Teplota: 22,6 °C

Starší zprávy

Rekonstrukce chodníku a komunikace v ulici Nemastova v Náchodě

Pátek, 5.5.2017

Na podzim roku 2015 zahájilo Město Náchod ve spolupráci se správci inženýrských sítí přípravu společné akce v Nemastově ulici v Náchodě.

Nemastova ulice Nemastova ulice

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Pondělí, 1.5.2017

Uplynul měsíc od zahájení stavebních prací na opravě průtahu Náchodem a už dnes stavbaři přes veškerá úskalí, která stavbu provázejí, dohnali téměř desetidenní skluz v začátku oprav.

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Týniště nad Orlicí - Václavice

Středa, 26.4.2017

Informace o výluce traťové koleje v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami ve dnech 2. - 4.5.2017. V úseku Opočno pod Orlickými horami - Nové Město nad Metují ve dnech 9. - 11.5.2017 a v úseku Nové Město nad Metují - Václavice dne 12.5.2017.

Výluky SŽDC s.o. Výluky SŽDC s.o.

Informace pro obyvatele sídliště u nemocnice – omezení parkování

Úterý, 18.4.2017

V souvislosti s realizací optimalizace centrálního zásobování teplem, které v letošním roce provádí náchodská teplárna, požádal zhotovitel stavby na sídlišti u nemocnice v místě stávající výměníkové stanice o nutný tábor pozemku pro zařízení staveniště o velikosti 9 x 4 metry na p.č. 110/9.

Zábor pozemku Zábor pozemku

Výměna řidičských průkazu

Středa, 29.3.2017

Ověřte si, zda se i Vás týká výměna řidičských průkazu.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchodsko - Dopravní situace bude znovu složitá

Neděle, 26.3.2017

V pondělí 27.3. 2017 začne v Náchodě plánovaná II. etapa rekonstrukce mezinárodní silnice I/33. Stavební práce navážou na již opravené úseky v roce 2016.

Průtah Náchoda Průtah Náchoda

V ulici Sokolské je pro rodiče s dětmi vyhrazeno nově až pět parkovacích míst

Pátek, 24.3.2017

Na základě podnětu náchodských zastupitelů na jednání 13. března 2017 došlo v tomto týdnu v ulici Sokolské před budovou Základní školy Komenského k navýšení počtu vyhrazených parkovacích míst pro rodiče s dětmi ze tří na nově celkem pět. Související úpravu dopravního značení provedla firma Dopravní značení Náchod s.r.o.

Vyhrazené parkování Vyhrazené parkování

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel

Pondělí, 20.3.2017

Podle informací velení Armády České republiky se ve dnech 25. až 26. března 2017 uskuteční na území České republiky společný přesun příslušníků U. S. ARMY a Velké Británie v rámci NATO mission - Enhance Forward Presence.

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel