Starší zprávy

První cestovatelská přednáška v Malých lázních

Pátek, 20.1.2023

Ve čtvrtek 19. 1. 2023 se ve Vile Komenský konala první přednáška v tomto roce. Tentokrát byl přednášejícím pan Šimon Černý a jeho věrná kamarádka Eliška – fenka švýcarského ovčáka.

První cestovatelská přenáška v Malých lázních První cestovatelská přenáška v Malých lázních

Lesy města Náchoda zvou na Myslivecký ples

Čtvrtek, 19.1.2023

V sobotu 21. ledna 2023 se v sále Sokolovny v Náchodě uskuteční Myslivecký ples.

Myslivecký ples Myslivecký ples

Setkání prezidentů České a Polské republiky v Náchodě

Středa, 18.1.2023

V úterý 24. 1. 2023 proběhne na radnici v Náchodě setkání prezidentů České a Polské republiky.

Setkání prezidentů České a Polské republiky v Náchodě Setkání prezidentů České a Polské republiky v Náchodě

Nová náchodská trička

Pátek, 13.1.2023

V novém kabátku do roku 2023 kráčíme i my – představujeme vám zbrusu nové tričko s motivem

Trička Trička

Beseda Ušaté cesty v Malých lázních

Pátek, 13.1.2023

Srdečně zveme na cestovatelskou přednášku UŠATÉ CESTY, která se uskuteční ve čtvrtek 19. ledna 2023 od 18:00 v sále Městského informačního centra Malé lázně, v prvním patře Vily Komenský.

Ušaté cesty Ušaté cesty

Živý betlém

Úterý, 3.1.2023

Začátek ledna patří u nás v Náchodě již tradičně živému betlému.

Živý betlem Živý betlem

Novoroční ohňostroj

Úterý, 27.12.2022

Srdečně zveme v podvečer Nového roku na slavnostní novoroční ohňostroj, který bude odpálen z Masarykova náměstí.

Novoroční ohňostroj Novoroční ohňostroj

Vytrubování v Malých lázních

Pátek, 23.12.2022

V podvečer 20. prosince 2022 se v zahradě Vily Komenský konalo vánoční vytrubování.

Vytrubování v Malých lázních Vytrubování v Malých lázních