Pátek, 16.08.2024Stavba přeložky II/303 Běloves–Velké Poříčí zahájena

Stavba přeložky II/303 Běloves–Velké Poříčí zahájena

Dnes dopoledne byla za účasti zástupců Královéhradeckého kraje, vedení města Náchoda a Hronova, Údržby silnic KHK a zhotovitelů, oficiálně zahájena stavba přeložky silnice II/303 Běloves-Velké Poříčí.

Po téměř 20 letech příprav se tento projekt stává skutečností a přináší zásadní změnu pro celý náš region. Tato krajská stavba je klíčová, protože naváže na dlouho očekávaný obchvat Náchoda, který by měl být zahájen do konce tohoto roku. Obě tyto zásadní stavby přinesou výrazné zlepšení dopravní situace nejen pro města Náchod a Hronov, ale i pro celý broumovský výběžek a v neposlední řadě také zvýší bezpečnost a usnadní cesty za prací a do škol všem obyvatelům.

Více informací o stavbě na https://uskhk.eu/prelozka-silnice-ii-303-na-useku-beloves-velke-porici/

Stavba přeložky II/303 Běloves–Velké Poříčí zahájena Stavba přeložky II/303 Běloves–Velké Poříčí zahájena