Starší zprávy

770 let města - významná osobnost Antonín Taichman

Středa, 17.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 17. července, si připomínáme výročí 125 let od narození Antonína Taichmana.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Pátek, 12.07.2024

Ve čtvrtek 11. července 2024 v podvečerních hodinách proběhla v zahradě Vily Komenský v Malých lázních vernisáž fotografické výstavy Jindřicha Klabačky s názvem Protiklady – výběr z tvorby.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Oblíbený Festival CZ-PL im. Pawła Królikowskiego se blíží

Pátek, 12.07.2024

Letošní, již 9. ročník, česko-polského Festivalu CZ-PL Pawla Królikowského se uskuteční ve dnech 26. - 28. července 2024.

Tip na víkend - výstava "100 let Fotoklubu Náchod"

Pátek, 12.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě jsou pořádány akce v duchu OSLAVME TO SPOLEČNĚ. Muzeum Náchodska ve spolupráci s Fotoklubem Náchod srdečně zvou na výstavu uspořádanou u příležitosti výročí 100 let od založení fotoklubu.

Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku!

Středa, 10.07.2024

V úterý 9. července proběhl v zahradě Vily Komenský v Malých lázních Běloves Dětský den, který byl plný zábavy, radosti, smíchu a soutěžení.

Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku! Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku!

Houslistka NIKA s Terkou v Malých lázních

Pondělí, 08.07.2024

V neděli 7. července se v zahradě Vily Komenský v Malých lázních Běloves konalo hudební vystoupení houslistky NIKY s klavíristkou Terkou.

Houslistka NIKA s Terkou v Malých lázních Houslistka NIKA s Terkou v Malých lázních

770 let města - významná osobnost Vladimír Hašek, RNDr., Dr.Sc.

Pondělí, 08.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 8. července, si připomínáme výročí 86 let od narození Vladimíra Haška, RNDr., Dr.Sc.

770 let města - významná osobnost Ing. Arch. František Kulhánek

Sobota, 06.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 6. července, si připomínáme výročí 115 let od narození Ing. Arch. Františka Kulhánka.