Starší zprávy

MS v korfbale hračů do 21 let

Pátek, 13.7.2018

V Maďarsku, v hlavním městě Budapešti, se koná MS v korfbale hráčů do 21 let.

MS v korfbale hráčů do 21 let MS v korfbale hráčů do 21 let

Turnaj v Nitře

Čtvrtek, 12.7.2018

Poprvé v historii klubu se vydali náchodští korfbalisté na Slovensko, do Nitry, kde funguje jedno ze dvou korfbalových slovenských středisek.

Turnaj v Nitře Turnaj v Nitře

Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu!

Pondělí, 9.7.2018

V sobotu 7. 7. 2018 byl zahájen provoz ledové plochy na zimním stadionu v Náchodě. Na ledové ploše bude do konce měsíce července Hokejová škola Young-talents, poté následuje letní škola krasobruslení.

Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu! Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu!

Janeček dvojnásobným mistrem Slovenska OPEN

Čtvrtek, 28.6.2018

Dvě zlaté a tři stříbra pro plavce Delfínu z mezinárodního mistrovství Slovenska

Pavel Janeček (autor: archiv Delfínu) Pavel Janeček (autor: archiv Delfínu)

SKP Judo Náchod v Polské Bochni

Pondělí, 25.6.2018

Poslední soutěží SKP JUDO NÁCHOD školního roku 2017/2018 byl INTERNATIONAL JUDO TOURNAMENT IN THE SALT MINE IN BOCHNIA, který se konal v Polské Bochni.

SKP Judo Náchod v Polské Bochni SKP Judo Náchod v Polské Bochni

Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu

Sobota, 23.6.2018

Konec školní roku patří dětem a sportovnímu zápolení. Ne jinak tomu bylo v pátek 22. 6. 2018, kdy se na sportovním stadionu na Hamrech konal II. ročníku atletické olympiády ZŠ náchodského okresu.

Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu

První ročník Seniorády

Sobota, 16.6.2018

Město Náchod si hýčká své občany, a to bez rozdílu věku.

První ročník Seniorády První ročník Seniorády

Jiráskovo koupaliště zahajuje sezónu

Pátek, 15.6.2018

V sobotu 16. června 2018 bude zahájen provoz Jiráskova koupaliště pouze s malým bazénem a brouzdalištěm.

Jiráskovo koupaliště Jiráskovo koupaliště