Pondělí, 06.09.2021Pozvání na Festival sociálních služeb

Pozvání na Festival sociálních služeb

Město Náchod Vás srdečně zve na Festival sociálních služeb. Akce se koná v úterý 7. 9. od 9 do 16 hodin na Masarykově náměstí před budovou radnice. Přijďte a seznamte se s více než 20 poskytovateli, kteří nabízejí na našem území téměř 40 sociálních či návazných služeb.

Dopoledne se můžete těšit na program SOŠ sociální a zdravotnické - Evangelické akademie Náchod, která připraví pro žáky základních škol prožitkové aktivity a rukodělné dílničky s výrobou vlastního výtvoru. Odpoledne na vás čeká zábavný doprovodný program. Ve 13 hodin zahraje kytarový kroužek z Déčka, ve 14 hodin předvede taneční a hudební vystoupení Komunitní centrum Náchod. V 15 hodin vystoupí Akorďáci pod vedením Jaroslava Kubečka a žáci z třídy populárního zpěvu pod vedením Radky Jiřičkové ze Základní umělecké školy Náchod. Občerstvení zajišťuje tréninková kavárna Láry Fáry. Vstup volný. Těšíme se na Vás!

Přílohy:

Festival sociální služeb 7. 9. 2021     (7265_4136112427.pdf / 0,28 MB)

ilustrační foto ilustrační foto