Teplota: 11,4 °C

Starší zprávy

Dopravní omezení při běhu Hronov-Náchod

Úterý, 17.10.2017

V souvislosti s konáním tradičního běhu Hronov-Náchod již tuto sobotu 21. 10. 2017 organizátoři upozorňují na dopravní omezení v místě čerpací stanice Benzina u Denisova nábřeží (viz přiložený plánek).

Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod

Policie v Náchodě se zaměří na řízení dopravy ve špičkách, v krajních případech bude odstavovat kamiony

Pátek, 15.9.2017

Se zahájením školního roku se opět zvýšil provoz vozidel, a to zejména kamionů, na průjezdu Náchodem. Spediční firmy zatím na opakované výzvy, aby volily pro nákladní vozidla jinou trasu po dobu oprav průtahu, bohužel nereagují.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém a Libereckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Starkoč - Václavice

Pátek, 15.9.2017

Dovolujeme si vás informovat o výluce traťové koleje v úseku Starkoč - Václavice a opačně ve dnech 18.9. - 17.10.2017.

Dopravní omezení

Čtvrtek, 7.9.2017

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat, že dne 9. 9. 2017 bude z důvodu konání akce Náchodské Kuronské slavnosti uzavřen vjezd na náchodský zámek.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Obousměrný provoz v ulici Českoskalické na výjezdu z města

Čtvrtek, 31.8.2017

Dobrá zpráva pro řidiče! Dnes v poledne byl opět obnoven obousměrný provoz v ulici Českoskalické na výjezdu z města u hotelu Hynek. Nyní si mohou řidiči osobních vozidel zkrátit cestu do centra odbočením doleva již na této křižovatce a dále pokračovat po ulici Komenského do centra.

Obousměrný provoz v ulici Českoskalické Obousměrný provoz v ulici Českoskalické

Uzavírky místních komunikací

Středa, 30.8.2017

V průběhu podzimu nás čekají v souvislosti s prováděnými opravami další dopravní omezení na místních komunikacích.

U Stříbrného potoka U Stříbrného potoka

Hrašeho ulice Hrašeho ulice

Dopravně nejsložitější část opravy průtahu Náchodem se blíží do finále

Sobota, 26.8.2017

V těchto dnech probíhá oprava frekventované křižovatky silnice I/33, ulice Českoskalická a místní komunikace, ulice Českoskalická (výjezd z centra, ul. Komenského). Právě v těchto místech stavby proběhl ve čtvrtek 24. srpna 2017 další kontrolní den.

Další dopravní omezení zkomplikuje do konce srpna průjezd Náchodem

Neděle, 13.8.2017

Stavební práce na opravě průtahu Náchoda probíhají podle harmonogramu a v příštích dnech přijde na řadu oprava frekventované křižovatky silnice I/33, ulice Českoskalická a místní komunikace, ulice Českoskalická (výjezd z centra, ul. Komenského).