Starší zprávy

Festival CZ-PL im. Pawła Królikowskiego odstartuje v pátek již 9. ročník

Pátek, 26.07.2024

Oblíbený česko-polský Festival CZ-PL im. Pawła Królikowskiego vypukne v pátek 26. července a potrvá do neděle 28. července 2024.

Tip na víkend - hrané prohlídky "Příběhy z náchodského zámku"

Pátek, 26.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě jsou pořádány akce v duchu OSLAVME TO SPOLEČNĚ. Státní zámek Náchod zve na hrané večerní prohlídky "Příběhy z náchodského zámku" v sobotu 27. července 2024. ️

Ohlédnutí za koncertem Andrey Šulcové a Allison Wheeler v Malých lázních

Pondělí, 22.07.2024

V neděli 21. 7. 2024 se konal v zahradě Vily Komenský další z koncertů v rámci Kulturního léta v Malých lázních Běloves. Andrea Šulcová a Allison Wheeler přilákaly na svůj poslední koncert v rámci letního turné 2024 mnoho posluchačů.

Koncert Andrey Šulcové a Allison Wheeler Koncert Andrey Šulcové a Allison Wheeler

Koncert Andrey Šulcové a Allison Wheeler v Malých lázních Běloves

Pátek, 19.07.2024

Zveme vás na koncert Andrey Šulcové & Allison Wheeler, který se uskuteční v neděli 21. července 2024 od 15:00 v zahradě Vily Komenský v Malých lázních Běloves.

Plakát koncert Malé lázně Běloves Plakát koncert Malé lázně Běloves

Tip na víkend - 11. ročník Pivobraní

Pátek, 19.07.2024

Do centra Náchoda míří tradiční Pivobraní v čele s kapelami Sto zvířat, Daliborem Jandou, Nanovorem a Jakubem Děkanem.

770 let města - významná osobnost Antonín Taichman

Středa, 17.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 17. července, si připomínáme výročí 125 let od narození Antonína Taichmana.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Pátek, 12.07.2024

Ve čtvrtek 11. července 2024 v podvečerních hodinách proběhla v zahradě Vily Komenský v Malých lázních vernisáž fotografické výstavy Jindřicha Klabačky s názvem Protiklady – výběr z tvorby.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Tip na víkend - výstava "100 let Fotoklubu Náchod"

Pátek, 12.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě jsou pořádány akce v duchu OSLAVME TO SPOLEČNĚ. Muzeum Náchodska ve spolupráci s Fotoklubem Náchod srdečně zvou na výstavu uspořádanou u příležitosti výročí 100 let od založení fotoklubu.