Starší zprávy

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Středa, 19.9.2018

Město Náchod vás zve na pátý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Mapa náměstí - uzavírka Mapa náměstí - uzavírka

Plakát Plakát

Ilustrační foto Ilustrační foto

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Pátek, 7.9.2018

Září ještě cyklistům přeje, a proto zajisté uvítají možnost svézt se o víkendu a svátcích cyklobusy společnosti CDS Náchod, které je zavezou do polských příhraničních měst, ale i do skal.

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále! Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou těšit na nové osvětlení

Sobota, 1.9.2018

Na zimním stadionu v Náchodě bylo v uplynulých dnech nainstalováno nové osvětlení ledové plochy včetně nových kabelových rozvodů. Osvětlení, jehož instalace byla v tomto týdnu dokončena, si dnes dopoledne přišli "zkontrolovat" starosta Jan Birke a místostarostka Pavla Maršíková. A rozdíl je patrný na první pohled.

Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou těšit na nové osvětlení Návštěvníci zimního stadionu v Náchodě se mohou těšit na nové osvětlení

Letní úspěchy Delfínů na MR

Středa, 15.8.2018

Janeček mistrem republiky, Bubeníčková 4 medaile, Cedidla bronzový

Simona Bubeníčková - stříbro na MR (autor: archiv Delfínu) Simona Bubeníčková - stříbro na MR (autor: archiv Delfínu)

MS v korfbale hračů do 21 let

Pátek, 13.7.2018

V Maďarsku, v hlavním městě Budapešti, se koná MS v korfbale hráčů do 21 let.

MS v korfbale hráčů do 21 let MS v korfbale hráčů do 21 let

Turnaj v Nitře

Čtvrtek, 12.7.2018

Poprvé v historii klubu se vydali náchodští korfbalisté na Slovensko, do Nitry, kde funguje jedno ze dvou korfbalových slovenských středisek.

Turnaj v Nitře Turnaj v Nitře

Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu!

Pondělí, 9.7.2018

V sobotu 7. 7. 2018 byl zahájen provoz ledové plochy na zimním stadionu v Náchodě. Na ledové ploše bude do konce měsíce července Hokejová škola Young-talents, poté následuje letní škola krasobruslení.

Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu! Ledová plocha na zimním stadionu opět v provozu!

Janeček dvojnásobným mistrem Slovenska OPEN

Čtvrtek, 28.6.2018

Dvě zlaté a tři stříbra pro plavce Delfínu z mezinárodního mistrovství Slovenska

Pavel Janeček (autor: archiv Delfínu) Pavel Janeček (autor: archiv Delfínu)