Teplota: 3,6 °C

Starší zprávy

Hodina Země

Pátek, 24.3.2017

Náchod se připojí jíž pošesté k celosvětové kampani HODINA ZEMĚ, jejímž cílem je vyjádřit, že nám není lhostejný stav životního prostředí a klimatu.

Hodina Země Hodina Země

Klavírní soutěž – krajské kolo – Královéhradecký kraj

Středa, 15.3.2017

Ve dnech 13. -14. března 2017 se v Hradci Králové konalo krajské kolo soutěže žáků základních uměleckých škol České republiky ve hře na klavír.

Klavírní soutěž – krajské kolo Klavírní soutěž – krajské kolo

V Náchodě bude poprvé odhalena putovní výstava fotografií našeho regionu

Úterý, 14.3.2017

Na podzim roku 2016 destinační společnost Branka, o.p.s. uspěla s česko-polským projektem s názvem Blíže přírodě-blíže kultuře, který by měl připomínat 20leté výročí existence organizace a 10 let úspěšné česko-polské spolupráce s Powiatem Kłodzkim.

Foto: Jan Záliš Foto: Jan Záliš

Krásné úspěchy v okresním kole hry na smyčcové nástroje

Čtvtek, 9.3.2017

Dne 8.3. se v Broumově konalo okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje a žáci ZUŠ Náchod se zde předvedli ve vynikajícím světle.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Jedlíci čokolády - náhradní termín 20. června 2017

Pondělí, 6.3.2017

Náhradní termín byl stanoven na 20. června 2017 od 19 hodin v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Jedlíci čokolády Jedlíci čokolády

Sládkův pátek aneb posezení u pivních speciálů

Čtvtek, 2.3.2017

První březnový pátek zveme všechny milovníky piva do návštěvnického centra náchodského pivovaru PRIMÁTOR. Poprvé se zde bude konat posezení u pivních speciálů, s typickým názvem „Sládkův pátek“.

Plakát Plakát

Gastronomie Gastronomie

Sládkův pátek Sládkův pátek

Jedlíci čokolády ze zdravotních důvodů ruší

Čtvtek, 2.3.2017

Právě jsme obdrželi z divadla nepříjemnou zprávu - dnešní představení Jedlíci čokolády se ze zdravotních důvodů ruší. Náhradní termín se hledá.

Jedlíci čokolády Jedlíci čokolády

Nový předprodej vstupenek od 1. března

Středa, 1.3.2017

Dovolujeme si vás informovat, že od 1. března začínáme prodávat vstupenky na divadelní představení a koncerty pořádané Městským kulturním střediskem v Červeném Kostelci.

Městské informační centrum Městské informační centrum