Teplota: 18,5 °C

Doprava

Starší zprávy

Další dopravní omezení zkomplikuje do konce srpna průjezd Náchodem

Neděle, 13.8.2017

Stavební práce na opravě průtahu Náchoda probíhají podle harmonogramu a v příštích dnech přijde na řadu oprava frekventované křižovatky silnice I/33, ulice Českoskalická a místní komunikace, ulice Českoskalická (výjezd z centra, ul. Komenského).

Úplná uzavírka křižovatky ulic Krásnohorské a Dobrošovské v Náchodě

Pondělí, 7.8.2017

Z důvodu pokládky nového živičného povrchu bude v termínu 14. až 18. srpna 2017 po dobu 2-3 dnů zcela uzavřena křižovatka ulic Krásnohorské a Dobrošovské.

Úplná uzavírka křižovatky ulic Krásnohorské a Dobrošovské v Náchodě Úplná uzavírka křižovatky ulic Krásnohorské a Dobrošovské v Náchodě

Omezení dopravy na Masarykově náměstí v Náchodě

Pondělí, 7.8.2017

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat o dopravních omezeních, která jsou spojena s akcemi v Náchodě na Masarykově náměstí.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Úplná uzavírka jednosměrné místní komunikace v ul. Českých bratří

Pondělí, 17.7.2017

Z důvodu výměny poškozených svodů dešťové vody na objektu firmy Rubena a. s. bude v úterý 18. července 2017 (přiblližně půl dne) zcela uzavřena místní komunikace v ul. Českých bratří, v úseku od křižovatky s ulicí Nerudova po křižovatku s ulicí Bratří Čapků a Štefkova.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Oprava průtahu Náchoda míří do další fáze

Čtvrtek, 13.7.2017

V tomto týdnu stavbaři finišují s opravami pravé strany komunikace na průtahu Náchodem ve směru na státní hranice.

Oprava průtahu Náchoda míří do další fáze Oprava průtahu Náchoda míří do další fáze

Důležité upozornění pro řidiče a obyvatele! Uzavírky křižovatek 1.-10. 7. 2017!

Čtvrtek, 29.6.2017

V souvislosti s postupem stavebních prací při opravě průtahu Náchoda, dojde už začátkem letních prázdnin k pokládce asfaltobetonu na silnici I/33 v právě opravovaném úseku.

Průtah Náchoda Průtah Náchoda

Nové parkovací možnosti na sídlišti u nemocnice v Náchodě

Pondělí, 12.6.2017

Na sídlišti u nemocnice v Náchodě vzniklo v minulém týdnu 19 nových parkovacích míst.

Nové parkovací možnosti Nové parkovací možnosti

Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice v Náchodě 13.-15. 6. 2017

Sobota, 10.6.2017

Upozorňujeme obyvatele a návštěvníky sídliště u nemocnice v Náchodě, že v noci ze 13. na 14. června 2017 bude ulicí Zelenou stěhován nadrozměrný náklad.

Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice