Starší zprávy

Plavecké závody O cenu rytíře Hrona

Pondělí, 21.5.2018

V Náchodě proběhl o víkendu již 15. ročník plaveckých závodů O cenu rytíře Hrona.

Plavecké závody O cenu rytíře Hrona Plavecké závody O cenu rytíře Hrona

Janeček vyplaval zlato ve Vídni

Pátek, 18.5.2018

Tři medaile pro plavce Delfína z mezinárodního mítinku

Foto : Pavel Janeček (autor: archiv závodníka) Foto : Pavel Janeček (autor: archiv závodníka)

21. ročník studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zahájen

Úterý, 15.5.2018

Dnes odpoledne odstartovali představitelé města Náchoda v čele se starostou Janem Birke a za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána studentský festival Náchodská Prima sezona.

21. ročník studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zahájen 21. ročník studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zahájen

Florbalisté ZŠ Komenského druzí v republice

Pondělí, 14.5.2018

Skvělého úspěchu dosáhli mladí florbalisté Základní školy Komenského v Náchodě.

Souhrn usnesení Souhrn usnesení

SLAVATA TRIATLON TOUR 2018

Pondělí, 14.5.2018

Dopravní hřiště v Náchodě-Bělovsi po roce opět přivítalo oblíbený závod pro všechny holky i kluky do 18 let - SLAVATA TRIATLON TOUR, který se uskuteční tento čtvrtek 10. května 2018.

SLAVATA TRIATLON TOUR 2018 SLAVATA TRIATLON TOUR 2018

Mladí házenkáři zabojují o postup do 1. ligy

Pátek, 11.5.2018

V sobotu 12. 5. 2018 zveme všechny příznivce házené do házenkářské haly na poslední utkání této sezony, a hlavně na utkání mladšího dorostu, ve kterém by kluci měli vítězstvím potvrdit postup do 1. ligy mladšího dorostu. Přijďte je povzbudit!

Ilustrační foto Ilustrační foto

Liga neregistrovaných hokejistů zná svého vítěze

Čtvrtek, 10.5.2018

Liga neregistrovaných hokejistů v Náchodě má již dlouholetou tradici. V sezoně 2017/2018 se soutěže zúčastnilo pět týmů, které se střetly každý s každým, celkem čtyřkolově a každý tým odehrál 16 zápasů. Ve čtvrtek 10. května 2018 se v obřadní síni sešli zástupci jednotlivých týmů při vyhlášení výsledků, aby převzali poháry a ceny. Nejlepším týmem letošní sezony se stal tým HC UFO-GT, jehož zástupce převzal z rukou starosty Jana Birke putovní pohár.

Liga neregistrovaných hokejistů zná svého vítěze Liga neregistrovaných hokejistů zná svého vítěze

Budapest Cup Judo 2018

Pátek, 4.5.2018

Máme za sebou jednu z největších a nejnáročnějších akci našeho sportovního kalendáře Budapest Cup Judo 2018, který se konal v sobotu a neděli 28. a 29.4.2018.

Statistika Statistika

-45kg Úradníček Jan -45kg Úradníček Jan