Pondělí, 12.08.2024Ohlédnutí za Svatovavřineckým jarmarkem

Ohlédnutí za Svatovavřineckým jarmarkem

O víkendu uskutečnil další ročník Svatovavřineckého jarmarku s nabitým dvoudenním programem na Masarykově náměstí. Nedělní program tradičně zahájila poutní mše svatá v kostele sv. Vavřince.

Tento rok jsme při ní poprvé požehnali nejen klasický chléb, ale také „tekutý chléb" z náchodského Pivovaru PRIMÁTOR.

Děkujeme organizátorům, panu děkanovi, farníkům, všem účinkujícím, stánkařům a návštěvníkům, za příjemnou sváteční atmosféru v centru našeho města po celý víkend.

Velké poděkování patří našemu tradičnímu sponzorovi, společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s., za vynikající sváteční chleby, které k našemu jarmarku již neodmyslitelně patří. V letošním roce také nově Pivovaru PRIMÁTOR za skvělý tekutý chléb, který po skončení poutní mše slavnostně narazil před budovou kostela starosta Jan Birke společně s panem děkanem Zdeňkem Kubešem a ředitelem náchodského pivovaru Petrem Kalužou.

A nebylo to bez dobrodružství! Celá akce proběhla s plnou parádou a i s pořádnou sprchou, protože takovéto události nejsou na denním pořádku.

Těšíme se na vás opět příští rok na dalším ročníku Svatovavřineckého jarmarku!

Ohlédnutí za Svatovavřineckým jarmarkem Ohlédnutí za Svatovavřineckým jarmarkem