Starší zprávy

Dvacet pivovarů, Václav Neckář, Voxel, Vypsaná fiXa nebo Miloš Meier. Náchodské Pivobraní vypukne už v sobotu

Čtvrtek, 19.7.2018

Tradičně třetí červencovou sobotu se mohou milovníci tekutého chleba těšit na náchodské Pivobraní.

Náchodské Pivobraní Náchodské Pivobraní

Výstava "Hrdý Náchoďák Josef Škvorecký" připomíná slavného rodáka

Středa, 4.7.2018

Minulý týden v pondělí 25. června proběhla v prostorách výstavní síně Muzea Náchodska vernisáž výstavy „Hrdý Náchoďák Josef Škvorecký“, jež připomíná zdejšího slavného rodáka, spisovatele Josefa Škvoreckého.

Hrdý Náchoďák Josef Škvorecký Hrdý Náchoďák Josef Škvorecký

Socha Vítězslava již krášlí areál u náchodského zámku

Úterý, 3.7.2018

Arnold Bartůněk, pražský akademický sochař a restaurátor,daroval městu Náchod svoji sochu s názvem Vítězslava.

Socha Vítězslava již krášlí areál u náchodského zámku Socha Vítězslava již krášlí areál u náchodského zámku

Zprávy z infocentra

Čtvrtek, 28.6.2018

V letošním roce si v celé republice připomínáme 100. výročí vzniku ČSR. Rovněž v Městském informačním centru jsme se do těchto oslav zapojili.

Zprávy z infocentra Zprávy z infocentra

Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem

Čtvrtek, 28.6.2018

Při příležitosti změny oficiálního názvu Regionálního muzea v Náchodě na Muzeum Náchodska připravilo muzeum pro návštěvníky na začátku prázdnin možnost tři dnů volného vstupu.

Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem

Vítězné CANTO na Svátcích písní v Olomouci

Úterý, 5.6.2018

Ve dnech 30. 5. - 3. 6. 2018 se uskutečnil 46. ročník mezinárodního sborového festivalu "Svátky písní".

Vítězné CANTO na Svátcích písní v Olomouci Vítězné CANTO na Svátcích písní v Olomouci

Nová náchodská kniha Mariáš v Beránku

Pondělí, 4.6.2018

Městské divadlo v Náchodě vás srdečně zve na prezentaci knihy Aleše Fetterse o významném náchodském rodákovi Vratislavu Blažkovi "Mariáš v Beránku", která se koná ve středu 20. června 2018 v 18 hodin v malém sále. Knihu si zájemci budou moci na místě zakoupit a nechat podepsat autorem.

Mariáš v Beránku Mariáš v Beránku

BAMBIFEST v zahradách Déčka

Čtvrtek, 24.5.2018

V areálu SVČ Déčko proběhl další ročník Bambifestu. Jedná se o přehlídku volnočasových aktivit dětí a mládeže.

BAMBIFEST v zahradách Déčka BAMBIFEST v zahradách Déčka