Starší zprávy

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Pondělí, 26.9.2022

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou v den státního svátku otevřeny podle uvedeného rozpisu.

Otevírací doba Otevírací doba

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022 Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

Čtvrtek, 22.9.2022

Ve čtvrtek 22. září byl zahájen podzimní cyklus oblíbených přednášek Richarda Švandy v Malých lázních. Prvním tématem byla řeka Metuje, ale také nejrůznější přírodní katastrofy, které postihly Běloves a okolí.

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

Druhý jarmark v Malých lázních

Úterý, 20.9.2022

V sobotu 17. 9. 2022 proběhl v zahradě Malých lázní již druhý letošní jarmark.

Druhý jarmark v Malých lázních Druhý jarmark v Malých lázních

Historické vozy značky Jaguár v Náchodě

Středa, 14.9.2022

Spolek majitelů a fanoušků největšího světového Jaguar klubu Jaguar Enthusiasts club ČR & SR zavítá při svém podzimním setkání i do Náchoda.

Plakát - Jaguáři v Náchodě Plakát - Jaguáři v Náchodě

Jaguáři v Náchodě Jaguáři v Náchodě

Dny evropského dědictví

Neděle, 11.9.2022

Sobota 10. 9. se nesla také ve znamení Dnů evropského dědictví, které se ve spolupráci s Novým Městem nad Metují uskutečnily v Náchodě – v Malých lázních Běloves.

Dny evropského dědictví Dny evropského dědictví

16. ročník Náchodských Kuronských slavností

Neděle, 11.9.2022

Centrum Náchoda ožilo v sobotu 10. 9. 2022 Náchodskými Kuronskými slavnostmi.

16. ročník Náchodských Kuronských slavností 16. ročník Náchodských Kuronských slavností

Náchodské Kuronské slavnosti jsou tady

Pátek, 9.9.2022

Tuto sobotu 10. září 2022 ožije centrum našeho města slavnostmi na počest vlády Petra Birona, vévody Kuronského a Zaháňského, na náchodském panství.

NKS NKS

Náchodské Kuronské slavnosti (program) Náchodské Kuronské slavnosti (program)

Náchodské Kuronské slavnosti (program kapely) Náchodské Kuronské slavnosti (program kapely)

Dny evropského dědictví v Malých lázních Běloves

Středa, 7.9.2022

Srdečně vás zveme na DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V MALÝCH LÁZNÍCH, které se uskuteční již tuto sobotu 10. 9. 2022.

DED v ML DED v ML