Starší zprávy

770 let města - významná osobnost Adolf Kašpar

Sobota, 29.06.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 29. června, si připomínáme výročí 90 let od úmrtí Adolfa Kašpara.

Otevírací doba poboček Městského informačního centra ve dnech od 5. do 7. července 2024

Pátek, 28.06.2024

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou ve dnech od 5. do 7. července 2024 otevřeny podle následující otevírací doby.

Tip na víkend - výstava "Náchod 1254"

Pátek, 28.06.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě jsou pořádány akce v duchu OSLAVME TO SPOLEČNĚ. V Muzeum Náchodska je k vidění výstava "NÁCHOD 1254".

Nová výstava v Malých lázních Běloves - Radosti všedních dnů Mirky Samkové

Pátek, 28.06.2024

Zveme vás do Malých lázní na výstavu „Radosti všedních dnů Mirky Samkové“, náchodské malířky a členky spolku AMAG (Ateliér malířů a grafiků).

V Malých lázních byla vernisáží zahájena výstava „Radosti všedních dnů Mirky Samkové“

Čtvrtek, 27.06.2024

Ve čtvrtek 27. června 2024 v podvečer se v prostorech informačního centra ve Vile Komenský uskutečnila vernisáž výstavy náchodské malířky Mirky Samkové, členky spolku AMAG, z.s. – Ateliér malířů a grafiků.

Radosti všedních dnů Mirky Samkové Radosti všedních dnů Mirky Samkové

Dobrá zpráva pro Náchod - bohoslužba pod širým nebem

Pondělí, 24.06.2024

V neděli 23. 6. 2024 proběhla v Malých lázních Běloves bohoslužba pod širým nebem, kterou pořádala Církev bratrská Náchod ve spolupráci s Městem Náchod.

Dobrá zpráva pro Náchod - bohoslužba pod širým nebem Dobrá zpráva pro Náchod - bohoslužba pod širým nebem

770 let města - významná osobnost Oskar Sýkora

Sobota, 22.06.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 22. června, si připomínáme výročí 95 let od narození Oskara Sýkory.

Výstava světa fantazie v Malých lázních Běloves už jen do této neděle

Čtvrtek, 20.06.2024

Zveme vás do Malých lázní na výstavu prací Anny Koblasové a Marie Wolfové s názvem „ZA DVEŘMI FANTAZIE“. Těšit se můžete na obrázky zhotovené různými technikami, jako například suchý pastel, linoryt, akryl a také na autorské loutky a dekorační umělecké postavičky.