Pondělí, 17.06.2024Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU na Dětském dopravním hřišti v Náchodě-Bělovsi přilákalo mnoho zvědavců nejen z řad příznivců RC „rodiny".

Za účasti starosty Jana Birke a místostarostů Jana Čtvrtečky, Františka Majera a Milana Vika byl dnes dopoledne uveden do provozu náchodský offroad park, který bude od dnešního dne sloužit i veřejnosti.

Velkému zájmu se těšila také výstava RC modelů. RC „mazlíci" se předvedli na dráze a ukázali, že pro ně není velkých překážek.

Mnoho návštěvníků využilo i možnost si vybrané RC modely pod vedením instruktora vyzkoušet - na své si přišli malí i velcí.

Děkujeme všem členům spolku RC Náchod a přejeme, ať náchodský offroad park, který je aktuálně jedním z největších veřejných offroad parků svého druhu široko daleko, dobře slouží, dále se rozrůstá a přináší radost všem jeho návštěvníkům.

Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU Slavnostní otevření RC OFFROAD PARKU