Pátek, 09.12.2022Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 bylo opět po kovidovém období navázáno na tradiční vyhodnocení zaměstnanců středisek Pečovatelské služby a Domova pro seniory Marie. Tento rok vedoucími středisek Domova pro seniory Marie a Pečovatelské služby, byli navrženi zaměstnanci, kteří pracují v přímé péči s uživateli sociálních služeb. Vyhodnocení i předání odměn byli přítomni místostarosta Mgr. František Majer a vedoucí odboru sociálních věcí MěÚ Náchod Bc. Pavel Schuma, kteří zdůraznili náročnou práci se seniory a oceněným vyslovili poděkování.

Zaměstnanci oceněnými ředitelem MěSSS Marie se staly Denisa Donátová, Monika Fialová, Kateřina Koukolová a Helena Polická. Setkání bylo velmi srdečné a příjemné. Na závěr setkání ředitel MěSSS MARIE poděkoval za vytváření a udržení dobrého jména obou středisek Městského střediska sociálních služeb MARIE.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE