Teplota: 14,9 °C

Starší zprávy

Liga neregistrovaných hokejistů 2016/2017 zná svého vítěze

Středa, 22.3.2017

Liga neregistrovaných hokejistů má v Náchodě již dlouholetou tradici. V sezoně 2016/2017 se soutěže zúčastnilo celkem šest týmů, které se na náchodském zimním stadionu střetly každý s každým celkem čtyřkolově.

Liga neregistrovaných hokejistů 2016/2017 zná svého vítěze Liga neregistrovaných hokejistů 2016/2017 zná svého vítěze

Dorost HC Náchod bral ve Vlašimi zlato

Úterý, 21.3.2017

Na závěr sezóny se náchodský hokejový dorost vypravil na turnaj do Vlašimi. Kvalitního turnaje se zúčastnila kromě HC Náchod také mužstva z Domažlic, Českého Krumlova a samozřejmě domácích z Vlašimi.

Dorost HC Náchod bral ve Vlašimi zlato Dorost HC Náchod bral ve Vlašimi zlato

Ukončení halové sezóny mladých fotbalistů FK Náchod

Pondělí, 20.3.2017

Dne 12.3.2017 v Heřmanově Městci ukončili náchodští mladí fotbalisté, kategorie U8, zimní halovou sezónu, která byla pro ně náročná i úspěšná.

Ukončení halové sezóny mladých fotbalistů FK Náchod Ukončení halové sezóny mladých fotbalistů FK Náchod

Muži Delfínu Náchod opět postupují do semifinále soutěže družstev, ženy těsně za branami postupu

Čtvtek, 23.2.2017

Od poloviny ledna do poloviny února se na devíti bazénech v ČR uskutečnilo1.kolo Mistrovství ČR družstev, kterého se zúčastnilo 65 družstev mužů a 69 družstev žen.

Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl) Družstvo mužů Delfína Náchod ( foto : Roman Hakl)

Závody v short-tracku v sobotu 25. 2. 2017 na zimním stadionu v Náchodě

Úterý, 21.2.2017

Rychlobruslařský oddíl BK Náchod pořádá v sobotu 25. února 2017 na zimním stadionu v Náchodě již 10. ročník mezinárodních závodů v rychlobruslení na krátké dráze (short-track).

Závody v short-tracku Závody v short-tracku

Biatlon v Náchodě přilákal desítky závodníků

Neděle, 5.2.2017

Letošní zima přeje zimním sportům, a tak si mohli dnes fanoušci biatlonu vyzkoušet tento stále oblíbenější sport i v Náchodě.

Biatlon v Náchodě přilákal desítky závodníků Biatlon v Náchodě přilákal desítky závodníků

Mistrovství ČR v krasobruslení

Sobota, 4.2.2017

Náchodský zimák je tento víkend dějištěm Mistrovství ČR v krasobruslení. Starosta Jan Birke společně s místostarostkou Pavlou Maršíkovou předali v sobotu dopoledne medaile těm nejlepším v kategorii seniorek.

Mistrovství ČR v krasobruslení Mistrovství ČR v krasobruslení

Janeček vítězí v Ženevě

Úterý, 31.1.2017

Plavec Delfínu z mezinárodního mítinku s kompletní sadou medailí