Středa, 08.05.2024Ohňostroj k oslavě 79. výročí konce 2. sv. války

Ohňostroj k oslavě 79. výročí konce 2. sv. války

Ohňostroj k oslavě 79. výročí konce 2. sv. války a tentokrát i k výročí 770 let první písemné zmínky o Náchodě se vydařil

Děkujeme všem, kdo se podíleli na jeho přípravě, panu Jiřímu Grossovi a jeho partě, Státnímu zámku Náchod, strážníkům Městské policie Náchod, dobrovolným hasičům za bedlivý dozor na zámeckém kopci, mažoretkám Mona Náchod, dechové hudbě a hlavně vám všem, kdo jste přišli do průvodu nebo na náměstí a oslavili to společně.

Váš zájem o "výroční lampiony" byl skvělý, za jejich realizaci a skvělou spolupráci děkujeme náchodské tiskárně Integraf.

Foto: Martin Hurdálek, Jana Čížková a  Fotograf Hurdálek a další

Ohňostroj k oslavě 79. výročí konce 2. sv. války Ohňostroj k oslavě 79. výročí konce 2. sv. války