Dnes
Teplota: 31.9 °C

Doprava

Starší zprávy

Dopravní omezení na Husově náměstí

Pátek, 14.6.2019

Upozorňujeme řidiče, že v týdnu od 17. 6. do 21. 6. 2019 do 7:00 hod. bude probíhat pokládka konečného povrchu po rekonstrukci plynovodu. Z toho důvodu dojde k uzavření několika komunikací v Náchodě.

 Uzavírka u  sběrných surovin Uzavírka u sběrných surovin

Výjezd z Husova náměstí Výjezd z Husova náměstí

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Úterý, 11.6.2019

Dnes dopoledne podepsali starosta Jan Birke a jednatel Vodní záchranné a dopravní služby s.r.o., Náchod pan Vratislav Vrábel smlouvu o provozování služby SENIOR TAXI v Náchodě.

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Nové jízdní řády

Pondělí, 10.6.2019

Od 9. června vstupují v platnost nové jízdní řády v železniční a autobusové dopravě. Podrobnosti naleznete v přiložených tiskových zprávách včetně kompletního souhrnu změn ve veřejné dopravě.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč

Čtvrtek, 23.5.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťové koleje v úseku Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč ; 29.5.- 11.6.2019 viz vývěska y výlukový jízdní řád.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Neukázněné řidiče kamionů usměrní dopravní opatření

Pátek, 17.5.2019

Stále více řidičů nákladních vozidel v posledních dnech využívá k objíždění kolony na hlavní komunikaci I/33 v centru Náchoda vedlejší komunikace.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přípravy na zahájení stavby obchvatu Náchoda intenzivně pokračují, takhle bude vypadat

Čtvrtek, 16.5.2019

Příprava realizace stavby obchvatu Náchoda vstoupila další fáze. V průběhu května probíhají v Náchodě a okolních dotčených obcích informativní setkání pro občany, kde se mohou seznámit s dosavadním průběhem příprav, dalším postupem včetně plánovaných termínů a podrobnostmi souvisejícími s majetkoprávním vyrovnáním.

Obchvat Náchoda Obchvat Náchoda

Parkoviště Bílá růže

Pátek, 10.5.2019

Z důvodu administrativních úkonů při převodu práv k pozemku p. č. 122/4 - nyní plocha parkoviště u Bílé růže - dojde k přerušení výběru parkovného a to od 13. 5. 2019 do odvolání.

Parkoviště Bílá růže Parkoviště Bílá růže

Parkoviště Bílá růže Parkoviště Bílá růže

Uzavírka ulice Tylova

Středa, 8.5.2019

Upozorňujeme řidiče, že od 10. do 14. 5. 2019 bude z důvodu rekonstrukce parovodu uzavřena místní komunikace ul. Tylova mezi ulicemi Pod Kalvárií a Pod Kapličkou.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Ilustrační foto Ilustrační foto