Starší zprávy

Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace

Pátek, 16.11.2018

Plavci Delfínu Náchod úspěšně absolvovali 2 mítinky. V České Třebové se odehrál Krajský přebor žactva i dospělých a v Nové Pace 1. ročník Ceny Geoparku Unesco.

Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace Delfíni na krajských přeborech a v Nové Pace

Krasobruslení

Středa, 14.11.2018

Závody Českého poháru : ISU, proběhly v Hradci Králové za náchodské účasti: v kategorii nejmladší žačky si vedla dobře Emma Voltr, která je v této kategorii nováčkem.

JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK

PAVLÍNA MERTOVÁ PAVLÍNA MERTOVÁ

Mistrovské soutěže judo 2018

Čtvrtek, 8.11.2018

Konec roku patří vždy Mistrovským soutěžím judo a Náchodu se dařilo tak, jako ještě nikdy.

Mistrovské soutěže judo 2018 Mistrovské soutěže judo 2018

Podzimní atletické soustředění v Ústí nad Orlicí

Úterý, 30.10.2018

Atletická tréninková skupina z Náchoda byla v termínu od 21.10. - 28.10.2018 na podzimním soustředění před zahájením zimní sezóny, ubytována ve Sporthotelu v Ústí nad Orlicí.

Podzimní atletické soustředění v Ústí nad Orlicí Podzimní atletické soustředění v Ústí nad Orlicí

Provoz krytého bazénu o podzimních prázdninách

Pátek, 26.10.2018

Dovolujeme si vás upozornit na změnu provozní doby krytého bazénu během podzimních prázdnin.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Podzimní úspěchy Delfínů

Pátek, 26.10.2018

Plavci Delfínu absolvovali v září a říjnu mj. 4 mítinky – v Mladé Boleslavi, Chomutově, Trutnově a Náchodě.

Simona Bubeníčková - medailistka v Mladé Boleslavi (autor: archiv Delfínu) Simona Bubeníčková - medailistka v Mladé Boleslavi (autor: archiv Delfínu)

Běh HRONOV - NÁCHOD

Úterý, 16.10.2018

Okresní sdružení ČUS Náchod ve spolupráci s městem Náchod, městem Hronov a městysem Velké Poříčí si vás dovolují pozvat na 61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod.

Běh HRONOV - NÁCHOD Běh HRONOV - NÁCHOD

Novinky z náchodského bazénu

Pondělí, 15.10.2018

Provoz SAUNY je od 12. října prodloužen každý lichý pátek do 22 hodin!

Sauna Sauna