Pondělí, 25.09.2023Představení projektu obnovy parku ve Velkých lázních v Bělovsi

Představení projektu obnovy parku ve Velkých lázních v Bělovsi

Ve středu 20. září se v prostorách Městského informačního centra ve Vile Komenský v Malých lázních v Bělovsi uskutečnilo setkání se zástupci projekční kanceláře Ateliéru TSUNAMI a města Náchoda za účelem PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU OBNOVY PARKU VE VELKÝCH LÁZNÍCH V BĚLOVSI.

Projekt „Park Velké lázně v Bělovsi" plánuje město Náchod předložit do 63. výzvy IROP - Zelená infrastruktura - SC 2.2 (MRR) vyhlášené Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky.

V příjemné atmosféře se s projektem seznámily desítky návštěvníků, v elektronické podobě nabízíme prezentované informace i na těchto webových stránkách.

Představení projektu obnovy parku ve Velkých lázních v Bělovsi Představení projektu obnovy parku ve Velkých lázních v Bělovsi