Pondělí, 09.09.2024Sportovní a adrenalinová neděle na Masarykově náměstí

Sportovní a adrenalinová neděle na Masarykově náměstí

V neděli 8. září 2023 se centrum Náchoda proměnilo v místo plné sportu, pohybu a adrenalinu. Město Náchod, ve spolupráci s místními sportovními kluby a spolky, uspořádalo prezentaci pohybových aktivit pro děti i dospělé, která se koná pravidelně na začátku školního roku - Za sportem na náměstí.

Sportovní kluby včetně Střediska volného času Déčko Náchod, HC Náchod, Házená Náchod, Junák - český skaut, středisko Náchod a T.J. SOKOL Náchod představily různé možnosti aktivního trávení volného času.

Děti měly příležitost si vyzkoušet různé sportovní disciplíny a najít tak tu, která je nejvíce osloví.

Jedním z velkých lákadel pro malé i velké návštěvníky byla nejdelší nafukovací překážková dráha v kraji, která nabídla zábavu i výzvu pro všechny věkové kategorie.

Jako vrchol dne se na náměstí představili i jezdci Orion - Moto Racing Group s ukázkou závodních motocyklů a techniky z nejnáročnější rally světa - Dakar. Milan Engel a Martin Michek, kteří svými výkony reprezentují český motorsport na světové úrovni, se podělili o své zážitky v rámci talkshow. Martin Michek navíc letos vyrovnal nejlepší český výsledek v kategorii moto - 10. místo!

Děkujeme trenérům, rodičům a dětem za úžasné ukázky a všem, kteří přišli a užili si tak příjemné sportovní dopoledne.

Všem sportovcům, malým i velkým, přejeme v nové sezóně mnoho úspěchů!

Sportovní a adrenalinová neděle na Masarykově náměstí Sportovní a adrenalinová neděle na Masarykově náměstí