Pondělí, 25.09.2023Další studenti jazykové školy Helen Doron Náchodsko převzali Cambridge certifikáty

Ve čtvrtek 21. září se v obřadní síni náchodské radnice uskutečnilo slavnostní předání certifikátů dětem, které úspěšně složily zkoušky převážně v kategorii FIyers. Na rozdíl od svých spolužáků, kteří certifikáty obdrželi již před prázdninami, si tato parta (ne vlastní vinou) počkala až na září. Ani tentokrát si však tuto slavnostní chvíli nenechal ujít prezident Helen Doron v ČR Marek Halfar se svojí paní, kteří dorazili až z Opavy.

Za vedení města Náchoda úspěšným studentům poblahopřál k úspěchu místostarosta Milan Vik a pozadu nezůstal ani v anglické konverzaci.

Děkujeme všem přítomným rodičům a všem z Helen Doron v čele s paní Martinou Pohankovou za opět milé setkání, blahopřejeme studentům k úspěchům a do dalšího studia přejeme hodně energie a odhodlání!

Další studenti jazykové školy Helen Doron Náchodsko převzali Cambridge certifikáty Další studenti jazykové školy Helen Doron Náchodsko převzali Cambridge certifikáty