Pátek, 19.07.2024Tip na víkend - 11. ročník Pivobraní

Tip na víkend - 11. ročník Pivobraní

Do centra Náchoda míří tradiční Pivobraní v čele s kapelami Sto zvířat, Daliborem Jandou, Nanovorem a Jakubem Děkanem.

Již zítra ožije Masarykovo náměstí oblíbeným svátkem piva. Tentokrát proběhne už jeho 11. ročník! Návštěvníci se mohou těšit na pestrou přehlídku českých pivovarů a minipivovarů a řadu koncertů.

Vystoupí Kateřina Janečková alias KJ SAX, JAKUB DĚKAN, STO ZVÍŘAT, DALIBOR JANDA, KAPITÁN DEMO A NANOVOR.

Své pípy roztočí pivovary Trautenberk z Horní Malé Úpy, olešnický Agent, Krakonoš z Trutnova, královédvorský Tambor, královéhradecký Klenot, Malý Janek z Jinců, pražský Pivovar Panaczech, Velkopopovický Kozel, Radegast, a další. Chybět nemůže ani domácí Primátor.

Pro příchozí bude připraven také oblíbený stolní fotbálek v lidské velikosti, bohaté občerstvení a vychutnat si budou moci i vystoupení skupiny šermířů Antares, která se zabývá reprodukcí historického šermu převážně z období pozdní gotiky.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v síti Kupvstupenku.cz (www.kupvstupenku.cz), tedy v regionálních informačních centrech i on-line.

Více informací k akci je k dispozici na webových stránkách www.pivobrani.eu.

Přílohy:

(9620_9351192431.jpg / 0,44 MB)