Teplota: 14,7 °C

Starší zprávy

Náchodsko - Dopravní situace bude znovu složitá

Neděle, 26.3.2017

V pondělí 27.3. 2017 začne v Náchodě plánovaná II. etapa rekonstrukce mezinárodní silnice I/33. Stavební práce navážou na již opravené úseky v roce 2016.

Průtah Náchoda Průtah Náchoda

V ulici Sokolské je pro rodiče s dětmi vyhrazeno nově až pět parkovacích míst

Pátek, 24.3.2017

Na základě podnětu náchodských zastupitelů na jednání 13. března 2017 došlo v tomto týdnu v ulici Sokolské před budovou Základní školy Komenského k navýšení počtu vyhrazených parkovacích míst pro rodiče s dětmi ze tří na nově celkem pět. Související úpravu dopravního značení provedla firma Dopravní značení Náchod s.r.o.

Vyhrazené parkování Vyhrazené parkování

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel

Pondělí, 20.3.2017

Podle informací velení Armády České republiky se ve dnech 25. až 26. března 2017 uskuteční na území České republiky společný přesun příslušníků U. S. ARMY a Velké Británie v rámci NATO mission - Enhance Forward Presence.

Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel Náchodem opět projede konvoj amerických vozidel

Termín zahájení rekonstrukce průtahu Náchoda se posouvá

Čtvtek, 16.3.2017

Podle posledních informací, které má Město Náchod aktuálně k dispozici, nelze termín zahájení avizované rekonstrukce průtahu Náchoda v tuto chvíli upřesnit.

Doprava v Náchodě Doprava v Náchodě

Zahájení další etapy oprav průtahu Náchoda je za dveřmi

Středa, 8.3.2017

V letošním roce bude dokončena rekonstrukce průtahu Náchodem opravou úseku od okružní křižovatky u Slávie po výjezd z města směrem na Hradec Králové, tj. až po tzv. „Rybárnu“.

Mapa průjezdu Náchode Mapa průjezdu Náchode

Ilustrační foto Ilustrační foto

Kácení porostů a dřevin v ulici Českoskalické dokončeno

Úterý, 7.3.2017

Kácení bylo původně naplánováno na dva víkendy v termínech 4.-5. 3. a 11.-12. 3. 2017, firma však veškeré práce zvládla za uplynulý víkend a dopravní omezení v tomto týdnu již nebudou nutná.

Kácení porostů a dřevin v ulici Českoskalické Kácení porostů a dřevin v ulici Českoskalické

Kácení porostů a dřevin v ulici Českoskalické

Čtvtek, 2.3.2017

V návaznosti na připravovanou rekonstrukci chodníků a zřízení cyklistických pruhů na ulicích Českoskalická a Pražská v Náchodě dojde v úseku pod hřbitovem směrem k Rybárně ke kácení porostů a dřevin.

Výluky v úseku Starkoč - Václavice - Náchod

Úterý, 28.2.2017

Výluka traťové koleje ve dnech 9. a 10.3.2017 v úseku Starkoč - Václavice - (Náchod).

Ilustrační foto Ilustrační foto