Pátek, 23.02.2024Nové stroje pro čistotu našeho města: Investice do čistšího a příjemnějšího prostředí

Máme pro vás skvělou zprávu ohledně údržby čistoty našeho města! Nedávno jsme totiž investovali do dvou nových strojů, které pomohou udržovat ulice a chodníky v Náchodě čisté a uklizené.

Prvním novým přírůstkem je traktorový návěs PRONAR T671, který jsme pořídili za cenu 353 320 Kč včetně DPH od firmy STROM PRAHA s.r.o., kterou bude důležitým pomocníkem při údržbě ve městě.

Druhým novým zařízením je univerzální kloubový chodníkový zametací stroj, který jsme na základě zadávacího řízení pořídili za cenu 3 979 690 Kč včetně DPH od firmy Unikont Group s.r.o. Tento stroj bude neocenitelným pomocníkem při udržování našich chodníků v rámci úklidu nečistot a odpadků.

Oba stroje budou předány do výpůjčky Technickým službám města Náchoda. Díky nim budou moci zaměstnanci TS Náchod zase o něco lépe a efektivněji pečovat o čistotu našeho města a tím zlepšit životní prostředí pro všechny občany.

Nové stroje pro čistotu našeho města Nové stroje pro čistotu našeho města