Teplota: 11,4 °C

Starší zprávy

Medailové žně náchodských karatistů

Pondělí, 16.10.2017

Druhá říjnová sobota byla pro 20 náchodských karatistů ve znamení již tradiční soutěže pro začátečníky Trutnovský dráček, kde mohli porovnat své schopnosti spolu s dalšími 200 závodníky z 22 klubů Čech a Polska.

Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite) Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite)

TJ KRASO NÁCHOD informuje

Pátek, 13.10.2017

V Tichém dole není ticho....je 6:00 a na ledě již šustí brusle a znějí pokyny...děti trénují pod vedením choreografa pana Františka Blaťáka a trenérky Kláry Pavlovičové...první závody se blíží a všichni jsou připraveni proměnit tréninkovou pilí v úspěšný výsledek.

TJ KRASO NÁCHOD TJ KRASO NÁCHOD

Bavíme se sportem

Středa, 11.10.2017

Příměstských táborů, které i letos organizoval spolek Bavíme se sportem z.s., se v Broumově, Náchodě a Novém Městě nad Metují zúčastnilo celkem 240 dětí, což je o 20% více než v loňském roce.

Bavíme se sportem Bavíme se sportem

Krytý plavecký bazén

Úterý, 10.10.2017

Krytý plavecký bazén v Náchodě bude v sobotu 14.10.2017 od 13 do 18 hodin uzavřen pro veřejnost z důvodu konání plaveckých závodů.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Atletika jako trénink pro náchodské krasobruslařky

Pondělí, 9.10.2017

Vendula Maršíková zazářila na atletických závodech na Hamrech, které byly pořádány jako česko-polské.

Atletika jako trénink pro náchodské krasobruslařky Atletika jako trénink pro náchodské krasobruslařky

Běžecký závod prosluněnou Montací

Pátek, 6.10.2017

V areálu pivovaru PRIMÁTOR a.s. a přilehlé Montaci se poslední zářijovou sobotu konal první ročník běžeckého závodu MONTACKÉ VLNY, který je součástí běžeckého seriálu Primátor CUP.

Běžecký závod Montacké vlny Běžecký závod Montacké vlny

Krytý plavecký bazén v Náchodě zahájil sezonu v novém

Pátek, 6.10.2017

Sportovní zařízení města Náchoda, příspěvková organizace, která je provozovatelem krytého plaveckého bazénu, v době letošní pravidelné odstávky připravila pro návštěvníky bazénu řadu novinek.

Krytý plavecký bazén v Náchodě Krytý plavecký bazén v Náchodě

Silniční běh Hronov - Náchod

Čtvrtek, 5.10.2017

V sobotu 21. října 2017 v 11.00 hodin bude odstartován na hronovském náměstí jubilejní 60. ročník silničního běhu Hronov-Náchod.

Běh Hronov - Náchod Běh Hronov - Náchod