Doprava

Starší zprávy

Částečná uzavírka v centru Náchoda – ul. Parkány x Poštovní

Úterý, 23.4.2019

Upozorňujeme řidiče, že z důvodu výstavby nového propojení ulic Raisova a Parkány a nutné úpravy křižovatky ulic Parkány a Poštovní dochází od 23. 4. do 30. 6. 2019 k částečné uzavírce ulic Parkány a Poštovní.

Částečná uzavírka v centru Náchoda – ul. Parkány x Poštovní Částečná uzavírka v centru Náchoda – ul. Parkány x Poštovní

Upozornění na dopravní komplikace spojené s uzavírkou železničních přejezdů v Bělovsi

Středa, 17.4.2019

Od 23. 4. do 27. 5. 2019 bude uzavřen přejezd v ulici Kapitána Jaroše u okružní křižovatky „Kaufland“. Od 29. 4. do 27. 5. 2019 bude uzavřen přejezd v ulici Kladská u bývalé železniční zastávky.

Objízdné trasy Objízdné trasy

Neděle, 31.3.2019

Již zítra, v pondělí 1. 4. 2019, budou zahájeny práce na rekonstrukci plynovodu v úseku od ulice Borské přes nádraží až na Husovo náměstí. Z důvodu prací bude na této trase řada dopravních omezení.

Dopravní omezení související s rekonstrukcí plynu v úseku ul. Borská-Husovo nám. Dopravní omezení související s rekonstrukcí plynu v úseku ul. Borská-Husovo nám.

Upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Úterý, 26.3.2019

Od 1. 4. do 15. 6. 2019 dojde k uzavírce silnice I/14 v obci Dolní Radechová od křižovatky se silnicí III/303 10 „Červeňák“ cca 650 m ve směru na Horní Radechovou.

Uzavírka Dolní Radechová mapa Uzavírka Dolní Radechová mapa

Uzavírka Dolní Radechová mapa detail Uzavírka Dolní Radechová mapa detail

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluka na trati 026 od 13.3. do 28.5.2019 v úseku Náchod - Police nad Metují a v úseku Náchod - Police nad Metují - Teplice nad Metují

Úterý, 12.3.2019

Z důvodu výluky na trati 026 v úseku Náchod - Police nad Metují a v úseku Náchod - Police nad Metují - Teplice nad Metují budou vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Náhradní autobusové doprava bude organizována dle výlukového jízdního řádu.

Masopust se blíží

Středa, 27.2.2019

Z důvodu konání akce „Sousedský masopust“ dne 2. 3. 2019 na Masarykově náměstí v Náchodě dojde k částečné uzavírce Masarykova náměstí a to od 1. 3. 2019 od 18:00 hod. do 2. 3. 2019 do 20:00 hod.

Masopust se blíží Masopust se blíží

Náchod nesouhlasí se zrušením vlakové zastávky v Malém Poříčí

Úterý, 26.2.2019

Náchodští radní projednali na svém jednání v pondělí 25. února 2019 žádost Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, odboru dopravy a silničního hospodářství, o vyjádření k úpravě obsluhy železničních zastávek v návaznosti na revitalizaci trati v úseku Náchod-Hronov.

Dopravní omezení v ulici Raisova

Úterý, 19.2.2019

Upozorňujeme řidiče, že z důvodu výstavby nové kanalizace dojde k omezení průjezdu v křižovatce ulic Raisova a Janáčkova.