Teplota: 17,8 °C

Starší zprávy

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Pondělí, 16.10.2017

Letos byly již potřetí obměněny fotografie, které které vznikly při společných workshopech českých a polských fotografů.

logo logo

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě

Sobota, 7.10.2017

Již devátý ročník soutěže BATIST Nejsestřička roku hostí tento víkend město Náchod. Dvanáct finalistek přivítali v pátek 6. října 2017 v obřadní síni náchodské radnice také představitelé samosprávy, kraje, sponzorů akce a významné osobnosti regionu, které soutěž pořádanou panem Davidem Novotným dlouhodobě podporují.

Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě

Naše galerie

Čtvrtek, 5.10.2017

Vážení návštěvníci, Galerie výtvarného umění v Náchodě vyhlásila 11. ročník výtvarné soutěže Naše galerie pro občany Náchodska.

Galerie Galerie

Cirkus Happy Kids ve škole na Plhově

Středa, 4.10.2017

Tento týden probíhá ve škole na Plhově celotýdenní projekt "Cirkus ve škole".

Cirkus Happy Kids Cirkus Happy Kids

Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR proběhne na sv. Václava

Pátek, 22.9.2017

Náchodský pivovar PRIMÁTOR bude slavit Dny českého piva v hospodách i v pivovaru. Ve čtvrtek 28. září 2017 ve svátek svatého Václava, patrona pivovarníků a sladovníků bude probíhat DEN A NOC OTEVŘENÉHO PIVOVARU.

Plakát Plakát

Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR

Výstava – 120 let ZŠ Komenského Náchod

Úterý, 19.9.2017

Největší základní škola v Náchodě – ZŠ Komenského má za sebou již 120. výročí existence.

Fotografie č.2 vestibul knihovny s výstavou  Fotografie č.2 vestibul knihovny s výstavou

Fotografie č.1: (zleva ) Miroslav Brát – místostarosta Náchoda s gescí pro školství, Mgr. František Majer – ředitel školy, Mgr. Karel Petránek – předseda rady školy. Fotografie č.1: (zleva ) Miroslav Brát – místostarosta Náchoda s gescí pro školství, Mgr. František Majer – ředitel školy, Mgr. Karel Petránek – předseda rady školy.

Vyšla nová kniha!

Čtvrtek, 14.9.2017

V sobotu 9. září se na Pevnosti Dobrošov k připomínce 80. výročí zahájení stavby pevnosti křtila nová kniha Richarda Švandy.

Major Jaroslav Purkyt: Odvaha až za hrob Major Jaroslav Purkyt: Odvaha až za hrob

Výstava ZŠ Komenského

Čtvrtek, 14.9.2017

Základní škola Komenského v Náchodě si vás dovoluje pozvat na výstavu „Komenda slaví 120 let“, která se uskuteční od pondělí 18. září do pátku 22. září ve vestibulu Městské knihovny v Náchodě.

Logo Logo