Teplota: 18,5 °C

Starší zprávy

"Piniová šiška" je v opravě

Pátek, 18.8.2017

Možná jste si všimli, že u sloupu sv. Trojice na Masarykově náměstí chybí jeden z dominantních prvků.

Vavřinecká pouť v Náchodě opět nabídla bohatý program

Úterý, 15.8.2017

Uplynulý víkend byl v Náchodě ve znamení tradiční Svatovavřinecké pouti, která se konala na Masarykově náměstí.

Svatovavřinecká pouť v Náchodě

Pondělí, 7.8.2017

Zveme srdečně všechny občany na Vavřineckou pouť, která se koná 12.-13. 8. 2017 na Masarykově náměstí, kde budou umístěny atrakce a pouťové stánky.

Vavřinecká pouť Vavřinecká pouť

Úterý, 1.8.2017

Od pondělí 31. července 2017 je na Karlově náměstí v Náchodě k vidění letní mobilní exteriérová výstava fotografií pořízených Fotoklubem Náchod a Fotoklubem Kłodzko v rámci projektu Náchod-Kłodzko - partnerství idejí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000375.

Na Karlově náměstí je k vidění exteriérová výstava českých a polských fotografií Na Karlově náměstí je k vidění exteriérová výstava českých a polských fotografií

Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí

Pondělí, 31.7.2017

Zveme Vás na letní mobilní exteriérovou výstavu fotografií pořízených Fotoklubem Náchod a Fotoklubem Kłodzko v rámci projektu Náchod-Kłodzko - partnerství idejí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000375.

Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí

Festival CZ_PL v ulicích Náchoda a Kudowy-Zdrój

Čtvrtek, 27.7.2017

Vernisáží výstavy plakátů vynikajících umělců Jana Rajlicha (CZ) a Jana Młodoźeńca (PL) zahájil starosta Náchoda Jan Birke společně se starostou Kudowy-Zdrój Piotrem Maziarzem ve středu 26. července v podvečer na Masarykově náměstí v Náchodě 2. ročník Festivalu CZ_PL.

Festival CZ_PL v ulicích Náchod a Kudowy-Zdrój Festival CZ_PL v ulicích Náchod a Kudowy-Zdrój

Varhanní koncert v evangelickém kostele ve Stroužném (Pstrążna)

Čtvrtek, 27.7.2017

V sobotu 1. července 2017 se uskutečnil v evangelickém kostele ve Stroužném první ze série varhanních koncertů.

Pozvánka Pozvánka

Ilustrační foto Ilustrační foto

Festival CZ_PL v Kudowě Zdroji 26.–29. července

Středa, 19.7.2017

2. ročník Festivalu CZ-PL proběhne na polsko-české hranici v městečku Kudowa-Zdrój a v sousedním Náchodě ve dnech 26. až 29. července.

Festival CZ_PL v Kudowě Zdroji Festival CZ_PL v Kudowě Zdroji