Pondělí, 31.08.2020Déčko Náchod vás zve do zámecké aleje

Déčko Náchod vás zve do zámecké aleje

Ačkoliv všeobecná situace Déčku Náchod neumožnila v květnu uspořádat oblíbenou přehlídku volnočasových aktivit Bambifest, ani tak o ni letos nepřijdete. Termín této akce se totiž přesunul na sobotu 5. září, kdy na Zámku Náchod vrcholí Kurónské slavnosti. V rámci slavností zamíří Déčko Náchod, společně s ostatními organizacemi zaměřenými na děti a mládež, do zámecké aleje. Co tam budete mít možnost vidět? Ukázky aktivit, které nabízejí jednotlivá oddělení, soutěže, ale hlavně setkání s vedoucími kroužků a známými po prázdninové odmlce. Děti si budou moci vyzkoušet, co se na kroužcích dělá, a poté se do nich i přihlásit na adrese www.deckonachod.cz, kde je možnost zápisu spuštěna již od července. Na Bambifestu také přivítáme delegaci z Polska, která dorazí díky česko-polskému projektu Ahoj sousedé - spolupráce v evropském městě Náchod - Kudowa-Zdrój. V rámci tohoto projektu se uskutečnily i pěvecké workshopy pro děti v Déčku Náchod. Přijďte, tým Déčka Náchod se na vás velmi těší!

loga

Déčko Náchod vás zve do zámecké aleje Déčko Náchod vás zve do zámecké aleje