Teplota: 10,2 °C

Starší zprávy

Dětská Prima sezóna

Pátek, 21.4.2017

Studentský festival Náchodská Prima sezóna, který letos oslaví krásné kulaté dvacetiny, se koná od 8. do 12. května.

Dětská Prima sezóna Dětská Prima sezóna

Na náměstí v Náchodě je k vidění putovní výstava fotografií našeho regionu

Čtvrtek, 20.4.2017

Ve středu 19. dubna 2017 se v dopoledních hodinách uskutečnila na Masarykově náměstí v Náchodě vernisáž putovní venkovní výstavy fotografií z regionu Kladského pomezí.

Výstava fotografií našeho regionu Výstava fotografií našeho regionu

Krajské kolo kytarové soutěže v Jaroměři

Úterý, 18.4.2017

Dne 5. 4. se v ZUŠ F. A. Šporka v Jaroměři konalo krajské kolo soutěže žáků základních uměleckých škol ve hře na kytaru. ZUŠ Náchod úspěšně reprezentovaly tři žákyně ze třídy pana učitele Pavla Čermáka.

Krajské kolo kytarové soutěže v Jaroměři Krajské kolo kytarové soutěže v Jaroměři

Aktivní senior polsko-českého příhraničí

Středa, 12.4.2017

Vážení aktivní i třeba méně aktivní senioři, město Náchod je spolu s dalšími pěti partnery z české i polské strany zapojeno do projektu Aktivní senior polsko-českého příhraničí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000057 spolufinancovaného z prostředků EU – EFRR a SR ČR prostřednictvím programu INTERREG V-A Česká republika - Polsko 2014-2020.

Aktivní senior Aktivní senior

Legiovlak zavítal do Náchoda

Úterý, 11.4.2017

V úterý 11. dubna 2017 se na náchodském nádraží konalo slavnostní představení repliky legiovlaku – projektu Československé obce legionářské, jež připomíná 100. výročí boje československých legií za samostatný stát.

Legiovlak zavítal do Náchoda Legiovlak zavítal do Náchoda

LEGIOVLAK zavítá do Náchoda

Neděle, 9.4.2017

Projekt Československé obce legionářské s názvem LEGIOVLAK připomíná 100. výročí boje československých legií za samostatný stát. V roce 2017 se na své pouti po Královéhradeckém kraji zastaví ve dnech 11. až 16. dubna 2017 i u nás v Náchodě.

LEGIOVLAK zavítá do Náchoda LEGIOVLAK zavítá do Náchoda

Plakát Plakát

Vynikající výsledky v krajském kole Hry na smyčcové nástroje

Pátek, 7.4.2017

Ve dnech 3.- 4.4.2017 Se v ZUŠ Habrmanova Hradec Králové uskutečnilo klání nejlepších hráčů na smyčcové nástroje Královéhradeckého kraje.

Martina Šmídová Martina Šmídová

Bambulata absolutními vítězi v Hradci Králové

Pondělí, 3.4.2017

V pátek 31.3.2017 se naše nejmladší sborové oddělení Bambulata zúčastnilo krajského kola celostátní soutěže školních dětských pěveckých sborů.

Bambulata absolutními vítězi v Hradci Králové Bambulata absolutními vítězi v Hradci Králové