Starší zprávy

Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale

Pondělí, 30.1.2023

V neděli 29.1.2023 odjela 23.členná skupina atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Jablonce nad Nisou na halové KP jednotlivců od mladšího žactva, staršího žactva až po dospělé.

Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale Atletika -Krajský přebor jednotlivců v hale

Novoroční škola bruslení

Pátek, 30.12.2022

Srdečně zveme děti a jejich rodiče na Nový rok, 1. 1. 2023, na školu bruslení.

Novoroční škola bruslení Novoroční škola bruslení

Rychlobruslařka Sára Hlušková je trojnásobnou mistryní České republiky na dlouhé dráze

Pátek, 23.12.2022

Ve dnech 17.-18.12.2022 se v polském Tomaszów Mazowiecki konalo mistrovství ČR juniorů v rychlobruslení na dlouhé dráze na jednotlivých tratích.

Rychlobruslařka Sára Hlušková Rychlobruslařka Sára Hlušková

Veřejné bruslení o vánočních svátcích

Čtvrtek, 22.12.2022

Zveme vás na veřejné bruslení na Zimní stadion Náchod.

Veřejné bruslení vánoční svátky Veřejné bruslení vánoční svátky

Zimní stadion Náchod Zimní stadion Náchod

Veřejné bruslení o víkendu 17. - 18. 12. 2022

Pátek, 16.12.2022

Upozorňujeme na změnu času veřejného bruslení na Zimní Stadion Náchod o nadcházejícím víkendu.

Veřejné bruslení Veřejné bruslení

Sobota, 10.12.2022

52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka o pohár starosty města Náchoda, který se dnes konal již tradičně na rybníku Podborný, má své letošní vítěze.

52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka 52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka

Premiérový ročník NáChodky je minulostí

Čtvrtek, 8.12.2022

V úterý 6. prosince večer proběhlo v Šonově u Nového Města nad Metují vyhodnocení uplynulého ročníku série turnajů v moderních šipkách - NáChodka. Od 8. března, kdy seriál odstartoval, se odehrálo celkem 79 turnajů, jež se pravidelně střídaly na pěti hracích místech nacházejících se na území náchodského okresu. Do bojů o body do žebříčků se v jednotlivých turnajích zapojilo celkem na 100 hráčů a hráček.

Premiérový ročník NáChodky je minulostí Premiérový ročník NáChodky je minulostí

Ocenění za mimořádné sportovní výkony -Pamětní list

Středa, 7.12.2022

V úterý 6.12.2022 byl pozván Jiří Vondřejc-trenér atletiky,dříve házenkář Dukly Praha a národního týmu,na slavnostní předání Pamětního listu u příležitosti životního jubilea za významný přínos v reprezentaci Armádního sportovního centra DUKLA Praha.

zleva je Ivo Viktor-bývalý československý fotbalový brankář, zprava je Pavel Vršecký-nejúspěšnější trenér cyklistiky zleva je Ivo Viktor-bývalý československý fotbalový brankář, zprava je Pavel Vršecký-nejúspěšnější trenér cyklistiky

s Václavem Fišerem při předávání Pamětních listů s Václavem Fišerem při předávání Pamětních listů

Štěpán Škorpil = sportovní komentátor Štěpán Škorpil = sportovní komentátor