Teplota: 18,5 °C

Doprava

Starší zprávy

Nové parkovací možnosti na sídlišti u nemocnice v Náchodě

Pondělí, 12.6.2017

Na sídlišti u nemocnice v Náchodě vzniklo v minulém týdnu 19 nových parkovacích míst.

Nové parkovací možnosti Nové parkovací možnosti

Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice v Náchodě 13.-15. 6. 2017

Sobota, 10.6.2017

Upozorňujeme obyvatele a návštěvníky sídliště u nemocnice v Náchodě, že v noci ze 13. na 14. června 2017 bude ulicí Zelenou stěhován nadrozměrný náklad.

Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice Pohyb nadrozměrného nákladu na sídlišti u nemocnice

POZOR na uzavírky komunikací v Náchodě

Středa, 7.6.2017

Upozorňujeme občany a návštěvníky Náchoda, že v souvislosti s opravami inženýrských sítí, příp. kompletní rekonstrukcí komunikací, bude v následujícím období omezen provoz v těchto komunikacích:

Alšova Alšova

Nemocniční Nemocniční

ul. Purkyňova ul. Purkyňova

Průtah Náchoda – stavbaři se nyní zaměří na nejdelší úsek

Pondělí, 5.6.2017

V pátek 2. června 2017 se uskutečnil druhý kontrolní den na stavbě průtahu Náchoda, a to za účasti investora, kterým je ŘSD, Správa Hradec Králové, Města Náchoda, stavbařů, Policie ČR a všech dalších zainteresovaných subjektů.

Průtah Náchoda Průtah Náchoda

Ulice Polská v Náchodě je pro osobní vozy opět průjezdná v obou směrech

Středa, 31.5.2017

Po více než dvou měsících byla dokončena oprava úseku komunikace v ul. Polské a od dnešního odpoledne je pro osobní vozidla průjezdná v obou směrech.

Ulice Polská v Náchodě Ulice Polská v Náchodě

Rekonstrukce chodníku a komunikace v ulici Nemastova v Náchodě

Pátek, 5.5.2017

Na podzim roku 2015 zahájilo Město Náchod ve spolupráci se správci inženýrských sítí přípravu společné akce v Nemastově ulici v Náchodě.

Nemastova ulice Nemastova ulice

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Pondělí, 1.5.2017

Uplynul měsíc od zahájení stavebních prací na opravě průtahu Náchodem a už dnes stavbaři přes veškerá úskalí, která stavbu provázejí, dohnali téměř desetidenní skluz v začátku oprav.

Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav Průtah Náchodem má za sebou první měsíc oprav

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Týniště nad Orlicí - Václavice

Středa, 26.4.2017

Informace o výluce traťové koleje v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami ve dnech 2. - 4.5.2017. V úseku Opočno pod Orlickými horami - Nové Město nad Metují ve dnech 9. - 11.5.2017 a v úseku Nové Město nad Metují - Václavice dne 12.5.2017.

Výluky SŽDC s.o. Výluky SŽDC s.o.