Starší zprávy

Náchodské Kuronské slavnosti se přesouvají do podzámčí

Pátek, 1.7.2022

Letošní ročník největší kulturní akce v Náchodě, Náchodských Kuronských slavností, se z důvodu pokračující rekonstrukce zámeckého kopce a dalších plánovaných úprav v areálu Státního zámku Náchod uskuteční v sobotu 10. září na Masarykově náměstí a v přilehlých ulicích.

NKS 2022 NKS 2022

Kulturní léto v Malých lázních Běloves

Pátek, 1.7.2022

Město Náchod a Městské informační centrum Malé lázně vás srdečně zvou na bohatý letní kulturní program pro dospělé i děti v oblíbených Malých lázních v Bělovsi.

Kulturní léto v Malých lázních Běloves Kulturní léto v Malých lázních Běloves

Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod – sobota 18. 6. 2022

Středa, 15.6.2022

Zveme vás již tuto sobotu – 18. 6. 2022 od 8 do 12 hodin - na Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici v Náchodě.

Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Úterý, 14.6.2022

V sobotu 11. 6. 2022 se v areálu Malých lázní v Bělovsi konal tradiční jarmark.

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Pondělí, 13.6.2022

Město Náchod a Fotoklub Náchod vás zvou v pátek 17. června 2022 od 17 hodin na křest knihy o významném architektovi Františku Kulhánkovi, který proběhne v obřadní síni náchodské radnice (2. patro).

Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

4. ročník Náchodské junior - seniorády

Čtvrtek, 9.6.2022

Město Náchod vás zve v sobotu 11. června 2022 na 4. ročník Náchodské junior - seniorády, která se koná za podpory Královéhradeckého kraje a a hejtmana Martina Červíčka. Akce se uskuteční v rámci Dnů pro rodinu od 10 do 15 hodin na atletickém stadionu Hamra.

ilustrační foto ilustrační foto

Upozornění na nepřesnosti v tištěném kalendáři akcí pro rok 2022

Pátek, 3.6.2022

V lednu t. r. vydalo Městské informační centrum Náchod souhrnný Kalendář akcí v Náchodě pro rok 2022. Bohužel při jeho tvorbě došlo k chybnému uvedení vstupného u několika akcí, za které bychom se vám touto cestou rádi omluvili.

ilustrační foto ilustrační foto

Akademie 60+ v Náchodě bude pokračovat i nadále Slavnostní předávání certifikátů absolventům Akademie 60+

Úterý, 31.5.2022

V pondělí 30. 5. 2022 se v obřadní síni náchodské radnice předávaly certifikáty absolventům Akademie 60+ při Základní umělecké škole v Náchodě.

Akademie 60+ Akademie 60+