Teplota: -0,6 °C

Starší zprávy

Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům

Pátek, 8.12.2017

V pátek 8. prosince 2017 přivítal starosta Jan Birke v obřadní síni radnice další úspěšné náchodské sportovce, tentokrát mladé plavce z oddílu TJ Delfín Náchod.

Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům

Každý týden závody

Středa, 6.12.2017

Všechny náchodské děti vyrážejí každý víkend na závody. Absolvovali závod Náchodská brusička, kde se účastnilo 105 závodníků z celé ČR.

Každý týden závody Každý týden závody

Úspěchy Delfínu Náchod na MR v Plzni

Pondělí, 4.12.2017

V Plzni se odehrálo Zimní mistrovství ČR v plavání dospělých a dorostu v 25m bazénu. Česká špička zde měla jedinou šanci na plnění limitů ME v Dánsku.

Plavci Delfínu Náchod na MR (archiv Delfínu) Plavci Delfínu Náchod na MR (archiv Delfínu)

Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem

Pátek, 3.11.2017

Běh do zámeckých schodů – o pohár starosty města Náchoda již po devatenácté prověřil schopnost mladé generace čelit pomyslné výzvě, když široko daleko není žádný eskalátor, ale pouze a jen obyčejné schody.

Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem

Úspěchy náchodských krasobruslařek

Pondělí, 30.10.2017

Krasobruslařky zahájily závodní sezonu v Brně na Velké ceně. Byl to závod Českého poháru, nejvyšší česká krasobruslařská soutěž.

Úspěchy náchodských krasobruslařek Úspěchy náchodských krasobruslařek

Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva

Pondělí, 30.10.2017

Stejně jako v minulém roce, i letos se nám podařilo dovézt do Náchoda prestižní tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva. Náchodská tělocvična na ZŠ TGM totiž splňuje ty nejpřísnější požadavky na pořádání podobných akcí.

Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva

Student stavebky je už dvojnásobným mistrem světa

Pondělí, 23.10.2017

Federace WUAP uspořádala v pražské Sparta Aréně WUAP WORLDS CHAMPIONSHIP 2017, kterého se účastnil i student VOŠ a SPŠ stavební arch. Jana Letzela v Náchodě Martin Mikeš.

Martin Mikeš Martin Mikeš

Medailové žně náchodských karatistů

Pondělí, 16.10.2017

Druhá říjnová sobota byla pro 20 náchodských karatistů ve znamení již tradiční soutěže pro začátečníky Trutnovský dráček, kde mohli porovnat své schopnosti spolu s dalšími 200 závodníky z 22 klubů Čech a Polska.

Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite) Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite)