Dnes
Teplota: 17.7 °C

Pondělí, 19.08.2024Atletika - 2. liga mužů a žen

Atletika - 2. liga mužů a žen

V sobotu 17.8.2024 bylo uspořádáno na stadionu Hvězdy Pardubice závěrečné kolo 2.ligy mužů a žen,za který závodí všichni svěřenci trenérů Vondřecových z Náchoda.

Na tyto závody odjela skupinka atletů pomoci družstvům se probojovat do baráže o postup do 1. ligy.

Družstvo A mužů Hvězdy Pardubice je v Extralize a B družstvo se pokusí o postup do 1. ligy.

V ženské kategorii se družstvu podařilo zvítězit v tomto závěrečném kole a tudíž budou usilovat v baráži o účast v 1. lize.

V mužské kategorii se nejvíce dařilo Jiřímu Bruhovi, který zvítězil jak na 100m,tak i na 200m trati a získal celkem 34 bodů pro družstvo. Byl nejlépe bodovaným mužem.

V ženské kategorii Daniela Vacková se probojovala do finále na 100m,kde skončila na 6. místě a na 100m překážek skončila celkově na 5. místě a výrazně pomohla družstvu k celkovému vítězství.

O úspěch se zasloužila jak Markéta Špeldová,tak i Tereza Boštíková.

Mimo soutěž běžele 1500m se ženami Anna Knillová,ještě mladší žákyně,která si velice vylepšila osobní rekord časem 5:05,04min.

Celkové výsledky jsou na:atletika.cz