Doprava

Starší zprávy

Další parkovací plocha pro návštěvníky náchodské nemocnice

Čtvrtek, 18.10.2018

Město Náchod přislíbilo občanům pomoc při řešení neutěšené situace v parkování v souvislosti s revitalizací náchodské nemocnice.

Další parkovací plocha pro návštěvníky náchodské nemocnice Další parkovací plocha pro návštěvníky náchodské nemocnice

Částečná uzavírka MK Krámská u č. p. 727

Pondělí, 15.10.2018

Dne 18. 10. 2018 dojde k částečné uzavírce MK Krámská u č. p. 727 z důvodu umístění jeřábu. Kolem jeřábu bude zachován průjezd o min. šířce 2,75 m.

Dopravní opatření běh Hronov – Náchod

Pondělí, 15.10.2018

Dne 20. 10. 2018 dojde z důvodu tradičního běžeckého závodu Hronov – Náchod k dopravnímu omezení v následující trase: Hronov náměstí, MK Čapkova, silnice III/303 1 (MK Husova a Poříčská), silnice III/303 2 (MK Žďárecká), cyklostezka Velké Poříčí – Náchod (od Atasu do Bělovse), MK Na Horním konci, Promenádní, Lázeňská, 1. Máje, Družstevní, Mánesovo nábřeží, Husovo náměstí, Denisovo nábřeží.

logo logo

Řidiči POZOR! - AKTUALIZOVÁNO

Čtvrtek, 11.10.2018

Z důvodu havarijní opravy kanalizační přípojky bude v termínu od 13. do 19. 10. 2018 přibližně týden zcela uzavřena část místní komunikace v ulici Palachova u domu čp. 1000.

mapa mapa

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nadměrný náklad s ocelovou lávkou

Čtvrtek, 11.10.2018

V pátek 12. 10. 2018 bude ulicemi Trojická, Pod Homolkou do ulice Za Tratí projíždět nadměrný náklad s ocelovou lávkou o délce cca 30 metrů, která bude propojovat ulici Za Tratí s ulicí Na Letné přes železniční trať.

Rozšíření provozu MHD v Náchodě

Čtvrtek, 13.9.2018

Rozšíření provozu MHD v Náchodě - informace pro cestující na trase nádraží-nemocnice

Dopravní omezení

Pátek, 7.9.2018

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat, že dne 8. 9. 2018 bude z důvodu konání akce Náchodské Kuronské slavnosti uzavřen vjezd na náchodský zámek.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nový školní rok přináší v Náchodě změny v MHD – na své si přijdou i senioři

Pátek, 31.8.2018

Začátek školního roku se nezadržitelně blíží a již příští týden čeká změna režimu nejednoho školáka a nejednu rodinu. Změny se po prázdninách promítnou i do jízdních řádů a velkou změnou projde v Náchodě i městská hromadná doprava.

Zastávka před dveřmi penzionu Marie v Bartoňově ulici Zastávka před dveřmi penzionu Marie v Bartoňově ulici

Záliv pro autobusy Záliv pro autobusy