Sobota, 15.02.2020Sousedský masopust v Náchodě

Sousedský masopust v Náchodě

Jubilejní 5. ročník Sousedského masopustu v Náchodě klepe na dveře! Uskuteční se v neděli 23. února na Masarykově náměstí. SVČ Déčko vás na něj srdečně zve a láká vás na bohatý celodenní program.

V 10 hodin se na Masarykově náměstí otevřou stánky a tím začne masopustní trh. Po poledni - ve 13 hodin - náměstí ožije při předvádění různých masopustních obyčejů. Můžete se těšit i na rozdávání koblih panem starostou Janem Birke. Vrcholem programu bude masopustní průvod plný masek, živé hudby, zpěvu a tance, který se na svou cestu vydá ve 14 hodin od Pecky (budova Itálie). Po průvodu se od 15 hodin na podiu odehrají tradiční masopustní scénky. Program zakončí vystoupení kapely Klapeto a dalších. Souběžně bude od 15:30 probíhat dětský karneval v Beránku. V průběhu akce se bude podávat výborný guláš pro masky zdarma!

Těšíme se na vás!

logo logo