Čtvrtek, 11.07.2024Upozornění pro řidiče – POZOR na změnu dopravního značení na výjezdu z Náchoda

Upozornění pro řidiče – POZOR na změnu dopravního značení na výjezdu z Náchoda

Ve čtvrtek 11.07.2024 došlo k úpravě svislého a vodorovného dopravního značení na silnici I/33 před křižovatkou se silnicí I/14 na Brance ve směru od Náchoda.

Stoupací pruh od křižovatky s ul. U Cihelny po křižovatku se silnicí I/14 je nově změněn na odbočovací vlevo pro směr na Nové Město nad Metují. Nebude již možné v tomto úseku předjíždět pomalu jedoucí vozidla a vozidla odbočující na Nové Město nad Metují do něj budou najíždět již na jeho začátku.

Změna dopravního značení je reakcí na četné stížnosti řidičů a měla by přispět ke zklidnění dopravy a zvýšení bezpečnosti vozidel odbočujících na Nové Město nad Metují a vozidel odbočujících od Nového Města nad Metují na Českou Skalici.

ilustrační foto ilustrační foto