu Skořepovou (*21. září 1923 - ✝23. prosince 2016), jež před loňskými Vánocemi odešla do hereckého nebe. Akci uspořádal Klobouk film Praha společně s Městem Náchod.

V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou V Náchodě se vzpomínalo na Lubu Skořepovou

Náchodská masopustní taškařice se vrací!

Úterý, 21.2.2017

Také už se těšíte na sobotu 25. února na masopustní veselí? Rok se s rokem sešel a my si opět dovolujeme pozvat občany Náchoda a okolních obcí na česko-polský Sousedský masopust.

Sousedský masopust Sousedský masopust

Náchodští skřivánci letí do Varů

Středa, 15.2.2017

V oblastních kolech soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek se žákům ZUŠ Náchod opravdu dařilo.

Náchodští skřivánci letí do Varů Náchodští skřivánci letí do Varů

Benefice Luby Skořepové - 20. února 2017

Neděle, 12.2.2017

Veselé vzpomínání na zesnulou herečku Lubu Skořepovou doplněné videoukázkami a fotografiemi z jejího uměleckého i soukromého života

Luba Skořepová Luba Skořepová

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Pondělí, 6.2.2017

Ve dnech 20. - 22. ledna 2017 proběhla na hudebním gymnáziu v Praze na Žižkově mezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila.

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Jeruzalém ve fotografiích – ve foyer městské knihovny

Středa, 25.1.2017

Do 10. února je ve foyer Městské knihovny v Náchodě otevřena výstava pod názvem Jeruzalém.

Jeruzalém ve fotografiích Jeruzalém ve fotografiích

Živý Betlém se v Náchodě konat nebude!

Neděle, 18.12.2016

V letošním roce se nebude konat tradiční představení Živého betlému na Masarykově náměstí v Náchodě.

Živý Betlém se v Náchodě konat nebude! Živý Betlém se v Náchodě konat nebude!

Viktor Tomek do Akademie Versailes

Pondělí, 5.12.2016

Mladý houslista, žák ZUŠ Náchod ze třídy pana učitele Lukáše Janko, Viktor Tomek se zúčastnil konkurzu do orchestrální "Akademie Versaileles", jenž proběhl dne 4. listopadu 2016 na Pražské konzervatoři.

Viktor Tomek do Akademie Versailes Viktor Tomek do Akademie Versailes