Starší zprávy

Vánoce v Náchodě

Pondělí, 28.11.2022

Období adventu vždy vytváří kouzelnou atmosféru plnou očekávání zázračných okamžiků blížících se Vánoc a k tomu neodmyslitelně patří i vánočně laděné kulturní akce.

Vánoční program Náchod Vánoční program Náchod

Vánoce v Náchodě Vánoce v Náchodě

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

Neděle, 27.11.2022

U příležitosti neformálního zahájení, které se uskutečnilo v sobotu 26. listopadu, se sešla autorova rodina společně s jeho nejbližšími přáteli.

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu

Čtvrtek, 24.11.2022

Čtvrteční podvečer 24. 11. 2022 patřil v Malých lázních již tradičně besedě s Richardem Švandou. Tentokrát na téma: Věřte x nevěřte.

Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu

Už se to chystá!

Čtvrtek, 24.11.2022

Instalace vánoční výzdoby v Náchodě jede na plné obrátky a dnes dorazil před radnici na Masarykovo náměstí vánoční strom.

Plakát Plakát

Už se to chystá! Už se to chystá!

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Pondělí, 14.11.2022

Srdečně vás zveme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022 v 17 hodin na Masarykově náměstí.

Adventní koncert kostel sv. Vavřince Adventní koncert kostel sv. Vavřince

Rozsvícení vánočního stromu Náchod Rozsvícení vánočního stromu Náchod

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu

Sněhánky se svatým Martinem se blíží

Pondělí, 7.11.2022

Město Náchod a SVČ Déčko vás zvou v pátek 11. listopadu 2022 od 9 do 18 hodin na akci Sněhánky se sv. Martinem, která se uskuteční na Masarykově náměstí.

Sněhánky se sv. Martinem Sněhánky se sv. Martinem

Sněhánky__ Sněhánky__

Sněhánky_ Sněhánky_

Lázeňskou sezonu v Malých lázních zakončilo dýňování

Neděle, 30.10.2022

Dlabáním dýní v areálu Malých lázní v Bělovsi jsme se dnes rozloučili s letošní lázeňskou sezónou, která je součástí česko-polského projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko 2014-2020.

Loga Loga

Lázeňskou sezonu v Malých lázních zakončilo dýňování Lázeňskou sezonu v Malých lázních zakončilo dýňování

13. ročník Náchodských dnů poezie představuje svůj program

Úterý, 25.10.2022

Koncerty, čtení, performance, setkání, divadla… zejména v Aule Jiráskova gymnázia se můžete těšit na rozmanitý kulturní program.

NDP NDP