Starší zprávy

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Úterý, 17.9.2019

Město Náchod vás zve na šestý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Plakát Strongman Plakát Strongman

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý! Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Rekordní úspěch náchodských mažoretek!

Čtvrtek, 5.9.2019

Mažoretkový klub MONA Náchod letos oslavil úctyhodných 25 let od svého založení.

Rekordní úspěch náchodských mažoretek! Rekordní úspěch náchodských mažoretek!

SK Plhov - Náchod - oddíl korfbalu

Čtvrtek, 5.9.2019

SK Plhov - Náchod, oddíl korfbalu uspořádal již tradiční soustředění v Havlovicích.

SK Plhov - Náchod - oddíl korfbalu SK Plhov - Náchod - oddíl korfbalu

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahajuje

Čtvrtek, 29.8.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahajuje od pondělí 2. 9. 2019 zahajuje plný provoz bazénu a sauny. Aktuální ceník najdete v příloze. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ilustrační foto Ilustrační foto

Novinky v náchodském bazénu

Úterý, 20.8.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě jede v průběhu srpna v prázdninovém provozu (od 29. 7. do 30. 8. v pracovní dny 5:30–7:30 a 16:00–20:00 hod.) Dobrou zprávu jsme milovníkům plavání avizovali již koncem července.

Bazén - dveře Bazén - dveře

Bazén - osvětlení Bazén - osvětlení

Úspěchy plavce Delfínu Frýby ve Světové sérii hendikepovaných

Pátek, 2.8.2019

Dva mítinky světové série a to v Itálii a SRN absolvoval úspěšně hendikepovaný plavec Petr Frýba.

Úspěchy plavce Delfínu Frýby ve Světové sérii hendikepovaných Úspěchy plavce Delfínu Frýby ve Světové sérii hendikepovaných

Sobotní kurzy plavání pro děti ve věku 6-15 let

Pondělí, 29.7.2019

Plavecká škola Náchod pořádá Sobotní kurzy plavání pro děti ve věku 6-15 let.

logo logo

Dobrá zpráva pro milovníky plavání

Pondělí, 22.7.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě bude pro veřejnost otevřen již od pondělí 29. 7. 2019. Otevírací doba po dobu prázdnin, tj. do 30. 8. 2019, bude v pracovní dny 5:30–7:30 a 16:00–20:00hod.

Ilustrační foto Ilustrační foto