Starší zprávy

Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města

Úterý, 25.6.2019

V pondělí 24. června 2019 rozezněla prostory obřadní síně náchodské radnice dvě smyčcová uskupení náchodské základní umělecké školy – Kvarteto a Kvinteto – pod vedením svého učitele Lukáše Janka a v doprovodu zástupkyně ředitele Oksany Ciporenko.

Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města

Sborník Rodným krajem č. 58

Pátek, 21.6.2019

V těchto dnech se dostává mezi čtenáře další číslo vlastivědného sborníku Rodným krajem.

Sborník Rodným krajem č. 58 Sborník Rodným krajem č. 58

Dny otevřených ateliérů - DOA 2019 v Náchodě

Čtvrtek, 13.6.2019

Tuto sobotu otevřou své dveře v rámci akce Dny otevřených ateliérů - DOA 2019 i umělci z Náchoda.

DOA 2019 DOA 2019

AMAG AMAG

postup postup

Festival zážitků zahájen – prázdniny plné zábavy mohou začít!

Pondělí, 10.6.2019

Festival zážitků zahájen – prázdniny plné zábavy mohou začít!

ČERVEN 2019 FZ zahájen - logo FZ ČERVEN 2019 FZ zahájen - logo FZ

Festival zážitků zahájen Festival zážitků zahájen

Oblíbená Akademie 60+ má další absolventy

Středa, 5.6.2019

V pondělí 3. června 2019 předali starosta Jan Birke, místostarostka Pavla Maršíková, ředitel ZUŠ Náchod Zbyněk Mokrejš a pan učitel Pavel Čermák v obřadní síni náchodské radnice certifikáty a drobné dárky k ukončení tříletého studia již druhé skupině absolventů Akademie 60+.

Oblíbená Akademie 60+ má další absolventy Oblíbená Akademie 60+ má další absolventy

Novinky z infocentra - prodejní systém Ticketstream

Středa, 5.6.2019

Od začátku června je u nás v infocentru nově možnost zakoupit vstupenky z prodejní sítě Ticketstream.

logo logo

Sboreček Jiráskova gymnázia v Hradci Králové a v západních Čechách

Úterý, 4.6.2019

V dubnu 2019 se Sboreček Jiráskova gymnázia vydal hned do několika míst naší republiky, a měl tak možnost si v některých těchto místech poprvé zazpívat .

Sboreček Jiráskova gymnázia v Hradci Králové a v západních Čechách Sboreček Jiráskova gymnázia v Hradci Králové a v západních Čechách

Čtvrtek, 23.5.2019

Ve dnech 17.-19.5.2019 se v Jindřichově Hradci uskutečnilo celostátní kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů.

Úžasné výkony komorních smyčcových uskupení ZUŠ Náchod v celostátním kole soutěže MŠMT! Úžasné výkony komorních smyčcových uskupení ZUŠ Náchod v celostátním kole soutěže MŠMT!