Doprava

Starší zprávy

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova

Pátek, 16.8.2019

V pondělí 19. 8. 2019 budou odfrézováním současného povrchu vozovky zahájeny práce na rekonstrukci povrchu v ulici Raisova, které potrvají do 31. 8. 2019.

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova

Informace o rekonstrukci komunikace I/33 mezi Náchodem a Českou Skalicí

Pátek, 9.8.2019

Informujeme řidiče, že od 10. 8. do 31. 10. 2019 bude omezen provoz na silnici I/33 mezi Českou Skalicí a Kleny z důvodu rekonstrukce vozovky.

objízdná trasa fáze 3 objízdná trasa fáze 3

objízdná trasa fáze 2 objízdná trasa fáze 2

objízdná trasa fáze 2 asfaltování objízdná trasa fáze 2 asfaltování

Dopravní omezení

Pondělí, 5.8.2019

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat o dopravních omezení, která budou souviset s akcemi v Náchodě na Masarykově náměstí.

Posílení linek autobusové dopravy - Jiráskův Hronov

Čtvrtek, 1.8.2019

Po dobu konání Jiráskova Hronova posiluje Královéhradecký kraj autobusové linky. Stávající pravidelné spoje na linkách do Hronova budou doplněny o večerní rozvozy na trasách:

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluky Hradec Králové hl.n. - Smiřice - Jaroměř - Česká Skalice, Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka 24.7. - 14.12.2019

Pondělí, 22.7.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťových kolejí z důvodu rekonstrukce železniční stanice Jaroměř viz. konečné výlukové jízdní řád a vývěsky.

Uzavírka v Horní Radechové - upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Pondělí, 22.7.2019

Od dnešního dne, tj. 22. 7. 2019, do 31. 10. 2019 dojde k uzavírce silnice I/14 v obci Horní Radechová.

Objízdná trasa Radechová Objízdná trasa Radechová

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno

Pondělí, 1.7.2019

Dnes dopoledne bylo za účasti vedení města Náchoda, zástupců Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI), zhotovitele stavby - společnosti EUROVIA CS a projektanta slavnostně otevřeno komunikační propojení ulic Raisova-Parkány v centru města.

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány se otevře v pondělí 1. 7. 2019

Neděle, 30.6.2019

Slavnostní otevření komunikačního propojení Raisova-Parkány za účasti vedení města Náchoda, zástupců zhotovitele stavby - společnosti EUROVIA a Státního fondu dopravní infrastruktury se uskuteční v pondělí 1. 7. 2019 v 9:00 hodin v místě stavby. Hned poté bude následovat spuštění provozu.

Mapa Mapa

Pozvánka Pozvánka